נגישות
 • מלטה בחורף

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מלטה - תיירות חורף

מלטה - תיירות חורף מחפשים דיל למטה? מלטה היא מדינה אירופאית קטנה, השוכנת על קו התפר שבין איטליה ללוב. ככזאת היא מציעה לתיירים ביקור מהנה וחווייתי הן בקיץ- בשל חופי הים התיכון התוחמים את שטחה, והן בחורף, בשל שפע האתרים ההיסטוריים והאטרקציות התיירותיות שהיא מציעה. תיירות חורף במלטה היא נפוצה בקרב תיירים המבקשים פסק זמן קצר ומרתק, בנופים קסומים וציוריים ותרבות חמימה ומזמינה. מלטה היא בעצם ארכיפלג- חיבור בין שלושה איים המרכיבים שטח אוטונומי אחד. האי הגדול שבהם נקרא אף הוא מלטה, ואליו חברו שני איים קטנים יותר הנקראים גוזו וקומינו.
 


תיירות חורף במלטה – מה היא מציעה?

העיר סלימה שבמלטה היא עיר מודרנית ויפה, בה ניתן לטייל ולספוג מעט מתרבות המקום. העיר כוללת מלונות ומסעדות רבות וכן קניון מרשים הכולל חנויות מבית מיטב המעצבים והמותגים הבינלאומיים. הקניון נמצא בסמוך לאזור המפרץ וממנו יציאה אל הטיילת המרהיבה של העיר. הקניון והטיילת נותנים מענה מושלם לתיירים שבחרו תיירות חורף במלטה, בתנאי כמובן שלא מדובר בימים גשומים במיוחד. בעיר גם מועדוני לילה למי שמבקש להוסיף ולחגוג גם בשעות הקטנות. במרחק לא גדול משם, בעיר ולטה נמצא תיאטרון מנואל- התיאטרון המרכזי של מלטה. מדובר במבנה תיאטרון מהוותיקים באירופה, שעדיין פעיל. ניתן לסייר בתיאטרון ובמוזיאון הבית שלו ולהתרשם מהמבנה וההיסטוריה המרתקת של המקום. מבצר סנט אלמו, הוא מבצר הממוקם בקצהו של חצי האי ושימש בעבר את התורכים בזמן המצור שלהם על האי (בשנת 1565). כיום המבצר משמש לטובת אקדמיית המשטרה המקומית, אך חובבי הסרטים יזהו אותו מתוך הסרט "אקספרס של חצות", קלאסיקה שצולמה באתר זה. המקום אינו פתוח למבקרים בחודשי הקיץ ומהווה אטרקציה ייעודית לתיירות חורף במלטה. באי הגדול גם שוכנת המערה הכחולה, שילוב וחיבור בין מספר מערות, החצובות בצוקים הנשברים אל תוך הים הכחול. שיט סירות מאורגן בים התיכון הנכנסות אל חריצי הצוקים, יראו בפניכם את האור הכחול והמקסים שמייצרת שכיית החמדה בטבע שלא כדאי להפסיד בביקור במלטה.


מזג האוויר במלטה - חופשה ים תיכונית

מזג האוויר במלטה דומה מאוד למזג האוויר בישראל, יחד עם זאת מדובר באזור צחיח יותר וימי הגשם בו מועטים ביותר. גם בשיאו של החורף הטמפרטורות נותרות נוחות למדי. מלטה אינה מציעה חופשת סקי אירופאית קלאסית כי אם תיירות חורף במלטה בסגנון ים תיכוני, ציורי וקסום.מלטה - תיירות חורף
דורג על ידי אלי מויאל
5
שלח