נגישות
 • לטייל בלונדון לגמרי לבד

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מדוע יותר ויותר אנשים מחליטים לטוס ללונדון לבדם?

הבחירה בלטוס לבד ללונדון ובכלל הינה בחירה אמיצה אשר לעיתים נתפסת גם כמוזרה. 

ישנם אנשים רבים אשר בוחרים לטוס לבדם ליעדים שונים בעולם למטרות שונות בניהם:

 
 • נסיעת עסקים – ישנם בעלי עסקים לא מעטים מכל רחבי העולם אשר בוחרים לטוס ללונדון לקידום עסקים ולפגישות עסקיות בניהם אנשי הייטק, סוחרים, בעלי חברות, קניינים ועוד. 

 • שופינג – לונדון ידועה כאחת הערים המבוקשות ביותר בקרב אנשים רבים אשר "נשאבים" אליה בכדי ליהנות מחוויית קניות מושלמת ומפנקת, שכן בבירה הבריטית תוכלו ליהנות ממבחר וממגוון של מרכזי קניות ומרשתות אופנה בינלאומיות, יתרה מכך - תוכלו ליהנות מחנויות ומדוכני יד שנייה במחירים נמוכים ומשתלמים. שופינג הוא ללא ספק הסיבה המובילה בגינה בוחרים רבבות לעלות על טיסה ללונדון בגפם.

 • טיול אישי – לא מעט אנשים בוחרים לטוס לבד בין אם ללונדון ובין אם לכל יעד אחר, במטרה אחת ברורה, בכדי להכיר את האני שלי ולהתחבר לאנרגיות הפנימיות של עצמי.

 • ביקור לשם "בדיקת השטח" – לונדון ידועה כאחת הערים המושכת אליה מהגרים רבים מכל רחבי תבל, על כן, ניתן לראות אנשים אשר בוחרים להגר ללונדון מגיעים אליה על מנת לבדוק ולהכין את השטח לפני הגירתם. במהלך שהותם הם בודקים שכונות ואזורים מומלצים בלונדון, רוכשים דירה, מחפשים מקום פוטנציאלי להקים בו עסק ועוד.

 • ביקור – ניתן לראות אנשים רבים אשר טסים ללונדון לטובת ביקור משפחה וחברים.
לטוס לבד ללונדון יתרונות וחסרונות
 

לטוס לבד ללונדון יתרונות וחסרונות

 

יתרונות של טיסה לבד ללונדון:

 
עצמאיות בשטח – רובנו סבורים שנסיעה עם שותפים בין אם בטיול מאורגן ובין אם בקבוצת חברים,  מונעת מאתנו את האפשרות להיות חופשיים ועצמאים, שכן במרבית המקרים אנו חווים תלות בקבוצה ובשותפי, כאשר הדבר בא לידי ביטוי, בקימה בשעות מסוימות, "היגררות" למקומות שלא באמת מתחשק לנו להיות ועוד.
 
תחבורה ציבורית נגישה – גם בטיול לבד לא צריך רכב ואפשר להסתדר ללא רישיון, התחבורה הציבורית בלונדון היא תחבורה נגישה מה שמאפשרת לנו להגיע לכל יעד ומקום בצורה הנוחה והמהירה ביותר.
התחבורה הציבורית  בלונדון כוללת בין היתר: רכבת עלית ותחתית, אוטובוסים, מוניות ועוד.
אוכלוסייה אדיבה – באנגליה בכלל ובלונדון בפרט ידוע כי מתקיימת תרבות מרתקת ומאופקת, האנשים בה נדיבים ומתורבתים אשר ישמחו לעמוד לצדך ולתת לך מענה ועזרה בכל מקרה וצורך בו אתה זקוק לעזרה. 
 

חסרונות של טיסה לבד ללונדון:

 
שיתופיות וחיסכון בעלויות – אין ספק שנסיעה כקבוצה המונה מספר אנשים תאפשר לנו להיות שותפים בכל ההוצאות ובכך יתאפשר לנו לחסוך בעלויות, כאשר הדבר בא לידי ביטוי בחלוקת ההוצאות הכרוכות בלינה בבתי מלון, נסיעה במוניות, חיסכון בהוצאות בגין רכישה של אוכל ומזון ועוד
חיי חברה – השהייה בקרבת אנשים נוספים המצטרפים לטיול בראש ובראשונה תורמת להרגשה ולתחושת הביטחון, אין הרגשה של לבד, לא משעמם, יש עם מי לשתף את ההרגשות והחוויות ועוד - אין כמו חופשה משפחתית בלונדון.


מדוע יותר ויותר אנשים מחליטים לטוס ללונדון לבדם?
דורג על ידי כפיר כץ
5
שלח