נגישות
 • חופשה עם הילדים

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

נופש בחו"ל עם ילדים - צוברים חוויות ונהנים

החופש הגדול עומד בפתח ואתם מעוניינים לתכנן חופשה משפחתית, חופשה בה אתם ובני משפחתכם מתנתקים מהעולם המציאותי ונכנסים לעולם שכולו חוויה ואתגרים. אין ספק שחלקכם בוודאי ייהנו מכל התכנון והמהלך ויאפשרו לילדים לקחת חלק פעיל ממנו ויש את אלו שבעבורם נופש בחו"ל עם ילדים הוא משהו שלא מתקבל על הדעת ומלחיץ במקצת. חשוב לזכור שנופש בחו"ל עם ילדים מאפשר לכם להקדיש את כל כולכם לילדים, להכיר בהם צדדים שטרם הכרתם, ולאפשר לכם ליהנות איתם יחדיו מכל החוויה המעצימה והמאתגרת.
 
אז אם בכל זאת אתם חושקים בנופש בחו"ל עם הילדים חשוב לדעת לתכנן את החופשה בצורה קפדנית ומחושבת, תוך התייחסות לפער הגילאים בינכם ההורים לבין הילדים ואף להבין שהעדפותיהם של הילדים ותחומי העניין שלכם שונה ונבדל משלכם כהורים.

אילו שיקולים יש להביא בחשבון בזמן תכנון נופש בחו"ל עם ילדים ?

נופש בחו"ל עם ילדים על מנת למצות את החופשה ולהפיק ממנה את מירב התועלת וליהנות באופן מקסימלי יש להביא בחשבון מספר שיקולים חשובים אשר ללא ספק ישפיעו הן על האווירה וההרגשה בזמן הנופש והן על מהלכו. 

בטוח יעניין אותך לקרוא גם על: חופשה בהולנד עם ילדים או טיול עם ילדים בברלין
 

אז לאחר שבחרתם את היעד המועדף יש להתייחס ל: 

 
 • מקומות ללינה – רצוי ואף מומלץ לשקול ללון במקומות הממוקמים מחוץ לעיר ולוותר על הלינה בבתי המלון אשר נחשבים ליקרים יותר, האפשרויות העומדות בפניכם הם מגוונות ורבות בניהם צימרים, בתי הארחה, לינה בקמפינג ועוד, אשר נתפסים כמקומות אטרקטיביים ואידיאליים וזולים בהרבה מהבחירה בבתי המלון. מצד שני, אם בחרתם ללון באחד מבתי המלון בעיר מומלץ לבחור בבתי מלון הממוקמים במרכז העיר בהם מתרכזים מרביתן של האטרקציות וכן לינה במיקום מרכזי מאפשר לכם להגיע ליתר המקומות שמסביב ביתר קלות, בנוחות וביעילות.
 • אטרקציות – בזמן תכנון הנופש,  מומלץ לשלב פעילויות ואטרקציות אשר יעניינו את הילדים ויאפשרו להם ליהנות ממה שהם באמת אוהבים ולא למשוך אותם למקומות שיגרמו להם להשתעמם ולאבד כל סבלנות.
 • אוכל – דאגה לאוכל בזמן תכנון הנופש הוא פרמטר חשוב, על אחת כמה וכמה שמדובר בנופש עם ילדים, על כן, רצוי לבחור בבתי מלון או בקלאבים המאפשרים לינה על בסיס הכל כלול, אך אם בחרתם באופציה ובאפשרות אחרת עליכם ההורים לבדוק ולברר מהם המקומות המציעים תפריט לילדים, בהם הילדים יוכלו להתענג על מנה אהובה ומוכרת להם, כגון פיצות, פסטות, המבורגר, נקניקיות, צ'יפס ועוד.

נופש בחו"ל עם ילדים קטנים, האם זה אפשרי ומה הם היעדים המתאימים ?

 
רבים מאתנו סבורים ובטוחים כי נופש בחו"ל עם ילדים קטנים נתפס כבלתי אפשרי, אך אם בוחרים את היעד הנכון ומתכננים באופן מוקפד את הנופש אזי הנופש יכול להוות עבורנו ועבורם חוויה מושלמת, מהנה ובלתי נשכחת.
 

מהם היעדים המתאימים לנופש עם ילדים קטנים ?


ישנם לא מעט יעדים בהם תוכלו לצאת וליהנות מחופשה מושלמת עם ילדיכם בניהם: ניו יורק, פריז, אנטליה, יוון - דילים לרודוס הם בחירה מעולה לנופש משפחתי, הולנד ועוד יעדים רבים ואחרים.


נופש בחו"ל עם ילדים - צוברים חוויות ונהנים
דורג על ידי טל מרום
5
שלח