נגישות
 • סיורים מודרכים באירופה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

סיורים מודרכים בעברית בבירות אירופה

סיורים מודרכים בעברית בבירות אירופה אם יש משהו שכדאי להשקיע בו את הכסף שלכם זה נסיעות לחו"ל, כי מה יכול להיות מעניין יותר מאשר לראות עולם? לראות עולם זה לא רק  להזמין טיסה לברלין או טיסה לאמסטרדם או לטייל ברחובות של ערים שונות באירופה אלא זה גם להכיר את ההיסטוריה, את התרבות ואת כל מה שיש למדינות השונות להציע לתיירים שמגיעים אליהן. עם זאת, ולמרות שהיום העולם גדול ופתוח, לא כולנו יכולים להרגיש בנוח בכל מקום ולא כולנו מכירים שפות אחרות כדי להסתדר נפלא בכל עיר. לכן אתם בוודאי שואלים האם יש טיולים מודרכים בברלין, רומא או כל עיר אחרת אשר מתקיימים בעברית, והתשובה היא כמובן: כן. טיולים מודרכים בברלין יכולים להתאים לכם אפילו אם אתם יודעים אנגלית נהדרת או גרמנית, כי סיורים כאלה משלבים את כל המידע שרוצים לקבל על עיר שמטיילים בה.

כמה זמן נמשכים הסיורים?

בין אם מדובר על טיולים מאורגנים באיטליה ובין אם מדובר על סיור מודרך בפירנצה, בלונדון או בכל עיר אירופאית אחרת, כדאי לדעת שיש סוגים שונים של סיורים. כלומר, מצד אחד אתם יכולים לקחת טיולים מודרכים בברלין שנמשכים יום שלם ואפילו יותר מזה, אך מצד שני אתם יכולים גם לבחור באופציה של סיורים קצרים יותר. בנוסף לכל אלה, כדאי גם להיות מודעים לכך שקיימת אפשרות לבחור טיולים מודרכים בברלין שעוסקים בנושאים ספציפיים, כמו לדוגמא אדריכלות, אוכל או כל תחום אחר. סיור מודרך שעוסק באדריכלות של ברצלונה ייקח אתכם לכל המבנים של גאודי ולאזורים אחרים שיהיה לכם מעניין לבקר בהם, כך שזה בהחלט מומלץ.

למה דווקא בעברית?

אנשים שבוחרים ליהנות מהאופציה של טיולים מודרכים בברלין בעברית או בכל מיני ערים אחרות לא תמיד עושים את זה כי הם לא יכולים לטייל לבד או בגלל שהם לא שולטים בשפה המקומית. העניין הוא שאפילו אם אתם יודעים שפות אחרות יש ערך עליון לסיור שמתקיים בשפה שלכם. הרבה יותר קל להבין מה שמסביר לכם המדריך, מה שאומר שאת רוב האנרגיה אפשר יהיה לנתב להנאה והתבוננות בכל המקומות שבהם עובר הסיור.

כמה זה יעלה לכם?

טיולים מודרכים בברלין, בבוקרשט, בפאריז ובבירות אחרות יכולים להיות לא זולים אך לא תמיד זה כך. ראשית, כדאי לכם לבדוק מה בדיוק כולל הסיור, כי זה ברור שאם הוא כולל, בין היתר, כניסה למוזיאונים או למקומות אחרים הרי שהמחיר יהיה גבוה יותר. לעומת זאת, אם הסיור כולל רק הליכה ברחובות החשובים ביותר של העיר הרי שהמחיר יהיה נוח יותר ולכן חשוב לבדוק למה בדיוק אתם נרשמים. מעבר לכל אלה, כדאי לדעת שאם מגיעים עם קבוצה בדרך כלל המחיר לאדם ייצא יותר זול כך שאם אתם נוסעים עם חברים תוכלו לארגן קבוצה קטנה וכך להוזיל את העניין.

 


סיורים מודרכים בעברית בבירות אירופה
דורג על ידי שמעון אברמוביץ
5
שלח