נגישות
 • מצא את הטיול המאורגן המשפחתי המתאים לך לתאילנד

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
טיולים מאורגנים משפחתיים ברגע האחרון לתאילנד
שלח
חופשה משפחתית בתאילנד
נופש משפחתי בתאילנג
טיול משפחתי לתאילנד

חופשה משפחתית בתאילנד - מבצעי הרגע האחרון

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשבוע הקרוב

חופשה משפחתית בתאילנד

חופשה משפחתית בתאילנד - צפון והאיים היא אפשרות המוכרות כמעט לכל הורה ברחבי העולם המערבי. עד לפני מספר שנים לא ניתן היה למצוא חבילות נופש או חופשה משפחתית בתאילנד - צפון והאיים. אך יחד עם זאת, שינויים בתחום התיירות, היצע גדול יותר של אטרקציות וחוויות ובעיקר השקעה מטעם ממשלת תאילנד הפכו את המדינה ליעד פופולארי. היתרון הבולט ביותר של חופשה משפחתית בתאילנד - צפון והאיים הוא כמובן המחיר הנמוך והאטרקטיבי, אך האמת היא שישנם עוד המון אטרקציות אותן שווה להכיר.

 

מה מחכה לכם באיזור הצפון ובאיים?

חופשה משפחתית בתאילנד - צפון והאיים יכולה להתמקד במספר מסלולים מרכזיים, או לחילופין בשילובים ביניהם. תכנון של חופשה משפחתית בתאילנד - צפון והאיים תלוי במספר בני המשפחה, בגיל הילדים ובתקופת הטיול. במידה ונוסעים לתאילנד עם תינוקות או ילדים מתחת לגיל 5 עדיף להזמין בתי מלון מראש ולא לחכות להגעה על מנת לשריין מקום. בנוסף, החופשה צריכה לענות על הצרכים הספציפיים של המשפחה. ישנם הורים המעדיפים לנצל את האקזוטיקה של תאילנד על מנת להפגיש את הילדים עם חיות וטבע, לעומת הורים אחרים אשר מתייחסים אל החופשה כהזדמנות לפינוקים ולמנוחה.
 

הג'ונגל במלוא תפארתו

חופשה משפחתית בתאילנד - צפון והאיים כוללת למעשה היכרות עם כל חלקיה השונים של אחת המדינות המתפתחות והיפות ביותר בעולם. באיזור הצפוני של תאילנד האלמנט השכיח הוא הטבע, אשר בא לידי ביטוי בג'ונגלים ענקיים, במסלולי ראפטינג, בטיולים מודרכים, סיורי פילים ועוד. תאילנד מציעה לתיירים ישראלים חוויה שונה לחלוטין מזו אליה הם רגילים. המנטאליות של תושבי תאילנד, סגנון החיים והחוויות המשותפות לכל התיירים יבטיחו לכם חופשה בתאילנד שלא תשכחו.


עוברים אל החוף

גם באיזור האיים ישנו דגש על הטבע, אך בעוד בצפון הג'ונגלים שולטים ברחבי הדרום מדובר על חופי הים הזהובים והמפורסמים. האיים בתאילנד לקוחים מתוך גלויה: החול המפוזר על גבי החופים לבן לחלוטין, המים צלולים והשמש לא מפסיקה לשנות את צבעי הנוף. אפשר להזמין חופשה משפחתית בתאילנד - צפון והאיים בבית מלון מפואר הנמצא ממש בסמוך אל חוף הים, לצאת לטיול רגלי או לחזור מדי כמה שעות לחדר ולנוח לקראת הרפתקאה חדשה.


תנאים מערביים במדינה אקזוטית

לסיכום, חופשה משפחתית בתאילנד - צפון והאיים היא ללא ספק אופציה אידיאלית עבור משפחות. אין צורך להירתע מהמרחק הגדול של תאילנד מישראל, משום שכיום ניתן ליהנות בתאילנד מתנאים מערביים לחלוטין של רפואה והחלפת כספים. עדיף לשלב חופשה משפחתית בתאילנד - צפון והאיים במקביל אל חופש ארוך מבית הספר ומהעבודה על מנת ליהנות מכל מה שיש למדינה להציע. קחו את הילדים אל חופשה משפחתית בתאילנד - צפון והאיים ולא תתחרטו.

בנגקוק - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found