נגישות
 • טיולים לשומרי מסורת

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

שלח

טיולים לשומרי מסורת

איך מארגנים טיול לשומרי מסורת?

 
דתיים אשר רוצים ליהנות מחופשה מושלמת צריכים לבחור טיולים מאורגנים לשומרי מסורת המתאימים לצרכים שלהם. מי שאינו שומר מסורת יתקשה להבין את השיקולים בעת תכנון טיול מן הסוג הזה. מלבד נושא הכשרות, הכניסה לאתרים וההקפדה על פעילויות במהלך השבת, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת חייבים להיות מלווים על ידי מדריכים מקצועיים. טיולים מאורגנים לשומרי מסורת לא אמורים להגביל את התיירים, אלא להיפך: לפתוח בפניהם שורה ארוכה של אפשרויות בילוי, אטרקציות ופעילויות.
 
 

כל היעדים אליהם ניתן להגיע בטיול מאורגן

 
כיום ניתן להזמין טיולים מאורגנים לשומרי מסורת לכל מקום בעולם. ישנם טיולים מאורגנים לתקופות ארוכות ביעדים רחוקים כמו ארצות הברית, דרום אמריקה, אפריקה והמזרח. ניתן גם להזמין טיולים מאורגנים לשומרי מסורת בתוך אירופה. בטיולים אלו הדגש הוא על אתרי התרבות ועל המסלולים המשלבים ביקור בבתי כנסת ומרכזי מורשת.
 

טיול מאורגן לשומרי מסורת

 
תיירים שומרי מסורת המגיעים אל טיולים מאורגנים צריכים לדעת כי במלון בו ישתכנו נשמרים התנאים האופטימאליים עבורם. למרות שרוב בתי המלון בעולם אינם מקפידים על כשרות, תפקידה של חברה המציעה טיולים מאורגנים לשומרי מסורת הוא כמובן למצוא פיתרון. אחד הפיתרונות הוא הזמנת קייטרינג מבתי חב"ד או ממסעדות יהודיות. באירופה ובארצות הברית קל מאוד לעשות זאת, אך גם ביעדים רחוקים ישנם גורמים מקומיים המוכנים לעזור.
 

פגישה עם המדריך לפני הטיול המאורגן

 
טיול מאורגן מתחיל בהיכרות עם פירוט המסלול. מתוך המסלול ניתן ללמוד היכן מתבצעות הנחיתות, מהו לוח הזמנים ומה אופי המלונות. אפשר להיעזר במידע המופיע באינטרנט על מנת לקרוא על בתי המלון ועל האטרקציות הנכללות במסלול. ישנן חברות המציעות פגישה עם המדריך לפני טיולים מאורגנים לשומרי מסורת. מטרת הפגישה הזו היא קודם כל לתאם ציפיות ולערוך היכרות ראשונית. מלבד המדריך, הפגישה היא הזדמנות מצוינת להכיר גם את שאר שומרי המסורת המצטרפים אל הטיול. כדאי להגיע אל הפגישה עם רשימת שאלות, תהיות או בעיות ולבדוק האם המדריך יכול להציע תשובות מיידיות אשר יבטיחו חופשה מושלמת.
 

מועדים, חגים ושבתות: טיול מאורגן כל השנה

 
מבחינת איכות, אין שום הבדל בין טיולים מאורגנים לשומרי מסורת לבין טיולים אחרים. שומרי המסורת יכולים להגיע לכל יעד בעולם מבלי לוותר על העקרונות שלהם. מהבחינה הזו, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת ללא ספק הצליחו לשנות את תחום התיירות. המחירים של טיולים מאורגנים לשומרי מסורת וההיצע העצום שלהם הופך אותם למבוקשים במיוחד. אפשר לערוך את הטיולים המאורגנים במסגרת משפחתית מורחבת, עם הילדים בלבד או עם בן הזוג. לכל טיול מאורגן יש אופי אחר והתיירים מקבלים את האפשרות לבחור את המסלול שמתאים להם. שומרי המסורת יכולים לצאת לטיול ארוך ואפילו לנסוע לחו"ל במהלך החגים מבלי לדאוג לנושא הדתי.