נגישות
  • טיולים מאורגנים בחו"ל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:
מאורגנים ברגע האחרון
טיולים מאורגנים ליעדים מומלצים
טיולים מאורגנים ברצלונה

ברצלונה

31/8/19 - 05/9/19
פלמנקו ושאנסון אביב

5  לילות  חצי פנסיון

514
טיולים מאורגנים פראג

פראג

29/8/19 - 05/9/19
מפראג לסלובקיה טבע וערים קסומות

7  לילות  ארוחת בוקר

482
טיולים מאורגנים ניו יורק

ניו יורק

08/9/19 - 14/9/19
החלום האמריקאי אקספרס

6  לילות  אין מידע

כולל העברות

$2850
טיולים מאורגנים בנגקוק

בנגקוק

03/9/19 - 15/9/19
תאילנד האקזוטית

11  לילות  חצי פנסיון

$1669
מצא את הטיול המאורגן המושלם
טיולים מאורגנים ורונה

ורונה

31/8/19 - 07/9/19
צפון איטליה והאגמים

7  לילות  ארוחת בוקר

535
טיולים מאורגנים טביליסי

טביליסי

27/8/19 - 04/9/19
גאורגיה-אל נפלאות הקווקז

7  לילות  חצי פנסיון

$769
טיולים מאורגנים בוקרשט

בוקרשט

01/9/19 - 05/9/19
רומניה מקוצר דרקולה - מציאות או אגדה

4  לילות  ארוחת בוקר

419
טיולים מאורגנים בייגינג

בייגינג

31/8/19 - 08/9/19
בייג`ינג הקסומה

7  לילות  ארוחת בוקר

$999
שלח

טיולים מאורגנים

 
האם גם אתם זקוקים לחופשה? האם גם אתם רוצים להגיע ליעד תיירותי מוביל, אך לא מוצאים את הזמן לתכנן את הטיול? האם גם אתם טובעים בים האפשרויות ועומדים אובדי עצות בעת תכנון הטיול הבא שלכם? למעשה תהליך תכנון הטיול איננו פשוט, ועבור יעדים מסוימים הוא יכול להיות אפילו מסובך למדי. מעבר לכך, ישנם כמה יעדים לטיול בהם מומלץ לטייל ולהסתובב כחלק מקבוצה ובהדרכה של איש מקצוע, במיוחד כשקיימת בעיית שפה במדינה בה לא שולטים בשפה האנגלית. הטיולים המאורגנים יכולים להוות פיתרון מושלם עבור כל מי שאיננו מעוניין לצאת לבד לטיול או עבור זוגות אשר מחפשים אנשים אחרים עמם יוכלו לצאת לטייל. טיולים אלו לרוב כוללים טיסות, הסעות ממקום למקום, לינה בבתי מלון, וסיורים בכל מיני אתרי תיירות מובילים. אבל מעבר לכך, הם כוללים גם הדרכה צמודה ממדריכים מנוסים, אשר יכולים לייעץ לכם היכן כדאי לכם לאכול, לקנות, לבקר, וכן גם לתת לכם מידע היסטורי ותרבותי על המקום אותו אתם מבקרים.
 

עבור אילו אנשים טיולים מאורגנים יכולים להתאים?

 
טיולים הנעשים באופן מאורגן יכולים להתאים עבור כל מי שאיננו מעוניין ושמסתייג מארגון טיולים בעצמו, כמו גם עבור כל מי שמחפש להתנייד בחו"ל בקבוצה, ותחת הדרכה בטוחה של מדריך בעל ידע וניסיון עם תרבות המקום. טיולים אלו לרוב כוללים לוח זמנים קבוע וידוע מראש, אשר כולל סיורים בכל מיני אתרים מובילים בערים אליהן תגיעו, וכן גם זמן חופשי בו תוכלו לטייל בעצמכם, לחקור את האזור, או לצאת למסעי קניות באופן עצמאי. טיולים מאורגנים יכולים לסייע מאוד במיוחד במקומות בהם קשה לתקשר עם המקומיים, או במקומות בהם נשקפת סכנה לבטיחות התיירים. למשל, טיול מאורגן בסין יכול לסייע ביותר לתייר הישראלי הממוצע, וזאת משום שקיים פער די גדול בין התרבויות, וקשה לתקשר עם הקהל הסיני שאיננו דובר אנגלית כשפה שנייה.
 

דוגמה לטיול מאורגן: טיול מאורגן בטנזניה

 
אחד מהיעדים אליהם מתבצעים הרבה טיולים מאורגנים, הינו טנזניה. טנזניה, אשר שוכנת במזרח אפריקה, לחופי האוקיינוס ההודי, הינה אחת מהארצות היפות ביותר ביבשת, אשר מציעה למבקריה נופים מרהיבים, שמורות טבע וספארי מקסימים, פסגות הרי געש, אגמים חבויים ושאר פלאי טבע במלוא הדרם. טיול מאורגן בטנזניה לרוב יכלול סיורים רבים בג'יפים מסוג ארבע על ארבע עם גג נפתח, אשר תוכננו במיוחד לטיולי ספארי. סיורים אלו יעשו במרחבי הספארי הענקיים, כך שהנוסעים יוכלו להיחשף לחיות הבר ולטבע המדהים של הספארי. כמו כן, הנוסעים בקבוצה נמצאים תמיד תחת השגחה ותחת הדרכתו של נציג מטעם חברת הטיולים, אשר מכיר היטב את המסלולים ואת האזור, ויכול הן לספק לנוסעים אינפורמציה על המקום, והן להכווין אותם ולשמור עליהם מפני סכנות שעלולות לצוץ.
 

באילו פרמטרים יש להתחשב בזמן שאתם רוכשים כרטיסים לטיול מאורגן?

 
לפני שאתם מצטרפים לטיול מאורגן, כדאי לבדוק כמה אלמנטים אשר עלולים להשפיע על ההנאה שלכם בזמן הטיול. רצוי לבדוק כמה מטיילים נמצאים בכל קבוצה, מאחר שטיול בקבוצות גדולות מדיי עלול להיות מסורבל ולא מהנה. שלישית, רצוי לבדוק באילו בתי מלון אתם מתכוננים להתארח במסגרת החבילה, היכן הם ממוקמים, ובאיזו תחבורה משתמשים במהלך היום. כמו כן, רצוי לבדוק מהו קצב הטיול, בכמה אתרים אתם אמורים לבקר, והאם הטיול תואם את רמת הכושר הגופני שלכם.