נגישות
 • חיי לילה בניו יורק

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

אטרקציות לילה בניו יורק

ניו יורק מאז ומתמיד כונתה "עיר ללא הפסקה" וזאת בשל מגוון ושפע של אפשרויות ואטרקציות לבילוי הקיימים בה, בין אם מדובר באטרקציות מהם ניתן ליהנות במהלך היום ובין אם באטרקציות לילה בניו יורק.
 
תושבי העיר ניו יורק ידועים היטב כחובבי לילה מושבעים, על כן, ניתן להבחין במגוון נרחב ומשפע של אטרקציות ופעילויות ליליות וליהנות מיופייה ומהמראות הזוהרים של העיר שטופת האורות. 
 

אטרקציות לילה חדשות בניו יורק - ליהנות מכל העולמות

נחתתם מטיסה לניו יורק או מטיסה לשיקגו וחוויתם ונהניתם מיופייה ומקסמיה של העיר ביום? חכו ותראו מה יש להעיר להציע לכם כשהשמש שוקעת והחשיכה יורדת על העיר והעיר נצבעת בצבעים ובאורות רומנטיים!
 
אטרקציות לילה בניו יורק ההחלטה בבחירת אטרקציות לילה בניו יורק תלויה אפוא במספר פרמטרים בניהם: סגנון בילוי מועדף, סיור לילי ורומנטי, הנאה מארוחה מפנקת באחת המסעדות המובחרות, בין אם לבחור ליהנות באחד המועדונים והפאבים התוססים בעיר ובין אם ליהנות ממופעי תיאטרון ואומנות.
שיקול נוסף אותו יש להביא בחשבון בזמן בחירת אטרקציית לילה בניו יורק מתייחס לאופי החופשה, כלומר אם מדובר בחופשה זוגית, חופשה משפחתית עם ילדים ועוד.

בין אטרקציות לילה בניו יורק ניתן למצוא וליהנות מ:

 • גשר ברוקלין – גשר ברוקלין הינו אחד האטרקציות המועדפת על תיירים ומבקרים רבים, הצעידה על הגשר כאשר האורות עליו נדלקים הופכת לחוויה מעצימה ומרתקת, בנוסף אלו הצועדים על הגשר יכולים ליהנות מבילוי לילי באחד ממקומות הבילוי הנמצאים בשכונה, בניהם מסעדות מגוונות, ברים, בתי קפה ועוד.

 • תצפית על העיר ניו יורק בלילה – אין יותר מרשים ויפה מלערוך תצפית ולהביט מלמעלה על העיר ניו יורק המוארת והזוהרת, אשר הפכה לאחת האטרקציות הפופולאריות ביותר אשר אנשים רבים ומבקשים אינם מוותרים עליה. את התצפית על העיר ניתן לערוך בשתי נקודות תצפית עיקריות, כאשר האחת היא בניין האמפר סטייט-Empire State Building והשנייה ב Top of the Rock שנמצאת במרכז רוקפלר.

 • מופעי אומנות ותאטרון – ניו יורק מציע לכם שפע של מופעי תרבות ופנאי בניהם מחזות זמר, מופעי מחול, מופעי תיאטרון, הצגות קומדיות ועוד.

 • טיימס סקוור – אחת הכיכרות המרכזיות ביותר בעיר ניו יורק אשר מושכת אליה אנשים רבים הן מקומיים והן של מבקרים, המקום כשלעצמו הוא הומה אדם ושוקק חיים גם הן בשעות היום והן בשעות הערב והלילה המאוחרות. 

 • טיול רומנטי בכרכרה בסנטרל פארק – סנטרל פארק ידוע ברובו כאחד האטרקציה בעל פעילויות אנפות בשעות היום, אך חשוב לציין כי גם בשעות הלילה ניתן ליהנות מטיול רומנטי ומפנק על כרכרה או לחילופין ליהנות ממסעדה יוקרתית ואיכותית הנמצאת באזור הפארק.

 • לחובבי חיי הלילה – תוכלו ליהנות מוזיקה איכותית וממשקה אלכוהולי באחד המועדונים  מזח 17, בר 89  ועוד.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: ניו יורק - טיול למתקדמים


אטרקציות לילה בניו יורק
דורג על ידי גיל ברוך
5
שלח