נגישות
 • טיול עצמאי בברלין

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מטיילים באופן עצמאי בברלין

אם מעוניינים להצביע על העיר בה ביקרו הכי הרבה תיירים בשנה האחרונה, בטח ביבשת אירופה, סביר להניח שברלין תהיה אחד השמות שיעלו הכי הרבה פעמים. העיר הגרמנית היא אחת הערים הפופולריות ביותר בקרב אנשים רבים ממדינות שונות ויבשות שונות ברחבי העולם, עיר אליה נהנים להגיע כמעט כולם, מבוגר ועד טף.


להגיע אל הסמל הגדול ביותר של העיר ברלין

הסיבה היא שמדובר בעיר שתמיד יש בה מה לעשות, עיר שאף פעם לא הולכת לישון ותמיד תציע לכל תייר שיגיע אליה את האפשרות לבצע דבר נוסף, גם על חשבון שעות שינה, בין אם בבוקר ובין אם בשעות הלילה המאוחרות. שעות הבוקר בברלין הן השעות בהן זו ההזדמנות הטובה ביותר ליהנות מכל האתרים שהעיר מציעה, וכאלה יש בשפע. אחד הדברים הראשונים אותם יש לבקר בעת הגעה לברלין הוא כמובן הסמל הכי גדול שלה, חומת ברלין. ליתר דיוק, הסמל הכי גדול של העיר הוא דווקא פירוקה של החומה, מה שאיחד את שני צדדיה של גרמניה וכמובן שגם את שני צדדיה של ברלין. כיום ניתן להתרשם משרידי החומה במספר אתרים ברחבי העיר, דוגמת כיכר פוצדאם וצ'ק פוינט צ'ארלי. חלק נוסף משרידיה של החומה ואחד המרתקים ביותר שלה, הוא השער היחיד ששרד לאחר פירוקה, שער ברנדנבורג, אחד הדברים שסימן את ההפרדה בין שני חלקי העיר בצורה המובהקת ביותר. עוד אטרקציה ששווה לבקר בעיר היא קתדרלת ברלין, אחד האתרים המתויירים ביותר בברלין, כאשר בהחלט מדובר במקום מספק ומרהיב, אותו יהיה כדאי לפקוד.


הבחירה הטובה ביותר- דירות נופש בברלין

אך על מנת ליהנות מברלין בצורה הטובה ביותר, אין זה מספיק להתכונן מראש לכל האתרים אותם אתם מעוניינים לבקר, אלא חשוב מאוד גם לדעת מהו בדיוק המקום , דירות שימלאו את אותו צורך בדיוק כמו של בית המלון אותו אולי חלקכם תכנן לבחור, רק במחיר הרבה פחות גבוה. דירות הנופש הינן טרנד שהולך וגובר בקרב תיירים רבים באירופה ובעולם, שכן בדירת נופש כל תייר יהיה זכאי למקלחת ראויה, מיטה נוחה ונקיה ומטבח מאובזר, דברים שאף בית מלון לא יכול להתחייב אליו.


על מה יהיה ניתן להוציא את הכסף שנחסך

יחד עם זאת, הסיבה העיקרית בגינה אנשים בוחרים בדירת נופש ולא בבית מלון הוא המחיר. דירות נופש בברלין יהיו לרוב זולות יותר מבתי מלון, בוודאי בזמן שמשווים בין שתי האלטרנטיבות כשמיקומן הוא זהה, מה שיותיר בידי כל תייר כספים נוספים בהם הוא יוכל להשתמש על מנת ליהנות מהאטרקציות השונות שמציעה העיר, דוגמת מוזיאונים, הצגות תיאטרון, מסעדות עם מאכלים מקומיים, מועדונים תוססים ופאבים עם בירה איכותית. 


גם בקיץ - חופשה קיצית חלומית בברלין
חיי לילה בברלין


מטיילים באופן עצמאי בברלין
דורג על ידי חן ברכה
5
שלח