טיולים מאורגנים למגוון יעדים

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים ליעדים מומלצים

טיולים מאורגנים ברצלונה

ברצלונה

$1,249 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
RUS BCN FAMILY
בין התאריכים, 06/8/24 - 12/8/24 חצי פנסיון
טיולים מאורגנים פראג

פראג

$1,249 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
פראג בודפשט וינה
בין התאריכים, 31/7/24 - 06/8/24 ארוחת בוקר
טיולים מאורגנים רומא

רומא

$1,199 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
RUS MINI ITALY
בין התאריכים, 28/8/24 - 03/9/24 ארוחת בוקר
טיולים מאורגנים לונדון

לונדון

$1,529 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
לונדון 7ימים לדוברי רוסית
בין התאריכים, 29/7/24 - 04/8/24 ארוחת בוקר
טיולים מאורגנים בוקרשט

בוקרשט

$899 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
טיול מאורגן לרומניה ולהרי הקרפטים
בין התאריכים, 04/8/24 - 08/8/24
טיולים מאורגנים פריז

פריז

$2,155 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
לונדון ופריז למשפחות
בין התאריכים, 30/7/24 - 06/8/24 ארוחת בוקר
טיולים מאורגנים ברגע האחרון
צור קשר
שלח

טיולים מאורגנים

 
האם גם אתם זקוקים לחופשה? האם גם אתם רוצים להגיע ליעד תיירותי מוביל, אך לא מוצאים את הזמן לתכנן את הטיול? האם גם אתם טובעים בים האפשרויות ועומדים אובדי עצות בעת תכנון הטיול הבא שלכם? למעשה תהליך תכנון הטיול איננו פשוט, ועבור יעדים מסוימים הוא יכול להיות אפילו מסובך למדי. מעבר לכך, ישנם כמה יעדים לטיול בהם מומלץ לטייל ולהסתובב כחלק מקבוצה ובהדרכה של איש מקצוע, במיוחד כשקיימת בעיית שפה במדינה בה לא שולטים בשפה האנגלית. הטיולים המאורגנים יכולים להוות פיתרון מושלם עבור כל מי שאיננו מעוניין לצאת לבד לטיול או עבור זוגות אשר מחפשים אנשים אחרים עמם יוכלו לצאת לטייל. טיולים אלו לרוב כוללים טיסות, הסעות ממקום למקום, לינה בבתי מלון, וסיורים בכל מיני אתרי תיירות מובילים. אבל מעבר לכך, הם כוללים גם הדרכה צמודה ממדריכים מנוסים, אשר יכולים לייעץ לכם היכן כדאי לכם לאכול, לקנות, לבקר, וכן גם לתת לכם מידע היסטורי ותרבותי על המקום אותו אתם מבקרים.
 

עבור אילו אנשים טיולים מאורגנים יכולים להתאים?

 
טיולים הנעשים באופן מאורגן יכולים להתאים עבור כל מי שאיננו מעוניין ושמסתייג מארגון טיולים בעצמו, כמו גם עבור כל מי שמחפש להתנייד בחו"ל בקבוצה, ותחת הדרכה בטוחה של מדריך בעל ידע וניסיון עם תרבות המקום. טיולים אלו לרוב כוללים לוח זמנים קבוע וידוע מראש, אשר כולל סיורים בכל מיני אתרים מובילים בערים אליהן תגיעו, וכן גם זמן חופשי בו תוכלו לטייל בעצמכם, לחקור את האזור, או לצאת למסעי קניות באופן עצמאי. טיולים מאורגנים יכולים לסייע מאוד במיוחד במקומות בהם קשה לתקשר עם המקומיים, או במקומות בהם נשקפת סכנה לבטיחות התיירים. למשל, טיול מאורגן בסין יכול לסייע ביותר לתייר הישראלי הממוצע, וזאת משום שקיים פער די גדול בין התרבויות, וקשה לתקשר עם הקהל הסיני שאיננו דובר אנגלית כשפה שנייה.
 

דוגמה לטיול מאורגן: טיול מאורגן בטנזניה

 
אחד מהיעדים אליהם מתבצעים הרבה טיולים מאורגנים, הינו טנזניה. טנזניה, אשר שוכנת במזרח אפריקה, לחופי האוקיינוס ההודי, הינה אחת מהארצות היפות ביותר ביבשת, אשר מציעה למבקריה נופים מרהיבים, שמורות טבע וספארי מקסימים, פסגות הרי געש, אגמים חבויים ושאר פלאי טבע במלוא הדרם. טיול מאורגן בטנזניה לרוב יכלול סיורים רבים בג'יפים מסוג ארבע על ארבע עם גג נפתח, אשר תוכננו במיוחד לטיולי ספארי. סיורים אלו יעשו במרחבי הספארי הענקיים, כך שהנוסעים יוכלו להיחשף לחיות הבר ולטבע המדהים של הספארי. כמו כן, הנוסעים בקבוצה נמצאים תמיד תחת השגחה ותחת הדרכתו של נציג מטעם חברת הטיולים, אשר מכיר היטב את המסלולים ואת האזור, ויכול הן לספק לנוסעים אינפורמציה על המקום, והן להכווין אותם ולשמור עליהם מפני סכנות שעלולות לצוץ.
 

באילו פרמטרים יש להתחשב בזמן שאתם רוכשים כרטיסים לטיול מאורגן?

 
לפני שאתם מצטרפים לטיול מאורגן, כדאי לבדוק כמה אלמנטים אשר עלולים להשפיע על ההנאה שלכם בזמן הטיול. רצוי לבדוק כמה מטיילים נמצאים בכל קבוצה, מאחר שטיול בקבוצות גדולות מדיי עלול להיות מסורבל ולא מהנה. שלישית, רצוי לבדוק באילו בתי מלון אתם מתכוננים להתארח במסגרת החבילה, היכן הם ממוקמים, ובאיזו תחבורה משתמשים במהלך היום. כמו כן, רצוי לבדוק מהו קצב הטיול, בכמה אתרים אתם אמורים לבקר, והאם הטיול תואם את רמת הכושר הגופני שלכם.