נגישות
 • זנזיבר עם ילדים

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיול לזנזיבר עם ילדים

טיול לזנזיבר הארכיפלג זנזיבר נמצא באוקיינוס ההודי, 15 קילומטרים מול חופי טנזניה, וזהו מקום ייחודי שרבים בוחרים בו כדי לברוח מהעולם - טיול מאורגן בזנזיבר. ניתן ליהנות פה ממים מקסימים בצבע טורקיז, שרטונות רדודים המתאימים לשכשוך נעים לילדים ומבוגרים כאחד. 
 
חופשה בזנזיבר עם ילדים זוהי חוויה ייחודית ומקסימה הלא דומה לטיולים שכולנו הורגלנו להם. במקום מגוון איים קטנים שכמעט ריקים מנוכחות של תיירים. בין האתרים הידועים בזנזיבר – הרובע העתיק של העיר, סטון טאון שהוכתר כאתר מורשת היסטורית. במקום מגוון אתרי נופש המותאמים לכל המשפחה, אך לפני הכל חשוב לבדוק מהן העונות הכי מומלצות לטיול בזנזיבר.
 
הארכיפלג כולל כ-50 איים בגדלים שונים, כאשר הגדולים והמיואשים מבניהם נקראים אונגוג'ה ופמבה. ניתן לעבור בקלות מאי לאי ולנדוד מאזור אחד למישהו. באופן כללי זנזיבר מחולקת לחמישה חלקים עיקריים. רוב המנוחה המוצעת פה היא בטן-גב על החוף, טיול לזנזיבר עם ילדים זוהי מנוחה מושלמת לקטנים ולגדולים.

אתרי נופש לכל המשפחה בזנזיבר

 • ברזרה נופש וספא – אתר נופש יוקרתי הבנוי בסגנון סווליהי-ערבי מתאים למנוחה של משפחה וילדים בכל הגילאים. ניתן ליהנות מהחופים של זנזיבר, מרכזי מים, מועדון ילדים מיוחד במינו וגנים יפיפיים. טיול לזנזיבר עם ילדים בתנאים כאלה יהיה חוויה מיוחדת לכולם.
 • מועדון חוף בריזיס – אתר נופש רחב ידיים זה כולל ברכה גדולה, מגרש טניס, חדר קולנוע, חדר כושר, מרכז ספורט ימי וצלילה וכמה כיסאות ושמשיות שתצטרכו לרביצה מפנקת על החוף. המקום מקבל משפחות עם ילדים בכל הגילאים.
 • מלון סאנשיין מארין – במקום שוררת אווירה מלאת חיוניות ומרגיעה בו-זמנית. מקום זה מספק מנוחה נהדרת בזנזיבר עם ילדים גדולים יחסית. בני נוער יכולים ליהנות ממסע אופניים בהרים או להשתתף בפעילויות המאורגנות במרכז הצלילה הייחודי של בית המלון.

השוני של נופש משפחתי בזנזיבר

טיול לזנזיבר עם ילדים מספק חוויה שונה לגמרי ממה שמשפחות רגילות, למשל חופשות "הכל כלול" במדינות השונות, שפעמים רבות לא שונות מההוויה היומיומית שלנו. ביקור בזנזיבר יכול להיות מאוד מאיר עיניים להורים ולילדים אחד, זאת עקב ההזדמנות לראות חיים המתנהלים בצורה אחרת לגמרי, ביבשת שנראית רחוקה ואף פרימיטיבית. התיירות האיכותית שיש כיום בזנזיבר שעוד לא הפכה ליעד תיירותי "מיינסטרימי" מאפשרת להרחיב אופקים ולהכיר את הצד החדשני והאיכותי של אפריקה.

הנכם מוזמנים להמשיך לקרוא עוד על טיולים מאורגנים בזנזיבר ולהתעדכן בהצעות מיוחדות ומבצעים באתר.


טיול לזנזיבר עם ילדים
דורג על ידי עינת שמואל
5
שלח