נגישות
 • מצא את החופשה סקי המושלמת באוסטריה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

סקי ברגע האחרון - אוסטריה

תאריכים חדשים יפורסמו בעתיד בהמשך להנחיות ולפתיחת השמיים. מוזמנים לצלצל אלינו להתיעצות ולהשאיר הודעה ואחד הסוכנים יחזור אליכם. 
09-8648648

מבצעים מיוחדים לסקי באוסטריה

שלח

כל הסיבות לבקר באתרי הסקי של אוסטריה

אוסטריה מזוהה אצל רובנו עם מוזיקה טובה, אוכל משובח ובעיקר אווירה אירופאית קלאסית. יחד עם זאת, יותר ויותר ישראלים מתחילים לגלות את אתרי הסקי המוצלחים של המדינה. אוסטריה היא למעשה רפובליקה המורכבת מתשע מדינות, מה שהופך אותה למאוד רב-תרבותית ומגוונת. חופשה באוסטריה היא חוויה בלתי נשכחת עבור כל הגילאים. אוסטריה מארחת תשע מכללות לאמנות ומספר אוניברסיטאות מרשימות, כמו גם קונצטרים ומופעים המושפעים מהאימפריה האוסטרו-הונגרית. השפה הגרמנית של אוסטריה היא גרמנית, עיר הבירה היא וינה ושטח המדינה עומד על 83,874 קמ"ר. באוסטריה חיים מעל 8 מיליון תושבים וברובה היא מדינה הררית. רכס האלפים בו מתעניינים חובבי הסקי נמצא במערב ובמרכז המדינה. ההר הגבוה ביותר באוסטריה נמצא 3797 מטרים מעל גובה פני הים, אך את מסלולי הסקי המאתגרים ניתן למצוא גם בלא מעט הרים אחרים.

פיתוח מואץ באוסטריה

הסיבה העיקרית להצלחה של חופשת סקי באוסטריה בקרב ישראלים היא הפיתוח המואץ של האתרים. בעוד בעבר ניתן היא למצוא את אתרי הסקי המפוארים רק בצרפת או בשוויץ, הרי שכיום אתרי סקי באוסטריה מצליחים לעמוד בקצב ולספק תנאים אולטימטיביים עבור חופשות קצרות וארוכות. שנית, יש באוסטריה אתרי סקי גדולים הנוצרו כתוצאה מחיבורים של מספר אתרים קטנים. קיימים גם איזורי סקי פס משותף והאדיבות והחביבות של נותני השירותים נשקפים מכל פינה. מבחינת עלויות, אתרי סקי באוסטריה מציעים מחירים אטרקטיביים ביחס למדינות השכנות. יחד עם זאת, כדאי לברר מראש לגבי ההבדלים בין אתרי סקי באוסטריה ולהכין את התקציב בהתאם לדרישות.
 

בילוי בשעות הלילה

יתרון נוסף של אתרי סקי באוסטריה באי לידי ביטוי בלילה. פעילות האפרה סקי מהווה השלמה לילית לגלישת הסקי ובמהלכה ניתן לפגוש גולשים מכל רחבי העולם. מיקום האתרים מחייב הליכה קצרה עד המסלולים, אך זהו חלק מהחוויה ונדיר למצוא גולשים המתלוננים על כך. כל העיירות שומרות על צביונן המקורי ומספקות פלטפורמה פסטורלית עבור שעות של סקי באוסטריה. רוב המסלולים של סקי באוסטריה עוברים בין עצים, אפשרויות ההליכה הן מגוונות וניתן לעשות הפסקה וללגום ספל קפה חם מול ההרים המושלגים והמרהיבים.
 

התנהלות באתרי סקי באוסטריה

אתרי סקי באוסטריה בנויים מעל העיירות וכמעט אין מלונות הנמצאים על המסלולים. נהוג לעלות בבוקר עם מעליות סקי אל האתר, כאשר לקראת הערב מתחילה ירידה מסודרת באמצעות רכבלים. יום הגלישה מתחיל בשעה שמונה ומסתיים בשעה ארבע אחר הצהריים. בשעות הערב מומלץ לצאת ולתור את איזור הכפרים, לבקר במסעדות או להתרשם מהתרבות האוסטרית העתיקה. בימים סוערים במיוחד ניתן לנסוע אל העיר זלצבורג או אינסברוק, אשר בהן לא מעט ארמונות, מוזיאונים, חנויות ומקומות בילוי. לסיכום, חופשת סקי באוסטריה מצטיינים ביופיים ומציעים שילוב בין מסלולים מרהיבים לתנאים נוחים.
 

מינכן - מזג אוויר

currentdayrain.png
שבת °
Not Found