נגישות
 • מציאת טיול מאורגן לקנדה המתאים לכם ביותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיולים לקנדה וארה"ב ברגע האחרון

טיולים מאורגנים לניו יורק
טיול מאורגן לניו יורק
טיול לניו יורק
טיולים לניו יורק

מבצעים מיוחדים עבור טיולים מאורגנים לארה"ב וקנדה

שלח
טיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים לקנדה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר עבור טיולים מאורגנים לקנדה

טיול מאורגנן לקנדה

ישנם ישראלים רבים המחפשים מדי שנה יעד אטרקטיבי חדש לטיול לבדם, עם בן הזוג או עם המשפחה. לצד ביקור במדינות הבולטות באירופה, בארצות הברית, בדרום אמריקה או במזרח, אחת האפשרויות הפופולאריות היא טיול מאורגן לקנדה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, קנדה היא אינה העתק של מדינות מערביות אחרות: קנדה ניחנת במאפיינים ייחודיים, מציעה חוויה היסטורית יוצאת דופן וחיים בה תושבים נחמדים ומסבירים פנים אשר יכולים להפוך כל חופשה לאירוע בלתי נשכח. הבעיה היחידה היא המרחק בין קנדה לישראל והעובדה שרבים מהתושבים הם דוברי צרפתית. על מנת לפתור את הנושא הזה ולהציע חופשה בקנדה גם עבור ישראלים קמה האפשרות של טיול מאורגן.

טיול מאורגן לקנדה - תנאים מפנקים במסגרת חופשה

במסגרת טיול מאורגן לקנדה ניתן לגלות את נפלאותיה של אחת המדינות הסימפטיות ביותר בעולם. ראשית, הטיול בקנדה מתקיים בתנאים מפנקים. קנדה היא מדינה מאוד מתקדמת, התשתיות שלה ברמה גבוהה, בתי המלון מפוארים וכמעט בכל עיר ישנם חנויות ומרכזי קניות המציעים שלל מוצרים. שנית, לקנדה יש גם עבר היסטורי מפואר. רוב הישראלים אמנם אינם מכירים את קנדה לעומק וזאת בשל יחסים קרירים בין המדינות, אך האמת היא שבמהלך טיול מאורגן לקנדה עולים המון נושאים מעניינים.

כך נראית רב תרבותיות

על מנת להזמין טיול מאורגן לקנדה כדאי להכיר את הגיאוגרפיה והדמוגרפיה של המדינה. עיר הבירה של קנדה היא אוטווה ומבחינה פוליטית נחשבת המדינה לרב-תרבותית. כיום חיים בקנדה מלבד אנגלים גם צרפתים, סקוטים, אירים, איטלקים, אוקראינים ואפילו סינים ואינדיאנים. רוב ההגירה לקנדה נעשתה בתקופות שונות לאורך ההיסטוריה, מה שהשפיע עליה ועל המנהגים המקומיים. מבחינה דתית רוב הקנדים הם נוצרים, אך המסורת היא ליברלית והמוסדות הציבוריים בקנדה מורכבים מגורמים רבים. העיר טורונטו היא הגדולה ביותר בקנדה, והאתר התיירותי המוכר ביותר של המדינה נמצא במפלי הניאגרה.
 

דוגמא עבור מסלול של טיול מאורגן לקנדה

רוב הטיולים המאורגנים לקנדה כוללים ביקור באוטווה, טורונטו ומונטריאול. בעיר העתיקה של מונטריאול אפשר ליהנות ממבנים מפוארים ואדריכלות מרשימה, בטורונטו עוברים בין היתר גם בבית העירייה, מרכז איטון, הפרלמנט ונהר סנט לורנס, בעוד בעיר הבירה נערך סיור בבית הפרלמנט, צפייה במופע אור קולי במוזיאון הציוויליזציה ועוד. ישנם טיולים מאורגנים לקנדה הכוללים נסיעה להרי הרוקי, ונקובר, פארק קוטנאי וסיור עיר בקלגרי.
 

טיול מאורגן ברמה גבוהה


טיול מאורגן לקנדה עובר בין אתרים מפורסמים ומאפשר לתיירים להתרשם ממדינה מאוד איכותית. בדירוגים בינלאומיים נמצאת קנדה במקומות הראשונים מבחינת רווחה, תעסוקה ורמת איכות חיים. המשמעות מבחינת התיירים היא חופשה בלתי נשכחת אשר במסגרתה ניתן לשלב בין קניות, פעילויות ואטרקציות. חופשה בקנדה מיועדת לתיירים בכל הגילאים, אפשר להגיע אליה עם בן הזוג ובטיול מאורגן יבטיחו כי גם הילדים לא יישארו משועממים.