נגישות
 • Checklist לקראת טיסה לחו"ל

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דברים שכדאי להכין לפני חופשה בחו"ל

דברים שכדאי להכין לפני חופשה בחו"ל חופשה בחוץ לארץ היא חלום של רבים מאתנו. לפני שיוצאים לחופשה בחו"ל צריך להכין הרבה מאוד דברים שונים – אך יש דברים שכדאי מאוד לא לשכוח להכין אותם לשם הביטחון האישי שלנו. לפני שיוצאים לחופשה בחו"ל עלינו לוודא שכל המסמכים שלנו תקפים (ביטוחים, דרכונים, כרטיסי טיסה, הזמנות למלון) וגם שלקחנו אתנו תרופות שאנחנו לוקחים תמיד (משאף נגד אסתמה, משככי כאבים, טיפות אוזניים, תרופות ללחץ דם ולב ועוד...). עוד חשוב לוודא שיש בידנו את לוח הזמנים המעודכן ביותר – בשביל שלא נצטרך לחכות חמש שעות בשדה תעופה או בשביל שלא נפספס בחמש דקות את ההמראה.


ביטוח נסיעות לחו"ל – למה אסור לנסוע לחו"ל בלי ביטוח נסיעות?

אם יש משהו שחשוב מאוד לא לוותר עליו כאשר אנחנו נוסעים לחו"ל זה ביטוח נסיעות. לא ניתן לנסוע לחו"ל בלי ביטוח נסיעות. ביטוח הנסיעות למעשה כולל בתוכו את ביטוח הבריאות שלנו, ביטוח נגד תאונות, ביטוח נגד גניבות או אבדה של חפצים ועוד.. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא רשת הביטחון שלנו בזמן הטיול למקרה שמשהו משתבש או לא קורה כפי שצפינו אותו – אם חס וחלילה נחלה או אפילו נהיה מעורבים בתאונות דרכים.


למה חשוב לוודא לפני הנסיעה שההזמנות שלנו תקפות?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים שעלינו לוודא לפני שאנחנו עולים על הטיסה. עוד נושא שחשוב מאוד לוודא אותו הוא שההזמנות שלנו לבתי המלון שנלון בהם בטיול תקפות. זה יכול להיות מאוד לא נעים לטוס למדינה זרה ואז לגלות שבעצם אין לנו איפה לישון בלילה. ווידוא תוקף ההזמנות שלנו חשוב במיוחד לשם השקט הנפשי שלנו. בנסיעות לחו"ל אנחנו לא צריכים להשאיר שום דבר ליד המקרה אלא להיות בטוחים בכל הפרטים באופן מלא. כך נוכל ליהנות יותר מהטיול ולהבטיח שהוא יהיה טיול בו רק נהנה ולא נהיה טרודים בבעיות ונחוש חרדה מיותרת.


למה כדאי לבדוק את הדרכונים ואת הוויזה הרבה לפני הרגע האחרון?

ביטוח נסיעות לחו"ל קשור קשר ישיר לדרכון ולוויזה שלנו. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שנוכל להשתמש בביטוח שלנו אנחנו צריכים לוודא שהדרכון והוויזה שלנו תקפים. למעשה ללא וויזה תקפה או דרכון תקף לא נוכל בכלל לצאת מהארץ ולהיות בחוץ לארץ. עלינו לוודא שהדרכון והוויזה שלנו תקפים מספר חודשים לפני הנסיעה המתוכננת שלנו. אם אנחנו רוצים לנסוע לחו"ל בחודשי הקיץ בהם יש הרבה עומס במשרד הפנים כדאי לנו לחדש הרבה זמן לפני הנסיעה את הדרכון – בשביל שלא נחכה יותר זמן בתורים. חשיבה ותכנון מראש של הטיול שלנו ושל כל הפרטים שלו כולל הפרטים הטכניים תאפשר לנו ליהנות ממנו מאוד ולא להילחץ או להרגיש הרבה לחץ מיותר בזמן בו אנחנו אמורים ליהנות.

 


דברים שכדאי להכין לפני חופשה בחו"ל
דורג על ידי ענת גלעדי
5
שלח