נגישות
 • טיול אופניים בשווייץ

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיולי אופניים בשוויץ

טיול בשוויץ הנוף ההררי הייחודי של שוויץ מספק מגוון רחב של פעילויות נופש המרוות את הגוף ואת הנפש. אחת האופציות הפופולאריות בזמננו זה טיולי אופניים בשוויץ או סקי בשוויץ. המגוון המדהים של נופים ותרבויות במדינה יחסית קטנה זו הופך את המסע לבלתי נשכח. 
 
המסע לאורך שוויץ נותן תחושה של להיות בן הגבול הצרפתי לגרמני. שתי השפות מדוברות בחלקים נפרדים של הארץ. החלק הדובר צרפתית כולל את ז'נבה ולוזאן עם נופים מקסימים לאורך אגם ז'נבה. לוגאנו מהווה את החלק האיטלקי הקטן בשוויץ, הידוע בשם הריביירה השוויצרית עם עצי דקל ונופים הרריים כאחד.

השוויצרים מגוננים מאוד על מורשת והתרבות שלהם. לכם כדאי מאוד להתייחס אליהם בכבוד הראוי לכל אורך המסע.

מסלולים אפשריים עבור טיולי אופניים בשוויץ

 • מאינטרלאקן לקונסטנס לאורך נהר הארה – מסלול האופניים לצד נהר ההארה זהו אחד המסלולים הידועים ביותר. בדרך חולפים דרך עיר הבירה של שוויץ ברן, אתר מורשת העולמית של אונסקו, היכן מיוצר שוקולד טובלרון הנודע. במשך המסע, ניתן ליהנות מטיול בסירה לאורך נהר הריין. מסלול זה מתאים לכל רוכבי האפניים.
 • מסנט מוריץ לאינסברוק – שבילי האופניים המובנים מובילים טיולי אופניים בשוויץ דרך אזורים עוצרי נשימה. רוכבים דרך העמק הרחב של אוברנגדין, המתמזג עם היערות הגדולים בפארק השוויצרי הלאומי. ולפתע משתנה הנוף: טירול האוסטרית מקבלת את הרוכבים בחום.
 • לוקרנו ואגם מאג'ורה – בזמן השהייה בטיצ'ינו ניתן בקלות לשכוח שאתה עדיין נמצא בשוויץ. המים הצלולים של האגם נוצצים באור השמש לצד דקלים גבוהים. ניתן לגלות את העמקים השוויצרים הארוכים ביותר במהלך טיול קסום זה, את השוק המפורסם של לואינו ואת העיר בלינזונה שהשתמרה מאז ימי הביניים.
   

הקסם של חציית שוויץ באופניים

טיולי אופניים בשוויץ זוהי חוויה השונה מכל סוג טיול אחר. במהלך הנסיעה המאתגרת הזאת ניתן להוכיח (קודם כל לעצמכם) שנסיעה על אופניים זה הרבה יותר מתחביב או עוד אמצעי תחבורה. מדובר במאפיין מאוד חשוב שמגדיר את האדם, הדרך שבה הוא מנהל את חייו ואת הנכונות שלו להיות אחראי על עצמו ועל הדרך שהוא בחר. זו הסיבה לכך שטיול זה הוא קודם כל טיול לנבכי נשמתכם. 

חפשו מידע נוסף והצעות משתלמות בעמוד: טיסות לשוויץ


טיולי אופניים בשוויץ
דורג על ידי סיוון קציר
5
שלח