נגישות
 • מצא את החופשת סקי המושלמת באישגאל

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

סקי ברגע האחרון - אישגאל

שלח

הכפר האוסטרי ששינה את עולם הסקי

אוסטריה מארחת מיליוני חובבי סקי מדי שנה. הם מגיעים לאוסטריה על מנת ליהנות מכפרים ציוריים, אתרי סקי מושקעים ומטופחים ובעיקר מגוון של מסלולים המתאימים לגולשים ברמות שנה. אוסטריה נמצאת במיקום אסטרטגי במרכז אירופה ולכן קל להגיע אליה גם מישראל. אפשר לבקר באוסטריה כחלק מחופשה שנתית ביעדים אירופאיים נוספים, או למקד את הזמן הפנוי באחד מבין אתרי הסקי הקיימים במדינה. על כל פנים, אי אפשר לדבר על סקי באוסטריה מבלי להזכיר את שמו של הכפר אשר שינה לחלוטין את היחס של חובבי אקסטרים אל המדינה.

 

מידע בסיסי על אישגיל

אישגיל הוא כפר הנמצא במדינת טירול אשר בדרום מערב אוסטריה. הכפר שוכן בעמק פצנאון ולכן נהנה מקרבה מיוחדת אל הרי האלפים. הגובה של הכפר הוא 1,377 מטרים מעל פני הים ואתר הסקי שלו משותף עם הכפר השוויצרי הפטור ממכס זמנאון. בערך 2,000 תושבים חיים בכפר אישגיל ורובם נשענים על תיירות בתור מקור פרנסה. השלג בכפר נשמר לאורך זמן ועונת הסקי ארוכה מאוד. הסיבה לכך היא הגובה של אתרי הסקי והעובדה שלא פחות מ-90% מהמסלולים נמצאים בגובה של מעל 2,000 מטרים. יש שלושה רכבלים המובילים מתוך הכפר אל מרחב הגלישה וכולם נגישים ונוחים להגעה. בנוסף, בכל אחד מהרכבלים ישנה תחנת ביניים. מלבד חובבי סקי מגיעים אל אישגיל גם רוכבי אופני הרים ומטיילים המחפשים אחר מסלולי רכיבה והליכה. יחד עם זאת, יש לציין כי תיירים מן הסוג הזה פוקדים את הכפר בעיקר בקיץ ולא בחודשי החורף המושלגים.

 

תחבורה ופעילויות

נמלי התעופה הבינלאומיים הקרובים אל אישגיל נמצאים במינכן ובציריך. ניתן לטוס בטיסה פנימית אל אינסברוק, ולהמשיך ממנה ברכבת או ברכב שכור. מבחינת לינה, בכפר יש מגוון רחב של מקומות אירוח. מלונות חמישה כוכבים ישמחו לפנק אתכם במחיר גבוה, אך גם מלונות פשוטים יותר ואפילו בתי הארחה יכולים לתת מענה על צרכים בסיסיים. מלבד פעילויות סקי מציעה העיירה אישגיל גם פעילויות נוספות, כגון מתחם המכיל באולינג, סאונה, בריכות אדים, מיטות שיזוף, מוזיאון, ספריה, בית קולנוע ומגרשי טניס. מי שרוצה לטעם מהתרבות האוסטרית מוזמן להצטרף אל אירועים המאורגנים מדי שנה לציון הפתיחה והסיום של עונת הסקי. אירועים אלו מושכים גולשים מכל העולם ומתקיימים בלב אישגיל.

המלצות ויתרונות

לסיכום, היתרונות של אישגיל בתור אתר סקי הם כמות השלג, מגוון המסלולים הקלים לגלישה, השטח הגדול והנוף המרהיב. כדאי לציין בתור יתרונות גם את הקסם האלפיני השוכן מעל אישגיל ואת החביבות של המארחים האוסטרים. יש אפשרויות רבות לטיולי סקי, חיי לילה תוססים ומערכת מעליות חדשה ומהירה אשר תבטיח ניצול אופטימאלי של הזמן הפנוי. אישגיל קרוב לשלושה אתרים נוספים וגם זו סיבה כדאי להגיע אליו.

מינכן - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found
Not Found