נגישות
 • טיסה עם תינוק

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

המדריך לטיסה עם תינוק

תינוק הוא ממש לא סיבה לא לצאת לחופשה בחו"ל

המדריך לטיסה עם תינוק לכולנו מגיעה חופשה. בין אם בשגרה השוחקת שלנו ובין אם בסופן של תקופות מלחיצות במיוחד – אנחנו צריכים את החופשה המפנקת והאיכותית שתאפשר לנו להירגע מכל לחצי היום יום. יתרה מכך – החופשה הזאת גם צריכה להיות בחוץ לארץ ולא בארץ. לא שאנחנו מתנגדים לחופשות וטיולים בארץ – אבל כל עוד אנחנו מטיילים בגבולות המדינה לא נוכל להתנתק באמת מהטלפון הסלולרי, המצב הבטחוני וכל מה שמלחיץ אותנו בחיי היום יום שלנו. ברגע שבו אנחנו טסים לחו"ל – אנחנו יכולים באמת להתנתק. הדבר נכון במיוחד להורים לתינוק – בסוף תהליך  מלחיץ כמו היריון, במהלך חופשת הלידה או אחריה, מגיעה גם להורים לתינוק חופשה איכותית ומפנקת שתאפשר להם להירגע ולמלא מצברים. התינוק – הוא ממש לא סיבה להימנע מחופשה שכזו – בדיוק להפך. טיסה וטיול עם תינוק הם ממש לא נטל – מדובר בזכות ובאפשרות חווייתית שיכולה להישאר חוויה משפחתית זכורה לטובה עוד הרבה שנים קדימה. מה שכן צריך להקפיד ולדעת – הוא איך בדיוק לטוס עם התינוק בראש שקט.
 


איך לטוס עם תינוק? כמה כללים בסיסיים ומה כדאי להביא

בתור התחלה, טיסה עם תינוק היא לא טיסה רגילה, במובן שכמובן שצריך להתכונן אליה מבעוד מועד. בתור התחלה – אנחנו ממליצים בחום לקנות מושב במטוס עבור התינוק ולא לוותר על כך משיקולים כלכליים. ברגע שבו אנחנו עושים זאת – אנחנו יכולים לעלות למטוס עם סל קל איכותי ולוודא שהתינוק שלנו בטוח ושנוח לו לאורך כל הטיסה. סלקל איכותי הוא כלי בידיים שלנו לתת לתינוק שלנו חוויה נוחה – שכן טיסה היא בוודאי לא סביבה מוכרת עבורו. סל קל איכותי שאליו התינוק רגיל נותן לתינוק שלנו תחושת מוכרות ונוחיות, ומקל על הלחץ שלו מהסביבה הזרה.
 


טיפים נוספים שיקלו על החיים שלכם בטיסה

חוויות כמו המראה ונחיתה הן חוויות לא רגילות עבור תינוק – ושינויי הגבהים יכולים להלחיץ אותו ולגרום לו למועקה. מובן שתביאו לטיסה את המוצץ והבקבוק של התינוק – אבל מומלץ לתת לו אותם לפני ההמראה והנחיתה בשביל לאזן לו את הפרשי הלחצים במטוס בתהליכים אלה. בנוסף, טיסה ממושכת עם תינוק היא אתגר מבחינת התינוק גם מבחינת הסביבה שאליה הוא לא רגיל. לכן כדאי מאוד להביא את אחד הצעצועים האהובים עליו, שיכול להיכנס לתיק שלנו בסוף הטיסה – וליצור לו עיסוק וחפץ מוכר ואהוב גם בסביבה זרה כמו המטוס. עמדות החתלה ניתן למצוא בכמעט כל מטוס בחלק מתאי השירותים – ומומלץ לשאול את הדיילות בטרם מתחילה הטיסה.
 


גם עם תינוק – טיול בחו"ל הוא חוויה שלא צריך לוותר עליה

טיסה לחו"ל היא חוויה נהדרת ומהנה לכולנו – ואסור לנו לוותר עליה בגלל שאנחנו עם תינוק. ההפך הוא הנכון – ברבות הימים תהפוך הטיסה והחופשה לחוויה שעליה נוכל לספר לילד שלנו כשיגדל, והוא יגיד "באמת? אני לא זוכר...".

 


המדריך לטיסה עם תינוק
דורג על ידי אורית בהגי
5
שלח