נגישות
 • חופשה בחו"ל - ההתמודדות עם שפה זרה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

כיצד להסתדר עם הקושי של שפה זרה בטיול בחו״ל

כיצד להסתדר עם הקושי של שפה זרה בטיול בחו״ל הנה הוא הגיע, הטיול הגדול לארה״ב סוף סוף יוצא לדרכו וישנה רק בעיה אחת. חוסר ידיעה של השפה האנגלית עלול להעכיר לנו על הטיול כולו, אולם קיימות דרכים להתמודד עם הבדלי השפה ביתר קלות. על מנת שנוכל להעביר את הטיול בארצות הברית באופן הנוח ביותר מבחינה תקשורתית, כדאי שיהיה עמנו לכל הפחות כלי תרגום אחד אלה אם לקחו טיולים מאורגנים.... במאמר הבא נסקור את כלי התרגום הטובים ביותר שקיימים כיום, כך שתדעו מה כדאי לקחת לטיול הבא שלכם. כלי התרגום שיצויינו למטה הם הפופולאריים ביותר לצורך ביצוע של תרגום מעברית לאנגלית ולהפך.


טלפון חכם

השימוש בטלפון החכם לצורך תרגום ידע עליות ומורדות, אולם כיום שפע האפליקציות מאפשרות לנו לתרגם כל פיסת מידע באופן הנוח ביותר שניתן להעלות על הדעת. כמו כן, אפליקציות התרגום הן ברובן חינמיות, כך שהדבר נוח למדי. אם יש לכם צורך בתרגום יותר מדויק וללא שום שגיאה, אזי יהיה לכם צורך באפליקציית תרגום מקצועית. בעבור אלה יש צורך לשלם מעט כסף בדרך כלל.


מילון

המילון הוא כלי התרגום הפופולארי ביותר ולצד זאת גם הישן ביותר. מדובר באופציה נוחה למדי, אך לא בהכרח זאת העדיפה ביחס לאופציות החדשות שמוצעות כיום. ישנם הרבה סוגי מילונים, אולם המשותף לכולם זה שיש צורך להתמצא בהם באותו האופן. כלומר איתור מילה לפי האות הראשונה שלה. המילונים מספקים פירושים מקצועיים למגוון עצום של מילים, אך החסרונות שלהם יעפילו במקרים רבים על יתרונתם.


תרגומון

אחד מן היתרונות הגדולים ביותר של התרגומון הוא פשטות הפעלתו. מדובר במכשיר אלקטרוני עם מקלדת קטנה, אשר מכיל בתוכו פירושים לשפע עצום של מילים, במקרים רבים במספר שפות. פשוט יש להקליד מילה מסוימת בשפתכם וללחוץ אנטר. מיד לאחר מכן יופיע התרגום לשפת היעד. כמו כן, חלק יש גרסה של תרגומון שמגיעה עם אפשרויות שמע. אף על פי שהפלאפונים החכמים נכנסו לשוק ונגסו בפופולאריות של התרגומון, הוא עדיין אתנו והוא בועט וחי. הכלי מספק תרגום מקצועי ומדויק וללא דברים נלווים שלא לצורך. התרגומונים שנמכרים כרגע בארץ נוחים וקלים לנשיאה, וניתן להשיגם בחנויות הספרים.


לסיום

לאחר שסקרנו בקצרה את כלי התרגום השונים, יש לנו מספר המלצות. ובכן, לאלו מבינכם אשר מתכננים לטייל בתוך ערי אירופה ויש באפשרותם להשיג חיבור זמין לאינטרנט, אופציית הפלאפון החכם תהיה מספקת כמעט בכל המקרים. אולם, בעבור אלו אשר מתכננים לטייל במקומות יותר מבודדים באירופה או שאין באפשרותם להשיג חיבור לאינטרנט באופן רציף, האופצייה הנוחה ביותר תהיה להעזר בתרגומון. הכלי יעשה את עבודותו נאמנה בכל מקום אשר תמצאו, כאשר אין לו שום צורך בחיבור אינטרנטי. המילון יתאים למי מבינכם אשר לא מרגישים בנוח עם הכלים האלקטרוניים. המילון המסורתי הוא אמנם המצאה ישנה, אך הוא עדיין עושה את עבודתו נאמנה.

 


כיצד להסתדר עם הקושי של שפה זרה בטיול בחו״ל
דורג על ידי שולי ניסן
5
שלח