נגישות
 • השכרת רכבים בחו"ל

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מה נחוץ לכם לדעת על טיול ברכב בחו"ל

מה נחוץ לכם לדעת על טיול ברכב בחו"ל מתכננים לטוס לחו"ל ולשכור רכב? רגע לפני שאתם סוגרים עם החברה אתם חייבים לדעת מה כדאי לבדוק לפני ביצוע השכרת הרכב. אם אתם מתכננים לטוס לחו"ל או מבצעים לבורגס ואתם רוצים להיות ניידים בכוחות עצמכם זה טבעי מאד שתרצו לשכור רכב מחברת השכרה. עם זאת, אף על פי שצעד השכרת הרכב נשמע פשוט מאד (והוא יכול להיות כזה) חשוב מאד שתדעו כיצד תבצעו עבורכם השכרה חכמה וכדאי שתדעו אלו שאלות עליכם לשאול (את עצמכם ואת חברת ההשכרה) בטרם תבצעו השכרת רכב בחו"ל.


איזה רכב אתם צריכים

הדבר הראשון שאתם חייבים לחשוב עליו לפני שאתם שוכרים רכב הוא לקבוע איזה רכב אתם צריכים. השיקולים של בחירת הרכב צריכים להיות:

 • כמה אנשים נוסעים ברכב. ככל שיותר אנשים נוסעים ברכב כך צריך שהרכב יהיה מרווח יותר וגם תא המטען שלו צריך להיות גדול יותר.
 • גיל הנוסעים ברכב. ישנו הבדל בין נסיעה לחו"ל עם ילדים קטנים שצריכים כיסאות בטיחות לבין נסיעה בלי כיסאות. אם אתם צריכים כיסאות כדאי לבחון אם החברה משכירה אותם או אם אתם מביאים אותם מהארץ.
 • עוצמת הרכב. אם אתם מתכננים לנסוע מרחקים גדולים או בין הרים בוודאי תרצו רכב שיענה על הדרישות הללו וכדאי מאד לשכור רכב שכזה. השכרת רכב בחו"ל דורשת התחשבות בפרטים הקטנים והגדולים כך שהנסיעה תהיה נוחה.

 

 

מה כולל הביטוח


לפני שיוצאים מהארץ וסוגרים על השכרת רכב בחו"ל חשוב מאד לעשות ביטוח או לדעת מה כולל הביטוח. ישנם סוגים שונים של ביטוחים כשישנם ביטוחים הקשורים בגוף וביטוחים שקשורים בציוד וגם ברכב. כשיוצאים מהארץ חשוב לבדוק מה כולל כל ביטוח. הביטוח של הרכב יכול להיות כללי מאד ומכסה רק נזקי גוף והוא יכול להיות ביטוח כולל שבתוכו נמצא גם נזק לרכב עצמו. כיוון שבנסיעה בחו"ל לא מכירים את כל הכללים ולא יודעים מהי המשמעות של כל פגיעה ברכב מומלץ מאד לברר את הפרטים הקטנים. הבנה של פרטי הביטוח חשובה גם לצורך ביצוע השוואת עלויות ההשכרה כשיש להתייחס לכך שהשכרה זולה מאד יכולה להיות ללא כל ביטוח ויהיה להוסיף לעלויות תוספת במקום ההשכרה.
 

מי יכול לנהוג ברכב

נסיעה בחו"ל יכולה להיות מהנה אך גם מעייפת ולכן חשוב לברר עם חברת ההשכרה מי יוכל לנהוג ברכב. בדרך כלל מאפשרות חברות השכרת רכב בחו"ל לנהג אחד או שניים לנהוג ברכב ויש לברר מראש כמה אנשים יכולים לנהוג ברכב ואלו מגבלות חלות עליהם. למשל, אם בין הנהגים ישנם נהגים צעירים או חדשים חובה לברר עם החברה אם הם באמת יכולים לנהוג וגם אם עלות הביטוח זהה לזו של נהג רגיל. כל פרט חשוב ובירור מראש יכול להשפיע על החברה ולהפוך אותה למיוחדת כפי שאתם חולמים.

 


מה נחוץ לכם לדעת על טיול ברכב בחו"ל
דורג על ידי רום קשת
5
שלח