נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת לפויאנה ברשוב

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

סקי ברגע האחרון - פויאנה ברשוב

שלח
חבילות
חבילות
חבילות

אתר הסקי המוביל של רומניה

רומניה נתפסת בשנים האחרונות בתור יעד מושלם עבור משפחות המעוניינות בחופשת סקי מושלמת. אתרי הסקי החדשים ברומניה עומדים בשורה אחת עם האתרים המפורסמים של איטליה, שוויץ וצרפת, יש מגוון רחב של מסלולי סקי למתחילים וגם מתקדמים יכולים למצוא אתרים העונים על הדרישות שלהם. מעבר לכך, אתרי הסקי של רומניה גאים להציע תנאים נוחים במחירים משתלמים. רוב מדריכי הסקי ברומניה דוברי אנגלית ולכן קל לתקשר איתם, ניתן להזמין מהארץ חבילות סקי בשילוב אטרקציות נוספות ואפשר לנסוע אל רומניה יחד עם ילדים בכל הגילאים.
 

יעד תיירותי משובח

כדאי להזכיר את פויאנה ברשוב אשר נחשב לאתר הסקי המוביל של רומניה. על מנת להבין במה מדובר, יש לזכור כי רומניה היא מדינה גדולה עם מעל 20 מיליון תושבים. יחד עם זאת, תהפוכות מלחמת העולם השנייה וההשלכות של כלכלה קומוניסטית עיכבו בצורה משמעותית את ההתפתחות של רומניה בתור יעד תיירותי. יחד עם זאת, תמיכה ממשלתית ולא מעט אנשי עסקים אשר הסכימו להרים את הכפפה הפכו את רומניה ובעיקר את פויאנה ברשוב לאתרי סקי משובחים.
 

מה מציע אתר פויאנה ברשוב לחובבי סקי?

פויאנה ברשוב הוא אתר סקי המציע חוויה לתיירים מכל רחבי העולם. יש באתר מגוון מרשים של מתקני ספורט, ספא ועוד. הוא אהוב במיוחד על תיירים מישראל וזאת בשל הנגישות שלו. האתר מתהדר בגובה של 1,770 מטרים ויש בו 13 מסלולי גלישה מתקדמים. בנוסף, באתר ניתן למצוא ציוד סקי מקצועי ומדריכים לכל רמה מבוקשת. מלבד פויאנה ברשוב יש לציין אתרי סקי נוספים ברומניה כגון פרהדיל וסינייה. פויאנה ברשוב היא עיירה ציורית המושכת אליה מבקרים גם ללא קשר לאתרי הסקי. יחד עם זאת, יש לציין את החיבה אותה רוכשות משפחות אל אתר הסקי של העיירה.

ההרים סביב פויאנה ברשוב

הפעילות השכיחה בחורף הרומני היא כמובן סביב אתרי הסקי, אך בקיץ הופכות פסגות הקרפטים לנקודת תצפית על נוף עוצר נשימה. אתר הסקי פויאנה ברשוב קרוב אל העיר בראשוב אשר ממוקמת במרחק של 166 קילומטר צפונית לבוקרשט. בראשוב שוכנת לרגלי ההר טימפה ומוקפת ברכס הקרפטים הדרומיים. הרי הקרפטים הם למעשה החלק המזרחי של מערך הרי מרכז אירופה. הם יוצרים קשת של מעל 1,500 קילומטרים בין מדינות רבות כגון אוסטריה, צ'כיה, פולין, הונגריה ועוד. חובבי אגדות ישמחו לגלות את המרחק הקצר בין פויאנה ברשוב לבין החבל ההיסטורי טרנסילבניה, בו חי דרקולה. לסיכום, אתרי הסקי של רומניה והאתר פויאנה ברשוב בראשם מצליחים לבלוט על רקע אתרי סקי אחרים באירופה. משפחות המעוניינות לקחת על עצמן אתגר חדש, להבטיח חוויה חד פעמית ובעיקר ליהנות מאווירה רגועה במחיר משתלם מוזמנות לבדוק מקרוב את האתר ולהגיע אל המסלולים המצוינים. 

בוקרשט - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found
Not Found
Not Found