נגישות
 • מצא את הטיול המאורגן המתאים לך לגיאורגיה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיולים ברגע האחרון לגיאורגיה

מבצעים מיוחדים עבור טיולים מאורגנים לגיאורגיה

שלח
טבילסי 7 לילות חצי פנסיון
גאורגיה 7 לילות חצי פנסיון
טבילסי מאורגן חצי פנסיון

טיולים מאורגנים לגאורגיה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיול מאורגן לגאורגיה - המדינה המפתיעה

טיול מאורגן לגאורגיה מציע חוויה יוצאת דופן עבור ישראלים. בניגוד ליעדים רבים, גאורגיה היא מדינה יחסית צעירה. יחד עם זאת, לאורך ההיסטוריה היוותה גאורגיה מדינה בעלת מסורת ותרבות עתיקות. שמה של גאורגיה היה בעבר גרוזיה והמון יהודים הגיעו מהמדינה לישראל. כיום גאורגיה היא רפובליקה באירואסיה, איזור אשר נהוג היה להתייחס אליו בעבר בתור "הקווקז". טיול מאורגן הוא אחת הדרכים היחידות לגלות מדינה עשירה, מרתקת וצבעונית. לגאורגיה גבולות עם רוסיה, אזרבייג'אן, ארמניה, טורקיה והים השחור וניתן לראות כמעט בכל מקום השפעות זרות על התושבים המקומיים. יחד עם זאת, טיול מאורגן לגאורגיה נערך בין אתרי ספורט חורף, אתרי נופש ימיים ועוד.

טיולים מאורגנים לגאורגיה - מסע להרי הקווקז

תיירים רבים מזמינים טיול מאורגן לגאורגיה על מנת לנצל את שטחה ההררי של המדינה המשופע במשאבי טבע רבים. מעבר לכך, טיול מאורגן לגאורגיה מאפשר תערובת ייחודית של איזור אלפיני בתוך הרי הקווקז. בחופי הים של גאורגיה ישנו אקלים סובטרופי המזוהה עם הים השחור ולכן רבים מהתיירים מעדיפים למקם את עיקר החופשה שלהם סביב רביצה ומנוחה.
אופציה נוספת שרבים בוחרים היא טיול ג'יפים בגאורגיה.

יין מקומי באיכות גבוהה

סיבה נוספת לפופולאריות של טיול מאורגן לגאורגיה הוא הקשר בין המדינה לבין היין. גאורגיה נחשבת לאחד המקורות הגדולים ביותר של היין. על פי ממצאים ארכיאולוגיים ברורים, תושבי גאורגיה החלו לייצר יין כבר בשנת 5,000 לפנה"ס. היין בגאורגיה מתאפיין במתיקות מסוימת ותושבי המדינה רואים אותו עומד בשורה אחת עם היין הצרפתי, הספרדי ויינות מערב אירופאיים נוספים. טיול מאורגן לגאורגיה מבטיח ביקור באחד מאתרי היין המרכזיים הללו אשר מוכרים כיום לא רק במזרח אירופה אלא בכל רחבי העולם.

הנוף ועיר הבירה טביליסי

טיול מאורגן לגאורגיה נערך במדינה זולה, נעימה וידידותית. הנוף הנשקף מהכנסיות של גאורגיה ורכס הקווקז העצום שמתחיל באלפים ומסתיים בהימלאיה הם רק חלק מהאטרקציות הטבעיות של המדינה. הבירה של גאורגיה היא טביליסי ובה מתחילים רוב הטיולים המאורגנים. טביליסי נמצאת בתוך עמק נמוך וממנה ניתן לצאת אל כיוון העיר מצחתה, אשר נחשב למרכז הרוחני של גאורגיה.
 

מדוע כדאי לבחור טיולים מאורגנים לגאורגיה?

גאורגיה היא מדינה בטוחה מאוד, בעיקר מאמצע שנות ה-90, אך מאוד קשה לטייל בה לבד. זו סיבה נוספת לכך שעדיף להזמין טיול מאורגן לגאורגיה, אשר יבטיח נוכחות של מדריכים מקומיים. רוב התושבים בגאורגיה אינם דוברים אנגלית ולכן לעיתים קרובות לא ניתן לתקשר איתם. קשה למצוא מלונות, התחבורה הציבורית יחסית עתיקה והשילוט אינו נוח לתיירים. עדיף להזמין טיול מאורגן לגאורגיה דרך חברות מוכרות ומנוסות וליהנות מכל מה שיש למדינה להציע. המחיר של טיול מאורגן לגאורגיה והעובדה שניתן לערוך אותו עם בן הזוג, הילדים או המשפחה הם יתרונות משמעותיים בהשוואה לטיולים בערים אחרות באירופה.

 

טביליסי - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found