נגישות
 • איך להגן על הבית כשאתם בחו"ל?

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

כיצד להגן על הבית בעת נסיעה לחו”ל

כיצד להגן על הבית בעת נסיעה לחו”ל כמעט כל אחד שמתכנן לנפוש בחו״ל, רגע לפני שיזמין כרטיס טיסה, יחשוב על הבית שלו. ישנם יותר ויותר מקרים בשנים האחרונות של אנשים שמנצלים את העובדה שהבית נשאר ריק והם פורצים לאותו הבית. על מנת שתוכלו להימנע ממקרים לא נעימים בהם אתם חוזרים מהחופשה מפנקת ומוצאים את הבית שלכם מפורק ופרוץ, עליכם יהיה לנקוט במספר צעדים. אם תתדאגו שכל אחד מהם יתקיים באופן מדויק, אזי תוכלו להיות שקטים בנוגע לכך שהבית שלכם ישאר שלם ובטוח.
 
במאמר הבא אפרט בנוגע לדרכים העיקריות אותם יש לנקוט על מנת שתוכלו להבטיח שהחופשה הבאה שלכם תהיה ללא שום דאגות. שימו לב שאתם לא מדלגים מעל אף דרך, היות וכל אחת מהדרכים הינה קריטית למדי והיא פועלת ביחד עם שאר אמצעי הזהירות שיוזכרו.
 

רכישת מצלמות אבטחה

חשוב מאוד שתקנו מצלמות אבטחה לצורך ההגנה על הבית שלכם. כיום ניתן למצוא מצלמות משוכללות למדי אשר יסריטו את ביתכם בכל רגע ורגע, כאשר הכל נעשה באיכות הגבוהה ביותר. כמו כן, ניתן למצוא מצלמות עם אינספור פיצ׳רים טכנולוגיים, כאשר הדבר החשוב ביותר שעליכם יהיה לחפש זה מצלמה שמגיע עם אפשרות שידור לפלאפון הנייד.
 
אם המצלמה תשדר לפלאפון הנייד, אתם תוכלו לעקוב אחר הבית שלכם בכל רגע ורגע. כך לא תהיו מלאי חשש וחרדה בעקבות חוסר ידע, מכיוון שאתם תדעו מה מתרחש בכל שנייה.
 

שליחת הודעה למוקד חירום

חשוב מאוד שהמצלמה תחובר במערכת לאזעקה יעילה וחזקה. האזעקה תפחיד את הגנב ותעודד אותו לעזוב את המקום במהירות ולפני שמגיעים השוטרים. כדאי שמערכת האזעקה תהיה מחוברת למוקד שעוסק בגנה על בתים. כך שבעת פריצה לבית ישלחו למקום מספר אנשים חמושים אשר יעמדו מול הגנב ויגנו על רכושכם. בסך הכל מדובר באופציה המקיפה ביותר להגנה על ביתם, אופציה אשר תשאיר אתכם בראש שקט במהלך חופשתכם הבאה.
 
ישנן הרבה מוקדים שמספקים הגנה מלאה לבתים, כך שתוכלו למצוא שפע של הצעות בעניין. בדקו היטב את כל החברות באזורכם, כך שתוכלו ליהנות מהמחיר המשתלם ביותר. כמו כן, שימו לב שאתם פועלים עם חברה מקצועית בלבד.
 

לא להשאיר מפתחות מתחת לשטיח

אנשים רבים שנוסעים לחו״ל נוטים להשאיר את המפתחות של ביתם מתחת לשטיח ולא לקחת את המפתחות עימם. בכך אתם בעצם עושים חיים קלים לגנב, אשר ברוב המקרים יחפש במקומות הללו קודם לפני פריצתו האלימה לבית. האופציה הטובה ביותר היא לקחת איתכם את המפתחות לחו״ל. כך אתם לא משאירים לגנב שום סיכוי להיכנס לביתכם בקלות. אל תהפכו את החיים של הפושעים לקלים. ככל שהסיכון והקושי גוברים, כך סביר להניח שהסיכוי שהפריצה הבאה תקרה פוחת.

 


כיצד להגן על הבית בעת נסיעה לחו”ל
דורג על ידי גיל פלד
5
שלח