נגישות
 • האם כדאי לקחת איתכם את הסלולרי לחו"ל?

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

האם כדאי לנסוע עם הסלולרי לחו”ל

האם כדאי לנסוע עם הסלולרי לחו”ל רבים תוהים וחושבים לעצמם האם נסיעה עם הסלולרי לחו״ל זה רעיון טוב. דעו לכם שמדובר בעניין סובייקטיבי, אשר תלוי בגורמים רבים. כאשר תיקחו אתכם את הסלולרי לחו״ל, יתלוו לכך חסרונות ויתרונות רבים, כאשר אתם תצטרכו להחליט בסופו של דבר מי מאלה מתעלה האחד על השני. בכל מקרה, במאמר הבא אציין מספר סיבות מדוע כדאי לנסוע עם הסלולרי לחו״ל ומדוע הדבר יכול להיות גם רעיון לא כל כך טוב. אני בטוח שלאחר קריאתו של המאמר אתם תבינו ביתר קלות מה כדאי לכם לעשות במהלך הטיול הבא שלכם בחו״ל או בדיל לכרתים שלכם.


למה לקחת איתכם את הסלולרי?

הסלולרי תופס חלק יותר ויותר כבד בחיי היום יום של כל אחד מאיתנו. כפי שאתם בטח מתארים לעצמכם, אפילו כמה ימים ללא המכשיר יכולים להיות דבר קשה במיוחד. זאת מכיוון שאתם לא מתנתקים רק מהמכשיר, אלא מתנתקים מאנשי הקשר שלכם בפלאפון, כולם. אם אין לכם אמצעי תקשורת חלופיים אתם תהיו די מנותקים מהעולם במהלך כל השהות הקרובה שלכם בחו״ל. נוסף על הזאת, הפלאפון לא רק מחבר את לחברים שלכם, אלא הוא גם מספק לכם פלטפורמה נוחה למדי אשר תוכל לעזור לכם להעביר את הזמן בכיף בהנאה. בעזרת הפלאפון ניתן לשחק במשחקים, לשמוע שירים ולצפות בסרטים. דברים חיוניים למדי כאשר נמצאים זמן רב בנסיעות ללא כל מעש.


מדוע לא כדאי להביא עמכם את הסלולרי?

לצד היתרונות הרבים שנלווים לסלולרי, ישנם גם חסרונות. חיבור היתר שלכם בכל העת עם כל אחד מאנשי הקשר שלכם עלול גם להעיק בסופו של דבר. הרי בחופשה שלנו אנחנו מצפים להגיע למקום של שקט אותן אפשר להשיג בדילים לורנה, מקום של חקירה והנאה ממקומת חדשים. על מנת שתוכלו ליהנות באופן השלם ביותר מהמדינה אותה אתם מבקרים, דעו לכם שיהיה עליכם להתנתק מהסלולרי שלכם. רק כך תוכלו להתרכז במה שחשוב באמת, וזה מה שאתם רואים לנגד עיניכם. כמו כן, חיסרון נוסף הוא עצם היותו של הסלולרי שואב זמן. הסלולרי ימנע ממכם ניצול יעיל של זמן החופשה שלכם, כאשר אתם תהיו בדרך הבטוחה לבזבוז יקר של הזמן שלכם. לפיכך, אם תרצו לבקר בכמה שיותר אתרים ומקומות בחו״ל, דעו לכם שיהיה עליכם להיפרד מהמכשיר הסלולרי לזמן מה.


ביטוח המכשיר הסלולרי

כאשר נוסעים לחו״ל חשוב במיוחד לא לשכוח ולבטח את המכשיר הסלולרי שלנו. מדובר בצעד הבסיסי ביותר שיש לנקוט, היות ומקרי הגניבות בעולם יודעים רק עליה בשנים האחרונות. דעו לכם שישנן חברות ביטוח רבות בארץ, והן ידעו לספק לכם מענה שלם והוגן, כך שתשנו בראש שקט. א, מאנשים המתמחים בטיפול במכשיר האישי שלכם. בדרך זו תוכלו להמשיך לטייל וללא שום הפרעה.

דוגמה פופולארית היא מעבדה לתיקון איפון. בעזרתה תוכלו להתמודד עם כל תחלואותיו של המכשיר, כך שהביטוח במעבדה מסוג זה יהיה מומלץ לבעלי המכשיר.

 


האם כדאי לנסוע עם הסלולרי לחו”ל
דורג על ידי גילה הכט
5
שלח