נגישות

סקי ברגע האחרון - איטליה

מבצעים מיוחדים לסקי - איטליה

חבילות
חבילות
חבילות
שלח

סקי באיטליה

נדמה כי איטליה מובילה את ענף התיירות בתחומים רבים. חובבי ספורט מכירים היטב את היתרונות של נסיעה לאיטליה לצורך צפייה במשחקי כדורגל, בעוד מעריצי אופנה מעדיפים את התצוגות המרהיבות של מילאנו. משפחות מבקרות באיטליה כדי להתרשם מאתרים היסטוריים ולבלות זמן איכות משותף עם הילדים, בעוד צעירים ובני זוג רומנטיים מעדיפים את האווירה של איטליה לצורך חיזוק מערכת היחסים האינטימית. אך יחד עם זאת, כדאי לציין כי לאיטליה יש המון מה להציע גם עבור חובבי הסקי. איטליה מציגה מגוון עצום של אתרי סקי בהיקפים שונים. כל אחד יכול למצוא את מבוקשו באתרי הסקי הבולטים של איטליה. בין אם אתם נמצאים בתחילת דרככם כגולשים ובין אם יש לכם ניסיון מעשי של שעות רבות, איטליה היא ללא ספק יעד סקי שכדאי לבקר בו.
 

האוכל האיטלקי הוא רק ההתחלה

יש הרבה מאפיינים המשותפים לאתרי סקי באיטליה. ראשית, כמעט בכל האתרים של סקי באיטליה קיימת גישה אל מאכלים משובחים הנשענים על חומרי הגלם של המטבח האיטלקי. שנית, יש אתרי סקי באיטליה בעלי סקי פס משותף המעניקים מרחב ואיזורים עצומים לגלישה. מעבר לכך, יש להזכיר את המסלול ההיקפי המפורסם סלה רונדה אשר אליו מגיעים גולשי הסקי הטובים ביותר בעולם. עיירות הסקי של איטליה הן ותיקות ושוכנות בעמקים, אך בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט שיפורים ושיפוצים חדשים. העיירות שומרות על האוריינטציה הכפרית שלהן אך הן מאוד תיירותיות וקלות לתנועה. כבר בדרך אל עיירות ואתרי סקי באיטליה ניתן ליהנות מנוף מרהיב, אורח חיים מיוחד ותרבות עשירה עם שורשים של אלפי שנים.
 

הכל כלול

עוד יתרון משמעותי של אתרי סקי באיטליה הוא מועדונים בהם "הכל כלול". קלאב וולטור הוא דוגמא מצוינת למועדון כזה, אשר מארח מדי שנה משפחות, בני זוג וגולשים המגיעים על מנת לשכלל את היכולות המקצועיות שלהם. מצד אחד, כמות הקלאבים באתרי סקי באיטליה אינה גדולה כמו בצרפת. מצד שני, קל לארגן חבילות נופש הכוללות ביקור באתרי סקי ובילוי של מספר ימים בליווי מדריך מקצועי. מי שאינו דובר את השפה עשוי להתקשות ולכן כדאי ללמוד לפחות מספר מילים באיטלקית לפני שעולים על המטוס.
 

המלצות וטיפי לסקי באיטליה

לא מומלץ להגיע אל אתרי סקי באיטליה במהלך חופשות החורף של התושבים המקומיים. בתקופות אלו אתרי סקי באיטליה מלאים עד אפס מקום, המחירים עולים וקשה ליהנות מהמרחבים הגדולים. אתרי סקי באיטליה נמצאים כולם בצפון המדינה והם מרוכזים בשתי קבוצות הנמצאות במזרח ובמערב. יש המון אתרי סקי מומלצים ולכן כדאי להתייעץ עם חברים, בני משפחה או אנשי מקצוע הבקיאים בתחום הגלישה. לסיכום, אין ספק כי איטליה היא אופציה מצוינת עבור חופשות סקי באירופה הקלאסית. 

מילאנו - מזג אוויר

currentdaysun.png
רביעי ° 7 - ° 7
sunSmall.png
sunSmall.png
rainSmall.png
  • 5-10
  • 5-10
  • 5-9