נגישות
 • מצא את החופשת סקי המושלמת לרומניה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

סקי ברגע האחרון - רומניה

שלח

רומניה פותחת את שעריה בפני חובבי הסקי

רומניה נמצאת בחלק הצפון-מזרחי של חצי האי הבלקני ונהנית בשנים האחרונות מפריחה מאוחרת. היא גובלת עם אוקראינה, מולדובה, הונגריה, סרביה ובולגריה וקל להגיע אליה מישראל. בחלק המזרחי של רומניה יש רצועת חורף המתפרשת לאורך הים השחור ומספר התושבים במדינה עמד נכון לשנת 2013 על מעל 20 מיליון. יחד עם זאת, יש לציין כי את רומניה אוחזת במעמד מיוחד בתחום התיירות דווקא בזכות אתרי הסקי. מלבד תיירים המגיעים אל עיר הבירה בוקרשט, חובבי אמנות המתרשמים מהמוזיאון של רומניה ולא מעט משפחות המגיעות לטיולים בשמורות הטבע, המדינה מארחת מדי שנה מאות אלפי גולשי סקי מכל רחבי העולם.
 

מה הביא להצלחה של אתרי סקי ברומניה?

ההצלחה של אתרי סקי ברומניה היא תוצאה של מספר תהליכים אשר התרחשו במקביל. התהליך הראשון בא לידי ביטוי בהשקעת כספים מצד גורמים עסקיים. אנשי עסקים הופכים את אתרי הסקי במדינה ליעד אטרקטיבי ותורמים לפופולאריות של רומניה. התהליך השני מגובה על ידי פעולות של הממשלה, אשר מבינה את העוצמה הכלכלית הטמונה בתיירות. הרמה של אתרי סקי ברומניה לא נופלת כיום מהרמה המקובלת באתרי סקי של מדינות מפוארות ועשירות כמו שוויץ, צרפת או איטליה. בנוסף, ברומניה ניתן להתלוות אל מדריכי סקי דוברי אנגלית. זו פריבילגיה אשר לא הייתה קיימת בעבר עבור חובבי סקי מתחילים.
 

עלות משתלמת לכל המשפחה

גם העלות הכלכלית של חופשות סקי ברומניה מהווה יתרון משמעותי. המחיר של חופשת סקי ברומניה נמוך יותר מהמחיר של חופשה מקבילה במדינות אחרות, בעיקר עבור משפחות המעוניינות לגוון את הגלישה עם אטרקציות ופעילויות נוספות. יש מגוון רחב מאוד של אתרי סקי ברומניה ולכל אחד מהם מאפיינים אחרים. אתר הסקי המוכר ביותר של רומניה נקרא פואינה בראשוב והוא אחד מיעדי התיירות המבוקשים של המדינה. באתר יש 17 ק"מ של מסלולי סקי מושקעים ואיכותיים והפסגה הגבוהה מגיעה עד 1,800 מטרים. העיר בראשוב בה נמצא האתר קרובה אל הטירה של דרקולה ומהווה מקום מפגש עבור תיירים סקרנים. כדאי לציין גם את אתרי הסקי של פראדל וסיינה המציעים חוויה אותנטית למתחילים ומתקדמים.
 

הוצאות סקי ופעילויות נוספות

הוצאות על סקי ברומניה כוללות לינה וכניסה למסלולים. ניתן לתאם או להזמין מראש טיולים במזחלות שלג רתומות לסוסים או סיור בטרקטורוני שלג. אפשר להגיע אל אתרי סקי ברומניה עם רכבת אשר עוברת דרך העיירות סיינה, בושטן, אזוגה ופרידיאל. הגולש הממוצע יכול למצוא את מבוקשו בכל אחד מהמסלולים של רומניה, אולם גולשים מתקדמים המחפשים אחר אתגרים חדשים עשויים להתאכזב. לסיכום, אתרי סקי ברומניה הם דוגמא לענף תיירות אשר הצליח להתפתח כתוצאה ממוטיבציה מקומית. ההצלחה של סקי ברומניה היא אינה מקרית וכולנו יכולים ליהנות מכך.

בוקרשט - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found