נגישות
 • טיול ג'יפים בגאורגיה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיולי ג'יפים בגאורגיה

טיול ג'יפים בגאורגיה גיאורגיה, יעד יחסית חדש בעולם התיירות כבש את התחום של טיולי ג'יפים. טיול ג'יפים בגאורגיה הפכו לפעילות אהובה על אנשים רבים, בזכות יתרונות רבים של המדינה: אוכל טעים, אנשים היודעים ואוהבים לקבל אורחים, הרים מקסימים, נופים עוצרי נשימה, וכל זה במחירים יחסית נמוכים. גיאורגיה היא מדינה ייחודית עם קיבוץ גלויות יוצא דופן, כך שאנשים רבים, כולל ישראלים, מרגישים של הכי בבית שבעולם.

מוזמנים להמשיך לקרוא על טיולים מאורגנים לגאורגיה

מקומות שחובה להגיע אליהם במסגרת טיול ג'יפים בגאורגיה

בדרך כלל כל טיול ג'יפים בגאורגיה מאורגן באופן אישי ומותאם לרצונות וצרכי כל אחד מהמטיילים. ברשימה הבאה נציין מספר מקומות מפתח שבדרך כלל מופיעים בכל גרסא של טיול זה כולל טיולים לשומרי מסורת.
 
 • טביליסי – נקודת המוצא של רוב הטיולים, ניתן להגיע לשם בקלות בטיסה ישירה של שעתיים וחצי מנתב"ג. טביליסי הינה עיר בירה כפי שזו אמורה להיות, מגוונת, מלאת אתרים היסטוריים. מה שחשוב לדעת זה שמתגוררים בה עמים שונים: גרוזינים, ארמנים, רוסים, יהודים, נשמעות מגוון שפות, יש נופים הרריים מדהימים – והאוכל ללא תחרות.

 • ורדזיה (Vardzia) – אחד האתרים החשובים והמרשימים ביותר בארץ. עיר שלמה מהמאה ה-12 החצובה בסלע על הגבול עם תורכיה. בשלבים מאוחרים יותר התרחב המקום והפך לתרכובת של אלפי יחידות מגורים חצובות בסלע, עד 13 קומות לפנים ההר. במקום ציורי קיר, פרסקות ושרידים נפלאים מתקופות נושנות.
 
 • סבנטי (Svaneti) – נחשב (ובצדק) לאחד מהאזורים היפים ביותר בגיאורגיה. רק לא מזמן הוא נעשה נגיש לתיירים, משום שהיה מאוד לא פשוט להגיע אליו, אך כיום נסלל לכיוון הזה כביש חדש. במקום תרבות, שפה ודת משלו. ניתן לטייל באזור יום שלם ולקבל רשמים של מקום ייחודי שהיה מנותק משאר העולם במשך תקופה ארוכה.
   

פרט שיש לקחת בחשבון

למרות הביטחון והאומץ של תיירים מסוימים, כדאי מאוד לעשות טיול ג'יפים בגאורגיה בצורה מאורגנת – עם מדריך דובר השפות המקומיות והמכיר את כל הדרכים והמנהגים המקומיים. קריאת מאמרים באינטרנט והצטיידות במכשיר GPS לא יספיקו על מנת להבטיח טיול בטיחותי וחסר תקלות.


טיול ג'יפים בגאורגיה
דורג על ידי תומר רום
5
שלח