נגישות
 • מצא טיול מאורגן לגרמניה המתאים לך ביותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיולים מאורגנים לגרמניה ברגע האחרון

מבצעים מיוחדים עבור טיולים מאורגנים לגרמניה

שלח

טיולים מאורגנים לגרמניה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיול מאורגן לגרמניה - למה?

גרמניה היא מדינה עשירה באטרקציות תיירותיות ולכן טיול מאורגן הוא הדרך הנכונה לבלות בה במסגרת חופשה. ישנם סוגים רבים של טיולים מאורגנים לגרמניה מתוכם ניתן לבחור. מלבד נושא המחיר ומשך הטיול, לכל תייר יש דרישות אחרות. ישנם כאלו המתכננים חופשה בגרמניה סביב מוזיאונים ומרכזי תרבות, לעומת אחרים המעדיפים דווקא את הנופים ואת האיזורים הכפריים של המדינה. חופשה בגרמניה דורשת הזמנת טיול מאורגן איכותי, המודרך על ידי אנשי מקצוע בעלי ותק וניסיון. למעשה, אחד הסוגים הפופולאריים של טיולים מאורגנים מיועד למשפחות. בטיול מאורגן מן הסוג הזה הדגש הוא על פעילויות ואטרקציות מהם יכולים הילדים וההורים ליהנות יחד. מומלץ לערוך את הטיול המשפחתי בגרמניה בקיץ ולא בחורף המושלג, כאשר החודשים יוני עד ספטמבר הם העדיפים.
 

טיולים מאורגנים לגרמניה לבני גיל הזהב

סוג נוסף של טיול מאורגן לגרמניה פופולארי בקרב בני גיל הזהב. גם עבורם ניתן לשלב בין פעילויות שונות, אך רוב המסלול מורכב מאתרי תיירות מרכזיים ולא מהליכות ארוכות. בשנים האחרונות זוכה גרמניה לעדנה מחודשת ולצמיחה כלכלית, אשר באים לידי ביטוי גם בתחום התיירות. כאשר מגיעים לגרמניה אפשר לראות בבירור את מערכות התחבורה החדשות, את בתי המלון המפוארים וכמובן את החנויות. מבחינת בני גיל הזהב, טיול מאורגן לגרמניה מספק מענה לכל הדרישות מבלי שהם יצטרכו לבצע את התכנון בעצמם.


טיול מאורגן בגרמניה לזוגות

חופשה בגרמניה היא פיתרון אידיאלי עבור זוגות המחפשים אחר יעד רומנטי. אפשר להזמין חופשה בגרמניה ולישון בצימר בסמוך ליער השחור או להרים האלפינים, ואפשר גם להתמקד בערים הגדולות של ברלין ומינכן. חיי הלילה בגרמניה מבטיחים לא פחות חוויות מאשר במהלך היום. בברלין וגם במינכן ישנם מועדונים בעלי שם עולמי, מסעדות מפנקות ואינספור אפשרויות בילוי. ישראלים יכולים לנצל את הקרבה היחסית שלהם לגרמניה ולטוס לברלין או למינכן גם לסוף שבוע בלבד. בתקופות מסוימות ישנם מבצעים והנחות משמעותיות, המבטיחות לבני הזוג חופשה בלתי נשכחת.
 

תעודת זהות של גרמניה

למרות שבטיול מאורגן כל הסידורים נערכים מראש, יש כמה דברים שבכל זאת כדאי לדעת לפני שמגיעים לחופשה במדינה. השם הרשמי שלה הוא "הרפובליקה הפדראלית של גרמניה", מה שמצביע באופן מסוים על צורת השלטון המתקיימת בה. השפה הרשמית היא כמובן גרמנית, האוכלוסיה עומדת על מעל 82 מיליון תושבים ומלבד רוב אירופאי חיים כיום בגרמניה גם טורקים ויוצאי מדינות יוגוסלביה לשעבר. ישראלים לא זקוקים לויזה על מנת להיכנס לגרמניה והם מקבלים אשרת שהייה אוטומטית לשלושה חודשים. השעון בגרמניה מאחר ברבע שעה אחרי ישראל, קידומת החיוג הבינלאומי היא 49 ועיר הבירה ברלין מהווה מוקד מרכזי לכלכלה, מסחר, תרבות ואמנות. הכלכלה של גרמניה היא השלישית בגודלה בעולם ותעשיות הרכב, הפלדה והברזל הן הבולטות ביותר.
 

מינכן - מזג אוויר

currentdayrain.png
ראשון °
Not Found