נגישות
 • מצא את הטיול המאורגן המתאים לך לאפריקה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
טיולים מאורגנים ברגע האחרון לאפריקה
מבצעים מיוחדים לטיולים מאורגנים לאפריקה
שלח
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים לאפריקה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשבוע הקרוב

טיולים מאורגנים לאפריקה: התכוננו לביקור ביבשת מפתיעה

יש הרבה סוגים של טיולים מאורגנים לאפריקה. מלבד המנטאליות הייחודית שלה, זו היא היבשת השנייה בשטחה ובגודל אוכלוסייתה בעולם. אפריקה משתרעת על פני שטח של 30,244,050 קמ"ר ויש בה 54 מדינות. ברוב המקרים טיולים מאורגנים לאפריקה מזוהים עם מדינות דרום אפריקה, קניה וסיישל, אך בשנים האחרונות מוצעות אפשרויות חדשות. טיולים מאורגנים לאפריקה ניתן למצוא בכל השנה ובמחירים נוחים. היתרון של טיולים מאורגנים הוא האופן בו הם משחררים את הנוסעים מהצורך בדאגה לבירוקרטיה. כאשר הטיול הוא ליעד רחוק ואקזוטי כמו אפריקה, זהו יתרון מאוד משמעותי. בנוסף, יש לציין שני יעדים מאוד פופולאריים המבטיחים טיול מאורגן בלתי נשכח: טנזניה ומרוקו.

 

מה כולל מסלול הטיול לטנזניה?

טיולים מאורגנים לאפריקה המגיעים אל הרפובליקה המאוחדת של טנזניה מתחילים בטיסה דרך אדיס אבבה, אל חבל קלימנג'רו. לאחר מכן נערכת התארגנות והמטיילים יוצאים יחד אל הפארק הלאומי של ארושה לצורך כניסה לספארי. היום הראשון של הטיול המאורגן מתאפיין בנופים מרהיבים, חיות בר ושטחי פרא עצומים. ביום השני של טיול מאורגן לטנזניה מגיעים המבקרים ביבשת אפריקה אל פארק לאומי בשם טרנגירה בו ניתן למצוא סוואנות עצומות. לאחר מכן מתבצעת חצייה של השמורה, כאשר ביום השלישי ההתמקדות היא בשבר הסורי אפריקאי ובאגם מניירה. הימים הבאים נערכים בשמורת הסרנגטי המפורסמת אשר בה ההיסטוריה מורגשת בכל אבן והר. את הימים האחרונים של טיולים מאורגנים לאפריקה בדגש על טנזניה עוברים המטיילים במכתש הנגורו נגורו, בשוק בארושה ובטיסה חזרה לתל אביב דרך אדיס אבבה.
 

טיולים במרוקו סביב קזבלנקה

לעומת טיולים מאורגנים לאפריקה המתנהלים סביב הג'ונגלים והשמורות, סוג אחר של טיול נערך בתוך מרוקו. זו היא מדינה המלאה בעושר תרבותי נדיר. ישנם מסלולים רבים לטיול מאורגן למרוקו, בדגש על העיר המפורסמת קזבלנקה. הטיול נערך בין הרי האטלס לחופי האטלנטי, יש אפשרות לבלות במדינה 10 לילות וניתן להגיע גם עם המשפחה. מי שמעדיף טיול מאורגן מקיף בכל מרוקו יכול גם הוא למצוא את מבוקשו. בטיול מקיף המסלול מתחיל בקזבלנקה, ממשיך בעיר הבירה רבאט, שפשוואן, מקנס, פאס, קניון הטודרה ומרקש. טיולים מאורגנים אלו כוללים ביקור בשווקים ובכל האתרים אשר הפכו את מרוקו לפנינה תיירותית אמיתית.

 

אל תוותרו על האותנטיות של אפריקה

כל מי שמחפש אחר חופשה יוצאת דופן חייב לבדוק את האפשרות של טיולים מאורגנים לאפריקה. אין הרבה יעדים אשר מצליחים לעמוד באטרקטיביות של טיולים מאורגנים לאפריקה, הן מבחינת המחיר והן מבחינת החוויה. כדאי לצאת אל טיולים מאורגנים לאפריקה ולהצטייד במצלמה, משום שבכל רגע נתון צפויה להתחיל מסביבכם הרפתקאה חדשה. תשכחו מכל מה שידעתם על אפריקה ובואו לנצל את הניסיון של מדריכי הטיולים המאורגנים על מנת לבקר ביבשת מדהימה.

יוהנסבורג - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found