נגישות
 • מצא את הטיול המאורגן המשפחתי המתאים לך לאיטליה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
טיולים מאורגנים משפחתיים ברגע האחרון לאיטליה
שלח
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים

טיול משפחות לאיטליה

טיול משפחות לאיטליה - המדריך

 
טיול מאורגן הוא הדרך לבלות עם המשפחה באיטליה: המסלולים המאורגנים עבור טיולי משפחות לאיטליה מיועדים לכל הגילאים ונחשבים לאופציה המקובלת ביותר. משפחות רבות טועות לחשוב שהמחיר הוא הפונקציה החשובה ביותר בתכנון טיול לאירופה, אך האמת היא שישנם שיקולים לא פחות משמעותיים.
 

מטבע, מזג אוויר ועונות מומלצות עבור טיול משפחות לאיטליה

המטבע המקומי הוא יורו והשעון עומד על שעה אחת יותר מישראל. רבים מוצאים נקודת דמיון בין איטליה לישראל בכל הקשור אל מזג האוויר, המתאפיין באקלים ים תיכוני קלאסי. באיזור הדרום ובמרכז איטליה ישנה כמות מעטה של מים, למרות שבחורף הטמפרטורות עשויות להיות מאוד נמוכות. מומלץ להגיע לאיטליה עם המשפחה בסתיו ובאביב, אך אם אתם לא סובלים מחום תוכלו לגלות את הסביבה גם בחודשי הקיץ של יוני עד ספטמבר.
 

תאריכים חשובים באיטליה

איטליה כוללת את האיים סיציליה וסרדיניה שבים התיכון, אליהם מגיעות משפחות בעזרת טיסות ישירות המופעלות כבר כמה שנים. גם בקטניה ופלארמו ניתן למצוא משפחות מכל העולם אשר טסות ליעד אחד וחוזרות מהשני, או לחילופין לוקחות רכב ומטיילות באי. החל מיולי השנה תהיה גם טיסה ישירה לסרדיניה, אשר תאפשר למשפחות במעמד סוציו אקונומי גבוה לטוס לשם. בצד הצפוני של איטליה נצאים הרי האלפים, במרכז המדינה נמצאת עיר הבירה רומא והאזורים המטרופוליניים הגדולים הם מילנו ונאפולי. בתאריך 1 בינואר חל ראש השנה האיטלקי, כאשר ה 2- ביוני הוא יום הרפובליקה ו 1- בנובמבר הוא יום כל הקדושים. ב 22- לדצמבר מתחיל חג המולד ומיד אחריו הסילבסטר. בתאריכים אלו חלק מהאטרקציות במדינה לא פותחות את שעריהן.
 

תחבורה וטיולים רגליים

טיולי משפחות באיטליה ניתן לנהל על בסיס מספר אמצעי תחבורה. במידה ומתמקדים בערים הגדולות, ניתן להגיע בטיסה ומשם להמשיך ברכבת או מונית עד בית המלון. לאחר מכן הטיולים ברחבי איטליה נעשים ברגל, לכן משפחות לא צפויות להיתקל בבעיות. לעומת זאת, אם מעוניינים לנסוע צפונה ולבקר לדוגמא בונציה וורונה כדאי לבדוק אפשרות להשכרת רכב.
 

טיסות לאיטליה ועונה מומלצת

רוב הטיסות הישירות מישראל לאיטליה מתבצעות על ידי חברת אליטליה, אך גם חברות התעופה הישראליות אל על, ישראייר וארקיע וחברות שכר אחרות מציעות טיסות אטרקטיביות. מבחינת עונה, כדאי להגיע לאיטליה בין החודשים אפריל למאי ובין אוקטובר לנובמבר על מנת ליהנות משילוב בין מזג אוויר מושלם למחירים נמוכים. חובבי הסקי לעומת זאת צריכים להתמקד בחודשים דצמבר עד מרץ.
 

הפופולאריות של טיול משפחות לאיטליה

משפחות המעוניינות בפעילויות כמו מחנאות, פארקי מים ופארקי שעשועים יכולות להגיע לחוף אמאלפי, לומברדיה, סיציליה, טוסקנה או אומבריה. מבחינה תרבותית, יותר ממחצית מאוצרות האומנות בעולם נמצאים באיטליה. איטליה נחשבת יעד מבוקש בקרב משפחות בעיקר בגלל שלילדים קל למצוא למה להתחבר.

ורונה - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found