נגישות
 • השכרת רכב בחו"ל

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

המדריך השלם להשכרת רכב בחו"ל

המדריך השלם להשכרת רכב בחו"ל לא מעט מהישראלים אשר טסים לנופש בחו"ל, שוקלים מה תהיה הדרך שבה הם ייסעו ממקום למקום. שתי האפשריות המרכזיות הן או להסתמך על תחבורה ציבורית, או לפנות לשירותי השכרת רכב בחו"ל. השאלה היא כמובן, במה עדיף לבחור? ומעבר לכך - במידה והחלטתם לבחור באופציה של השכרת רכב, אזי עולה השאלה איך בוחרים בחברת ההשכרה הטובה ביותר? על מה מקפידים בעת בחירת הרכב? בקיצור, יש לא מעט שאלות, ואנחנו כאן כדי לספק לכם את כל התשובות, כדי שהחופשה שלכם תהיה מוצלחת במיוחד.


כל הדברים שמתכננים לפני ששוכרים רכב

קודם כל, עולה כאמור השאלה האם כדאי לבחור באופציה של השכרת רכב בחו"ל. שימו לב שלא בכל עיר זה בהכרח יהיה משתלם. בעירם צפופות מאד כמו ברצלונה או פריז למשל, ההעדפה הברורה לתיירים היא לנוסע בתחבורה ציבורית. באופן כללי, האופציה של השכרת רכב טובה בעיקר אם אתם מתכננים לנוע בין ערים שונות. כמו כן, אם הטיול שלכם מתמקד באזורי הטבע - כמו למשל טיולי יערות, אגמים, וכיו"ב-  אזי ברור שאופציית הרכב עדיפה פי כמה על תלות בתחבורה ציבורית. כנוסף על כך, משפחות עם ילדים נוטות באופן טבעי יותר לבחור באופציה של השכרת רכב, משום שקשה יותר לנוע עם ילדים בתחבורה ציבורית במדינה זרה.
אחרי שהחלטתם שאתם מעוניינים באפשרות של השכרת רכב בחו"ל, כמובן שעולה השאלה מהיכן אוספים את הרכב. שתי האפשרויות המרכזיות הן או איסוף מנמל התעופה, או איסוף מתוך הערים עצמן. איסוף מנמל התעופה נוח ברוב המכריע של המקרים, משום שישר אפשר להעמיס את המזוודות, וגם לחסוך את הנסיעה ברכבת או אוטובוס מנמל התעופה לעיר. עם זאת, יש מקרים שבהם תעדיפו לאסוף את הרכב אחת הערים - למשל אם אתם מתכוונים לשהות באותה עיר כמה ימים ועד שתצאו ממנה אינכם זקוקים לרכב.
כשאתם שוכרים רכב, אל תשכחו לבחון היטב את החוזה שמוצע לכם - שימו לב האם יש סעיפים שאוסרים עליכם לצאת עם הרכב למדינות אחרות (בכל מקרה יש לתאם זאת מראש). שימו לב לעלויות של הביטוח - ודאו שהביטוח כול לגם ביטוח חובה וגם ביטוח צד ג', כדי שבמקרה של תאונה לא תסתבכו.
יש לוודא בנוסף מה העלויות של השכירות מכסות. יש מקרים שבהם אתם מקבלים גם כמות מסוימת של דלק על חשבון הסכום ששילמתם מראש, אך לעתים המחיר כולו, לא כולל את מחירי הדלק שתצטרכו לשלם - ויש לקחת זאת בחשבון כמובן.
 
 

כדאי תמיד להשוות באינטרנט
כמובן שגם שאלת המחיר של השכרת הרכב היא חשובה מאד. כיום, מומלץ בחום להיכנס לפורטלים מקוונים שמאפשרים לכם להשוות בין המחירים של השכרת רכב, להזין את הדגמים שמעניינים אתכם - ואז אפשר להשוות מחירים ולקבל הצעה משתלמת במיוחד.
 

 


המדריך השלם להשכרת רכב בחו"ל
דורג על ידי רחל גונן

 

5

שלח