נגישות
 • חרדת טיסה - כך תתגברו על התופעה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיפים ועצות כיצד להתגבר על חרדת טיסה

חרדת טיסה אנשים רבים סובלים מחרדות טיסה ברמות שונות. בדרך כלל רוב האנשים סובלים מחרדות טיסה ברמות נמוכות אשר לא משפיעות באופן דרמטי על הליך הטיסה ללונדון של המטייל. אך ישנם מקרים בהם אנשים חוששים לעלות על מטוס באופן כזה שהמוח שלכם פשוט עוצר אותם מבחינה פסיכולוגית. אנו בטוחים שיצא לכם להתקל בשלב כזה או אחר בחייכם באנשים אשר סבלו מחרדת טיסה ברמה מסוימת.


הרי כשחושבים על העניין לעומק, חרדת טיסה לברצלונה זה לרוב דבר שרבים יכולים להבין. בסופו של יום מה שמרים אותנו באוויר בזמן הטיסה זה בסך הכל מטוס שבני אדם ייצרו. אנשים רבים תוהים לגבי תקינות המטוס והשאלה שמא הוא נבנה ברשלנות אשר עלולה להביא חס וחלילה לתאונה שלו.
 
אם גם אתם נאלצים להתמודד עם חרדות טיסה, אתם פשוט צריכים להבין מספר דברים פשוטים. מטוס נחשב לכלי הרבה יותר בטוח בהשוואה למכונית. בהשוואה לכלי רכב על הקרקע, כמות התאונות של מטוסים הוא כמעט אפסי, כך שזו עוד סיבה שאמורה לבוא לטובתכם.
 
אז בכדי להקל עליכם ולעזור לכם להתמודד עם חרדות הטיסה שלכם, נמנה במאמר מספר טיפים יעילים במיוחד אשר יוכלו להפוך את הטיסה הבאה שלכם לחוויה מהנה ורציפה ללא אף תקלה שלא ציפיתם לה. זכרו, במרבית המקרים טיפול בחרדת טיסה עשויה להביא להיעלמות רוב החששות.
 

לא לשבת להיות ליד החלון

לעתים קרובות שהייה ליד החלון בזמן הטיסה עלולה להגביר את מד החרדה בקרב אנשים רבים. אם יש לכם פחד גבהים ברמה כזו או אחרת, מומלץ שלא שפשוט תתנו למישהו אחר לשבת ליד החלון, במקום שאתם תהיו אלו שיושבים שם.

 

לסוע עם חבר או משפחה

 אם תטוסו ביחד עם חבר שלכם או בן משפחה, הוא עשוי להרגיע אתכם ולעזור לכם פשוט לחשוב על דברים חיוביים בזמן הטיסה, וזאת במקום להכנס ללופ של חרדות שיהיה לכם קשה לצאת ממנו אם תטוסו לבד. תזכרו שלפעמים טיפול בחרדת טיסה יכולה להיות פשוטה ולא מסובכת כפי שרבים חושבים.

 
לקחת כרית ולנוח

אנו ממליצים לכם לקחת כרית קטנה ונוחה לטיסה שלכם. קח תוכלו לנוח ואף לישון, מה שיעזור לכם להרגע ופשוט להסיט את המחשבות השליליות מראשכם. אנו בטוחים שבעזרת כרית נוחה חווית הטיסה שלכם תראה אחרת לחלוטין.
 
 
טיפול בחרדת טיסה זה לעתים דבר לא פשוט. לעתים יש מקרים חמורים של חרדות אשר מצרכים התערבות של איש מקצוע המתמחה בטיפול בחרדת טיסה זה הכרחי. איש המקצוע בדרך כלל יהיה פסיכולוג או פסיכיאטר בעל ניסיון בתחום. אם יש לכם חששות רבים שהטיפים למעלה לא עזרו, כנראה שתאלצו להיעזר באיש מקצוע שיעזור לכם.

 


טיפים ועצות כיצד להתגבר על חרדת טיסה
דורג על ידי דודו בכר
5
שלח