נגישות
 • מצא את החופשת סקי המושלמת בשוויץ

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

סקי ברגע האחרון - שוויץ

שלח

שוויץ – בירת הסקי העולמית

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשבוע הקרוב

שוויץ – בירת הסקי העולמית

אי אפשר לדבר על שוויץ מבלי להזכיר את אתרי הסקי המרהיבים של המדינה. רמת החיים הגבוהה בשוויץ והכלכלה היציבה הפכו אותה למארחת של אירועי סקי מפורסמים. שוויץ גובלת עם גרמניה, צרפת, איטליה ואוסטריה, קל להגיע אליה מישראל והיא מציעה שורה ארוכה של פעילויות ואטרקציות עבור תיירים בגילאים שונים. הסיבה לאטרקטיביות של שוויץ מבחינת חובבי סקי היא המיקום הייחודי של המדינה. שוויץ היא מדינה אלפינית אשר נמצאת במרכז אירופה, היא מוקפת יבשה ובין הריה יש אגמים רבים. תושבי שוויץ דוברים שפות רשמיות רבות כגון גרמנית, צרפתית, איטלקית ורומאנש, עיר הבירה של המדינה היא ברן והעיר המוכרת והגדולה ביותר היא כמובן ציריך. אתרי סקי מפוזרים לכל אורכה ורוחבה של שוויץ בשטח המתפרס על פני 41,277 קמ"ר.
 

סקירת אתרי סקי בשוויץ

סקירה של אתרי סקי בשוויץ מעלה נקודות מעניינות. בכל האתרים ללא יוצא מן הכלל נשקפים נופים מרהיבים של האלפים, כמעט כל השטח הוא הררי ולא נדיר למצוא כפרים ציוריים ופרות משוחררות הרועות באחו. אתרי הסקי היוקרתיים נקראים סנט מוריץ, צרמט וורביה ואל חלק מהכפרים אי אפשר להגיע עם רכב. מקובל למצוא חניה מחוץ לכפרים או להגיע ברכבת ולהיכנס אל הכפר עם רכבים חשמליים. יש לציין כי הגבלה זו נובעת מתוך הרצון של תושבי שוויץ לשמור על איכות הסביבה, והיא מתגלה בתור פיתרון מצוין. האווירה בכפרים הנמצאים לצד אתרי סקי בשוויץ לא דומה לשאון הערים האירופאיות הגדולות. מהבחינה הזו ניתן לומר כי אתרי סקי בשוויץ הם בעלי אופי מיוחד ואטרקטיבי. נציין במספר משפטים את האתרים המובילים:
 

אתר סקי מובילים בשוויץ

 

אנדרמאט (Andermatt)

אתר זה ממוקם בצורה נוחה ביותר לאגירת שלגים, על נקודת מפגש בין שני עמקים, קרוב לצד הצפוני של האלפים. המדרונות ארוכים – 2,000 עד 3,000 מטרים. גם בשנים פחות מושלגות, כאן תמיד ניתן ליהנות מסקי איכותי. האתר היא בשלבי חידושב-2013-2014, נבנה אתר חדש בפאתי ההר, לצד מגרש גולף ענקי. במקום נבנים בנייני דירות ושישה בתי מלון.

דבוס (Davos)

 
אתר המתאים לגולשים ברמה בינונית. המקום מספק אזורים שונים של מדרונות במידת תלילות ואורכים שונים. המקום עצמו, דבוס, זוהי עיירה שקטה עם בתי מלון חמימים ונעימים, מסעדות וחנויות, מגרשי החלקה על הקרח ובריכות שחייה. כך שגם אלה שפחות מומחים בגל