נגישות

סקי ברגע האחרון - פויאנה ברשוב

שלח
חבילות
חבילות
חבילות

אתר הסקי המוביל של רומניה

רומניה נתפסת בשנים האחרונות בתור יעד מושלם עבור משפחות המעוניינות בחופשת סקי מושלמת. אתרי הסקי החדשים ברומניה עומדים בשורה אחת עם האתרים המפורסמים של איטליה, שוויץ וצרפת, יש מגוון רחב של מסלולי סקי למתחילים וגם מתקדמים יכולים למצוא אתרים העונים על הדרישות שלהם. מעבר לכך, אתרי הסקי של רומניה גאים להציע תנאים נוחים במחירים משתלמים. רוב מדריכי הסקי ברומניה דוברי אנגלית ולכן קל לתקשר איתם, ניתן להזמין מהארץ חבילות סקי בשילוב אטרקציות נוספות ואפשר לנסוע אל רומניה יחד עם ילדים בכל הגילאים.
 

יעד תיירותי משובח

כדאי להזכיר את פויאנה ברשוב אשר נחשב לאתר הסקי המוביל של רומניה. על מנת להבין במה מדובר, יש לזכור כי רומניה היא מדינה גדולה עם מעל 20 מיליון תושבים. יחד עם זאת, תהפוכות מלחמת העולם השנייה וההשלכות של כלכלה קומוניסטית עיכבו בצורה משמעותית את ההתפתחות של רומניה בתור יעד תיירותי. יחד עם זאת, תמיכה ממשלתית ולא מעט אנשי עסקים אשר הסכימו להרים את הכפפה הפכו את רומניה ובעיקר את פויאנה ברשוב לאתרי סקי משובחים.
 

מה מציע אתר פויאנה ברשוב לחובבי סקי?

פויאנה ברשוב הוא אתר סקי המציע חוויה לתיירים מכל רחבי העולם. יש באתר מגוון מרשים של מתקני ספורט, ספא ועוד. הוא אהוב במיוחד על תיירים מישר