נגישות
 • מוזיאונים בוינה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מוזיאונים בוינה

מוזיאונים בוינה מחפשים טיסות לוינה? וינה, בירת אוסטריה, היא העיר הגדולה ביותר במדינה. וינה היא עיר המושכת אליה תיירים, מהערים המבוקשות באירופה, ובולטת בזכות התרבות העשירה שהיא מציעה לצד בתי הקפה האקסקלוסיביים בעיר. בין נקודות הציון הרבות, מוזיאונים בוינה מציעים עולם עשיר של ידע, היסטוריה ופנאי בצורה חושית וחווייתית.


דוגמאות ממבחר המוזיאונים בעיר:

 

 • מוזיאון הקולנוע- המוזיאון נמצא בסמוך לתחנת אלברטינה פלאץ, ומהווה מקום עליה לרגל לחובבי קולנוע אמיתיים, אשר מעוניינים להכיר את המדיה הזאת מעבר למיינסטרים. לא תמצאו כאן את התעשייה ההוליוודית, אך ניתן להכיר כאן את תעשיית הקולנוע מיסודה דרך הציוד ששימש את התעשייה לאורך השנים, צפייה בסרטים (המוזיאון מציע למעלה מ- 25000 סרטים), פרסומות וכרזות מקוריות לסרטים ישנים ועוד.
   
 • מוזיאון התיאטרון- מבין לא מעט מוזיאונים בוינה, מוזיאון התיאטרון הוא מהחווייתיים שבהם, המציע ביקור מהנה ומעשיר למבוגרים וילדים כאחד. ביקור אותנטי אל מאחורי הקלעים של עולם התיאטרון, תוך שימוש באוסף עשיר בתלבושות ואביזרים, היכרות עם סוגי התיאטרון השונים ומאפייניהם: תיאטרון רחוב, תיאטרון בובות, פנטומימה ועוד. במוזיאון מוצגות מריונטות, בובות, צילומים וציורים ואביזרים רבים המשמשים את חובבי הבמה.
   
 • מוזיאון ההיסטוריה של הטבע- המוזיאון שוכן במרכזה של וינה ומעוצב בסגנון חדשני ובהשראת הרנסאנס. המוזיאון הוא מהגדולים שב מוזיאונים בוינה וכולל שלושים ותשעה אולמות תצוגה שונים המציגים את עולם החי והצמח בעבר ובהווה, דרך מיליוני פריטים באוספים במקום. מגולות הכותרת של המוזיאון: תצוגת דינוזאורים ענקיים, אוסף מינרלים מרתק והבולט מכולם: תצוגת מטאוריטים הגדולה בעולם, הכוללת מעל אלף פריטים, בניהם מטאוריטים ממאדים ומהירח.

 


אופי הטיול בוינה:

ביקור בעיר וסיור במגוון מוזיאונים בוינה הם טיול שונה בתכלית מטיולים בסגנון "בטן גב" בעיירות חוף. העיר וינה מציעה ביקור חווייתי ומלמד, אך מהנה ומרתק, המתאים לטיולי מבוגרים וטיולי משפחות, בהתאמת האתרים בביקור, כמובן. לעיר גם חיבור ממשי לספורט, והיא עשירה באצטדיונים ענקיים ומארחת תכופות אירועי ספורט וכדורגל בפרט. העיר מציעה מגוון מלונות מפנקים ומסעדות איכותיות המגישות מהמטבח המקומי לצד קולינריה עשירה יותר לתיירים. למי שמבקש טיול הכולל גם ערך מוסף בנוסף לבילוי, וינה היא עיר מהנה ואטרקטיבית המציעה חופשה חווייתית מסוג אחר שלא תישכח במהרה.

מידע נוסף:
וינה ביום אחד - לחוות את הצדדים המרהיבים ביופים של העירמוזיאונים בוינה
דורג על ידי מיקה טביב
5
שלח