נגישות
 • מסלול משולב - איטליה ושוויץ

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיול משולב - בשוויץ ואיטליה

אין כמו לצאת לטיול משולב בשוויץ ואיטליה טיול בעל אופי ויופי שונה, שכן, איטליה ושוויץ הן שתי מדינות שכנות אך נבדלות האחת מהשנייה הן באופיין הן ביופיין והן בתרבותן.
 
רבים מהבוחרים בטיול משולב בין שני היעדים, איטליה-שוויץ בוחרים למקד את ביקורם בנופש באגם גארדה שבצפון איטליה המהווה את אחד האזורים היפים ביותר באיטליה הגדושה באתרי תיירות רבים וביעדים נחשקים לבילוי מהנה וחוויתי לכל המשפחה ורק לאחר שמיצו את הביקור בה והכירו אותה עומקה עוברים ליד הבא- לשוויץ חשוב לציין שאם בחרתם בטיול משולב רצוי להקדיש מספר ימים-שבועות לכל יעד וזאת בכדי להכיר יותר לעומק את המדינה ואת המקומות והאזורים העיקריים והחשובים בה ובסביבתה.
 

אתרים ואטרקציות שאסור לפספס בצפון איטליה

מילאנו

מילאנו היא אחת הערים הגדולות ביותר בצפון איטליה כאשר הביקור בה הוא בגדר חובה קתדרלת, העיר היא אחת הערים האטרקטיביות וזאת בשל העובדה שניתן למצוא בה הכל מהכל ובזמן קצר. בין האטרקציות במילאנו ניתן למצוא את: הדואומו של מילאנו, בית האופרה לה סקאלה, קסטלו ספורצסקו, הסעודה האחרונה, מוזיאון המדע והכדורגל ועוד. מוזמנים לקרוא על העיר בהרחבה בעמוד: טיסות למילאנו.

עוד מקומות שאסור לפספס בצפון איטליה

 
מומלץ לא לפסוח על ביקור בוונציה, טורינו וורונה. כמו כן צפון איטליה גדושה בנופים מרהיבים הבאים לידי ביטוי, ביערות עד, באגמים הרבים, בכפרים ובעיירות הציוריים שבה, בניהם הרי הדולומיטים, אגם הגארדה, מג'ורה, לוגאנו וקומו אשר נמצאים בסמוך לשוויץ מאפשרים לכם ליהנות משפע של אטרקציות ופעילויות נרחבות ומגוונות לכם ולילידכם.
 
לאחר שבילינו מספר ימים בצפון איטליה עכשיו נותר לעבור במעבר חד לשוויץ, הנחשבת אף היא למדינה המתויירת וליפות ביותר באירופה כולה, כאשר הרי האלפים השווצריים מהווים את סימלה של המדינה, כאשר במרכזן עומד המאטרהורן, אתר סקי בשוויץ.
 
סיבות נוספות לביקור בשוויץ טמונה אפוא בנופים האדירים והמרהיבים במקום, הטבולים בירוק, האגמים הפסטורליים, הכפרים והיעיירות הציוריות והתושבים מסבירי הפנים.
 

ערים ואטרקציות בשוויץ שאסור לפספס

 
כמו בכל מדינה גם בשוויץ ישנן ערים מרכזיות וחשובות שהביקור בהם הם בגדר חובה, המציעות אף הם שפע ומגוון נרחב של אתרים ומקומות פופולאריים ומרכזיים. 
 
ציריך – בציריך ישנו את האגם הגדול והמפורסם "אגם ציריך" בו נמצא פארק המים אלפאמרה  אחד מפרקי המים הגדולים ביותר באירופה.
לוצרן – בה תוכלו לבקר ב: חומת העיר העתיקה, גשר הקאפלה, מוזיאון התחבורה, גן הקרחונים פסל הארי הגוסס ועוד.
ברן – גן החיות בברן, מאורת הדובים, עיר שוקולד הטובלרון ועוד.

מתלבטים באיזו עיר שוייצרית עדיף לכם לבקר? קראו את המדריך שיעזור לכם להחליט בין טיול לציריך לעיר לוצרן.
כמו כן, שוויץ ידוע כאחד מאתרי הסקי הנחשקים והפופולאריים ביותר בקרב אותם אלו שמחפשים לצאת לחופשת סקי. נוסף לאתרי סקי ישנם גם מגוון עצום של אטרקציות המתאימות לילדים:
רכבלים, מגלשות הרים, גלישת אבובים על קרחונים, טיפוס על קרחונים, סנפלינג, פארק חבלים, ראפטינג, שייט, אופניים, קורקינטים, וגלגיליות. אתרים רבים מעניקים הנחות למשפחות עם ילדים.

טיול משולב - בשוויץ ואיטליה
דורג על ידי מירי אושר
5
שלח