נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת לסין

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

הרגע האחרון לסין

מבצעים מיוחדים
שלח

טיולים מאורגנים לסין

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיול מאורגן לסין

 
טיול מאורגן לסין הוא הדרך היחידה למצות את הפוטנציאל של אחת המדינות המפוארות, המורכבות והמסקרנות ביותר בעולם. מלבד המרחק של סין מישראל והמנטאליות השונה של המקומיים, מדובר על יעד אשר ההתנהלות בו שונה לחלוטין ממה שנהוג למצוא באירופה או אפילו בארצות הברית. תושבי סין אינם מדברים אנגלית, מערכות התחבורה והתשתית אינן מיועדות לתיירים והמרחק בין הערים הוא עצום. מהבחינות הללו ומעוד הרבה סיבות אחרות, תיירים המתכננים חופשה בסין חייבים לקחת בחשבון את האפשרות של טיול מאורגן לסין.
 
 

חוסכים כסף וזמן עם טיול מאורגן לסין

 
בעזרת טיול מאורגן לסין אפשר לחסוך זמן וגם כסף. ראשית, ישנם סוגים רבים של טיולים מאורגנים לסין המתאימים לתיירים בגילאים שונים. חלק מהטיולים ישלבו יחד עם ביקור באטרקציות גם הליכות ומסלולי טבע בין הכפרים, לעומת טיולים מאורגנים לסין המתמקדים בערים הגדולות. מבחינת תיירים המגיעים לסין לתקופה קצרה, אין שום אפשרות ליהנות מהמדינה ללא טיול מאורגן. לעומת זאת, חופשה בסין יכולה להיות חוויה נהדרת במידה ונערכים אליה בצורה נכונה, מזמינים טיול מאורגן לסין מחברה מובילה ושומרים על ראש פתוח לעבר תרבות חדשה.
 
 

המערב מגיע למזרח

 
לא תמיד איפשרה סין ביקור של תיירים מבחוץ. למרות שכיום היא אחד היעדים המבוקשים ביותר במזרח, סין היא מדינה הנשלטת על ידי מפלגה לאומנית ותושביה מאוד קנאים לפרטיות. המהפכה של סין כוללת שיפור תשתיות, השקעה בתעשיות והזמנת אנשי עסקים אשר מכניסים אל המדינה כמויות עצומות של משאבים. התוצאה היא מדינה הנמצאת בקצב התפתחות מדהים. יחד עם זאת, ישנם איזורים שלמים בסין אליהם תהליך ההתייעלות עדיין לא הגיע. מהבחינה הזו, טיול מאורגן לסין מבטיח לא רק הנאה מהאטרקציות ומהפעילויות אלא גם הגנה לביטחון האישי.
 
 

טיולים מאורגנים לסין עבור צעירים

כמובן שטיול מאורגן לסין הוא לא האופציה היחידה עבור תיירים. צעירים ומשוחררים טריים אחרי צבא יכולים לתכנן חופשה בסין גם באופן עצמאי, אך זאת בשל העובדה שהם אינם מוגבלים מבחינת זמן. במידה ומגיעים לסין עם כרטיס טיסה בלתי מוגבל ודואגים להאריך את הויזה בזמן, יש הרבה הזדמנויות להיפגש עם התרבות המקומית. לעומת זאת, חופשה משפחתית או בני זוג אשר מעוניינים לבלות ירח דבש ביעד אקזוטי צריכים לזכור את המגבלות שלהם. מבחינתם הטיול המאורגן הוא אופציה אטרקטיבית ולעיתים גם היחידה.
 
 

טיול מסודר יבטיח חופשה מוצלחת

אפשר לומר כי יעדים כמו סין הם הסיבה העיקרית להצלחתם של הטיולים המאורגנים. כאשר בוחנים את המסלולים והתכניות של טיול מאורגן לסין מגלים כי אין אלטרנטיבה לנוכחות של מדריך מקצועי, סידורים טכניים מראש והישענות על ניסיון נצבר על מנת לתכנן טיול מושלם. אפשר להגיע לסין עשרות פעמים ובכל פעם לגלות נדבך חדש, אך את הפעם הראשונה מומלץ לעשות בצורה מסודרת. 

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
רביעי °
Not Found