נגישות
 • מצא את הטיול מאורגן המשפחתי המתאים לך

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
טיולים מאורגנים למשפחות
מבצעים מיוחדים לטיולים מאורגנים משפחתיים
טיולים מאורגנים ציריך

היער השחור בפסח

05/7/22 - 09/7/22
עוגת היער השחור-היער השחור למשפחות

4  לילות  ארוחת בוקר

$1135
טיולים מאורגנים בריסל

פריז

04/7/22 - 11/7/22
מראות ופלאים-הולנד, בלגיה וצרפת למשפחות

7  לילות  ארוחת בוקר

$1780
טיולים מאורגנים ורונה

צפון איטליה בפסח

05/7/22 - 11/7/22
טיול מאורגן לצפון איטליה

6  לילות  ארוחת בוקר

$1049
שלח

טיולים מאורגנים למשפחות

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשבוע הקרוב

טיולי משפחות

מדי פעם עולה הצורך לקבץ את בני המשפחה, לבחור יעד לטייל בו, ולצאת לחופשה משותפת. חופשה משפחתית יכולה להיות חוויה אמיתית, ולהכיל הרבה רגעים של אושר, שמחה והנאה משותפת לכל בני המשפחה. אך בטרם יוצאים לחופשה מסוג זה, יש צורך לתכנן אותה היטב מראש, שכן יש צורך לספק תעסוקה ולאפשר נוחות מקסימלית לכל הנפשות הפועלות. במידה ואתם מתכננים חופשה עם ילדים קטנים, יש צורך לתכנן את הטיול בהתאם לכך בכל פרט ופרט, מרמת החדרים בבתי המלון, ועד רמת האטרקציות שאתם בוחרים והמקומות בו תבחרו לבלות בהם.

אילו יעדים יכולים להתאים לטיולי משפחות?

רצוי שתבחרו ביעד בו תוכלו לעשות כמה פעילויות שונות לאורך חופשתכם, כמו טיול באופניים ביום הראשון, ביקור במוזיאון ביום השני, וביקור ארוך בלונה פארק ובמתקני שעשועים ביום השלישי. כמו כן, רצוי לתכנן את הטיול כך שזמן הנסיעה בין יעד ליעד לא יעלה על כמה שעות, מכיוון שהשהות ברכב יכולה להיות מתישה, מעייפת, ובעיקר משעממת עבור ילדים קטנים. כמו כן, רצוי לשהות באותו מקום כמה ימים, ולהימנע מטלטלה ומהתקדמות יומיומית בטיול, שכן במידה ואתם בוחרים להישאר למספר ימים באותו המקום, כך ניתנת לבני משפחתכם תחושת ביתיות ורגיעה גם במהלך החופשה.

בית המלון

במידה ואתם בוחרים ללון בבית מלון, כדאי לבחור במקום שיארח את משפחתכם באופן הנוח ביותר. במידת האפשר, תוכלו לבקש סוויטה אשר מכילה מספר מיטות בחדר אחד, או לפחות חדרים צמודים. יש אפשרות גם לקבל חדרים באותה הקומה, במידה ולא הצלחתם לקבל חדרים צמודים. כמו כן, רצוי כי תתאימו את בתי המלון לטיולי המשפחות שאתם מבצעים. כלומר, במידה ואתם נוסעים ליעד כמו אילת, רצוי כי תבחרו במקום בו תוכלו ללון כל בני המשפחה בקומה אחת, וכמו כן, רצוי כי תבחרו במקום אשר מחזיק במערכת פעילויות עבור ילדים, כמו גם ארוחות עבור ילדים, וכו'. כפרי נופש הכי מתאימים לחופשה משפחתית, משום שמקבלים דירה או וילה בה כל המשפחה מתגוררת, ואז אין את הלחץ של קבלת חדרים צמודים, דבר שלעיתים קרובות לא ניתן להבטיח אותו בטרם היציאה מהארץ. .

ביקורים בפארקים

רבים מן הערים הגדולות באירופה ובכל העולם, כוללות פארקים בהם אפשר לשוטט, להתרשם מהטבע, לצפות בחיות, לשוט בסירה, או ליהנות ממגוון אטרקציות נוספות. בין אם מדובר בהייד פארק בלונדון, בסנטרל פארק בניו יורק, בוונדל פארק באמסטרדם, בגני לוכסמבורג בפריז, בפארק גואל בברצלונה, או כמובן בפארק הירקון שבתל אביב, המרחב הירוק הפתוח יכול לאפשר לכם חוויית זמן איכות מהנה עם משפחתכם. תוכלו לעשות פיקניק, לשחק בכדור, להשכיר אופניים ולרכוב, להצטלם, ליהנות מהמתקנים באזור, או אפילו רק להתהלך בין האזורים הירוקים הללו.

רגעי שיא

טרם שאתם יוצאים לטיולי משפחות, מומלץ לתכנן את הטיול כך שיכלול כמה וכמה רגעי שיא. רגעי שיא יכולים להיות ביקור במתקני שעשועים, או במרכזים ידועים כמו הדיסנילנד, קרקסים, הפלגות, או כל אירוע יוצר דופן ואקטיבי במיוחד, בו הילד שלכם ישתתף. רצוי לפזר את רגעי השיא לאורך הטיול, במקום לרכז אותם בכמה ימים בודדים, על מנת שהילדים יוכלו לצפות כל יום בטיול למשהו חדש.

כפרי נופש

כפר נופש הינו אתר אשר מציע אירוח עבור מספר משפחות, הכוללות מבוגרים וילדים. בכפר הנופש תוכלו למצוא מסגרת נוחה ובטוחה של אירוח, טיולי משפחות והפעלות. תוכלו גם מכפרי הנופש לצאת לגיחות לאתרים ומקומות אשר נמצאים מסביב למקום הלינה. לרוב, כפרי הנופש ממוקמים באזורי טבע יפים, מחוץ לעיר. כפרי הנופש כוללים כמה מבנים קטנים דמויי צימרים, אשר מספקים אווירה אינטימית, משפחתית ונוחה. לעיתים ניתן לשלב ארוחות במקום, כמו גם ביקור בבריכה המקומית, במתקני הספורט והשעשועים, ועוד.

אמסטרדם - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found