נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת ללונדון

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

הרגע האחרון ללונדון

מבצעים מיוחדים ללונדון

שלח

מידע על הודו

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשבוע הקרוב

טיול תרמילאים מאורגן להודו

 
טיסות מישראל למזרח הרחוק הינן דבר שכיח בנוף של ארצנו. תרמילאים שיוצאים למסע של אחרי צבא, אנשים שמעוניינים לקחת פסק זמן מחיי היום-יום ואפילו משפחות עם ילדים, כולם ממריאים אל האיזור המרהיב המשופע מדינות מסקרנות, שהבכירה ביותר והמרתקת ביותר מביניהן זוהי הודו.
 

טיול מאורגן להודו- הרי ההימלאיה ודלהי

 
המדינה בעלת כמות האוכלוסיה השניה בגודלה בעולם מציעה שפע של מקומות שונים בהם ניתן לטייל, מהצפון ועד הדרום, ומאפשרת לצפות באתרים עתיקים, ארמונות מרהיבים, נהרות ובעיקר שפע של שווקים ומגוון רחב של אנשים. ועל מנת לא לפספס אף אחד מהחלקים המשמעותיים והיפהפיים של הודו, הדרך הטובה ביותר תהיה  באמצעות טיול מאורגן. טיול מאורגן להודו יחל קרוב לוודאי בצפון המדינה, שם יחכה לכם הנוף המרהיב של הרי ההימלאיה. טיפוס על הרי ההימלאיה תמיד בא בחשבון אם אתם שייכים לסוג המטיילים האתגריים, וכך גם נסיעה בג'יפים אל בין הנופים היפים והמושלגים, הפריחה הצבעונית והקרחונים המקומיים. המשך הטיול כבר יהיה בעיר הבירה ההודית, העיר דלהי. אל דלהי מתנקזים מיליוני אנשים, כשהרוב המכריע שלהם נמצא בצד הישן של העיר, שם תוכלו לחוות את הנסיעה בריקשה, את הסיור בשווקים ההומים של העיר, ואת המסגדים והמבצרים העתיקים, שמהווים חלק בלתי נפרד מהנוף של דלהי הישנה. אם תהיו מעוניינים לזכות בדלהי בקצת אוויר לנשימה, תמיד תוכלו לעבור אל הצד החדש של העיר, שם כמות האנשים מעטה יותר, בה תוכלו לסייר בין מדשאות מטופחות, מבנים מודרניים ומסעדות יוקרה.
 

טיול מאורגן להודו- וראנסי, אגרה ופושקר

 
מלבד דלהי, ישנם עוד מקומות רבים במדינה אשר מבטיחים הרבה, וגם מקיימים. העיר וראנסי היא אחת מהן, והיא העיר הקדושה ביותר להינדים, עיר בעלת אווירה מיסטית קסומה. הייחוד של העיר היא היותה יושבת על גדות נהר הגנגס, מה שמאפשר צפייה בשתי פעולות שונות ומרתקות, כל אחת בדרכה. בערב תוכלו לחזות בטקס הדיפלמה בו מאירים את הנהר באמצעות מאות פנסים אשר צפים על גביו ומאפשרים בקשת משאלה מצד המשתתפים, ואילו בבוקר תוכלו לראות את אחד מהטקסים המזוהים ביותר עם הנהר, טקס שריפת הגופות. טיול מאורגן להודו יוביל אתכם לביקור גם בעיר אגרה, שם עומד הבניין המפורסם ביותר במדינה, בניין הטאג' מהאל, אחד משבעת פלאי עולם, ואל העיר פושקר, השייכת לאיזור רג'יסטן, ארץ הנסיכים וממלכתם של שליטי הודו בעבר, שמאפשרת לינה באחד מהארמונות המרהיבים מהתקופה הישנה.

טיול מאורגן להודו רק עם ypaymore

 
כמובן שלטייל בין כל המקומות הללו זה כיף גדול, וחוויה בלתי נלאית. אך אין כיף יותר גדול מלעשות את הטיול הזה, כאשר אתה סמוך ובטוח שהינך נמצא בידיים טובות. חברת ypaymore תיירות ונופש בארץ ובעולם, אשר מתמחה בטיולים מאורגנים למזרח הרחוק, מציעה טיול מאורגן להודו העובר בין שלל המקומות המרשימים של המדינה, כשהינה דואגת עבורכם לסידורי הלינה, ארוחות ערב והעברות ממקום למקום, ומותירה לכם לדאוג לדבר אחד, רק ליהנות.  

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found