נגישות
 • וינה או בודפשט?

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

לטייל בוינה או בודפשט?

לטייל בוינה או בודפשט? אירופה עתירה ביעדים נפוצים ומעניינים המושכים אליהם תיירים רבים. מטבע הדברים ערי הבירה במדינה מוכרות יותר מהאחרות ומציעות מגוון של אטרקציות, מקומות בילוי, אתרי תרבות ופנאי. רבים המבקשים לבלות בחופשות נופש באירופה, מתלבטים בין ערי הבירה במזרח אירופה, המציעות יעדים תיירותיים רבים במחירים נוחים. לטייל בוינה או בודפשט? לקחת טיסה להונגריה? התשובה תמצא בסגנון האישי ובסוג הטיול המבוקש.

לטייל בוינה

וינה, בירת אוסטריה, היא גם העיר הגדולה במדינה, ומהווה מראה לאירופה הקלאסית. העיצוב האדריכלי, הגנים הרחבים והאומנות הבולטת בעיר, כולן בסגנון קלאסי המאפיין את אירופה לאורך השנים. יחד עם זאת טיסה בוינה זו חוויה הכוללת לא מעט בתי בידור, מועדונים, פאבים, מוזיאונים ומסעדות מקומיות. בין המקומות המעניינים לביקור בעיר נמצאים בית האופרה, הנחשב לבית האופרה הגדול בעולם ומציע מופעי מוזיקה קלאסית, הופעות מחול ומופעי מוזיקה לילדים, ארמון בלוודר המשמש כיום לגלריה האוסטרית לאומנות, ופארק Rathaus, גן ציבורי ענק ומרשים בו ניתן לבלות וליהנות מהטבע המקומי.
 

לטייל בבודפשט

בודפשט, בירת הונגריה, היא מרכז עסקי ותרבותי במדינה. נהר הדנובה החוצה את העיר מוסיף ליופייה ולפסטורליות של העיר. העיר מציעה טיולים והדרכות על ההיסטוריה המרתקת של הונגריה, מומלץ להשתלב בסיור מודרך ברובע היהודי של העיר, להכיר את המבנים, התרבות והמטבח של יהדות הונגריה. נוסף על כך, בודפשט מתאפיינת במופעים מוזיקאליים מהגדולים והמרשימים על ידי מיטב האומנים הבינלאומיים, מומלץ מאוד למי שבחר לטייל בבודפשט להתעדכן בהופעות המוצעות בזמן הביקור.
 

אז... לטייל בוינה או בודפשט? 

לשתי ערי הבירה הללו אירופה יש לא מעט משותף אך גם לא מעט מן השונה. במידה ונדרשים לבחור בין השתיים, כדאי לתכנן בהתאם להרכב המטיילים, טיול רומנטי לזוג אוהבים, טיול ירח דבש וכדומה יראו שונה מטיול משפחות. טיולי מטיילים צעירים המעוניינים לחוות את הטבע האירופאי ואת האותנטיות המקומית אינם דומים זה לזה.

בין אם לטייל בוינה ובין אם לטייל בבודפשט שני היעדים מציעים תרבות עשירה, היסטוריה מעניינת ועולם ידע מעשיר, וזאת לצד ערים מערביות מודרניות הכוללות בתי בילוי, מלונות ברמה גבוהה, מוזיאונים וחיי פנאי מהנים.

מעוניינים בטיול קצר? המשיכו לקרוא על טיול בוינה ביום אחד.


לטייל בוינה או בודפשט?
דורג על ידי לאה אור
5
שלח