נגישות

סקי ברגע האחרון - מדונה די קאמפליו

שלח

הכירו את אתר הסקי המוביל של איטליה

איטליה מארחת אתרי סקי רבים הנמצאים באיזורה הצפוני של המדינה. היתרון של איטליה עבור חובבי הסקי הוא מגוון הפעילויות, והשילוב בין מסלולים קשים וקלים. אפשר להזמין חופשת סקי באיטליה עבור כל המשפחה ולהתפזר לאורך מסלולים רבים. מי שמגיע אל חופשת סקי באיטליה בפעם הראשונה עשוי להיות מופתע מהמקצועיות של המארחים, מהכמות הגדולה של בתי המלון וההארחה ובעיקר מהמתקנים המפוארים. בנוסף, יש לציין כי בשנים האחרונות החלו אתרי הסקי המובילים של איטליה להתחרות באתרי סקי מפורסמים של שוויץ, צרפת ואוסטריה. הדוגמא הטובה ביותר לכך מגיעה מאתר סקי הקרוי על שם אחת הקדושות הנוצריות – מדונה.

 

נתונים על מדונה די קמפיליו

עיירת הסקי מדונה די קמפיליו שוכנת על רכס ברנטה ומבטיחה חוויה יוצאת דופן. הרכס הוא חלק מהרי הדולומיטים ולכן ניתן להתחייב לכמויות שלג גבוהות כמעט בכל חודשי החורף. אתר הסקי של העיירה לא גדול במיוחד, אך הוא מקושר עם אתרים שכנים ולכן מאפשר ביקור במספר אתרים במהלך חופשה אחת. קל להגיע מתוך מדונה די קמפיליו אל האתרים מרילבה או פולגרידה. אם סופרים את אורך המסלולים של מדונה די קמפיליו יחד עם האתרים האחרים מגלים כי מדובר על מסלולים באורך 110 ק"מ. הנקודה הגבוהה ביותר במסלולי הסקי של מדונה די קמפיליו היא בגובה 2,500 מטרים אך יש לזכור כי האתר אינו חלק מדולומיטי סופר-סקי.

 

חוויה יוקרתית ובלתי נשכחת

מדונה די קמפיליו הוא אתר סקי יוקרתי ומשובח. המחירים בבתי המלון גבוהים ביחס לאתרי סקי אחרים, אך התמורה היא ללא תחרות. מלבד תחרויות סנובורד ותחרויות סקי אלפיני יש באתרי מדונה די קמפיליו גם פעילויות הכלולות בסבב הגביע של פדרציית הסקי העולמית. אפילו קבוצת המירוצים של פרארי ודוקאטי מגיעה מדי שנה אל העיירה מדונה די קמפיליו על מנת לקיים אירוע תקשורתי. הנוף המרהיב של העיירה, הכמות הגדולה של גולשי הסקי והאורחים המכובדים הופכים את השהייה במקום לחוויה בלתי נשכחת.
 

פעילויות נוספות

חשוב לציין כי העיירה מדונה די קמפיליו מציעה גם פעילויות אשר לא בהכרח קשורות לסקי ולגלישה. אפשר להתנסות בטיולים מודרכים בשלג, להצטרף אל קבוצות או לצאת לסיור עצמאי במקומות הקרובים אל בתי המלון. ברחבי העיירה ניתן למצוא מזחלות כלבים, משטחי החלקה על קרח, טיפוס על קרח, מצנחי רחיפה ושחייה. בימי הקיץ מגיעים אל העיירה רוכבי אופני הרים ומטפסי הרים אשר לוקחים על עצמם את האתגר. האיזור פופולארי מאוד בקרב נופשים המגיעים אל איטליה כחלק מביקור בהרי האלפים. לסיכום, מרחב הגלישה של מדונה די קמפיליו כולל קילומטרים עצומים של מסלולים ו-59 מעליות המסוגלות לשנע מעל 30 אלף גולשים בשעה. נתונים אלו מוכיחים כי מדובר על אתר סקי בולט ומצליח.

ונציה - מזג אוויר

currentdaysun.png
רביעי ° 8 - ° 10
sunSmall.png
sunSmall.png
rainSmall.png
  • 6-10
  • 6-10
  • 8-10
Not Found