נגישות

טיסות לרומניה

טיסות בוקרשט

בוקרשט

26/1/21 - 01/2/21

טיסות - סדירות

 

$283
טיסות לרומניה

בוקרשט

22/1/21 - 31/1/21

טיסות - סדירות

 

$525
טיסות בוקרשט

בוקרשט

01/2/21 - 05/2/21

טיסות - סדירות

 

$160
טיסה לבוקרשט

בוקרשט

18/4/21 - 24/4/21

טיסות - שכר

6  לילות 

$442
מבצעים מיוחדים לרומניה
שלח

טיסות לרומניה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה לרומניה - להנות מיעד אטרקטיבי

את ההוכחה לשדרוג שעברה רומניה אפשר לראות בעיקר דרך עיר הבירה בוקרשט. אך יחד עם זאת, תיירים המחפשים אחר יעדים לאירופה צריכים לזכור כי טיסות לרומניה מבטיחות ביקור באינספור ערים מרתקות. מלבד בוקרשט אליה נגיע בהמשך, ניתן להזמין טיסות לרומניה ולתכנן טיול בערים ארד, בקאו, סוצ'אבה, קלוז'-נאפוקה, באיה מארה, סיוביו, קראיובה, יאשי, קונסטנצה וקרנסבס. זו היא רשימה חלקית של יעדים ברומניה אשר מיועדים לתיירים בכל הגילאים. מצד שני, אין ספק כי הדרך הנכונה לגלות את ההיסטוריה של רומניה היא באמצעות הזמנת טיסה ונחיתה בבוקרשט.

טיסות לרומניה ונחיתה בשדה התעופה של בוקרשט

טיסות לרומניה נוחתות בשדה תעופה הנמצא במרחק של 16 ק"מ מעיר הבירה בוקרשט. אל על, ארקיע וטארום הן רק חלק מחברות התעופה המגיעות לרומניה על בסיס קבוע, כאשר אליהן יש לצרף חברות תעופה רומניות ואירופאיות המאפשרות מחירים זולים. במידה ומעוניינים להזמין חבילות נופש ניתן להגיע אל רומניה גם עם טיסות שכר או עצירות ביניים. משך הזמן של טיסה לרומניה הוא שעתיים בלבד, אך כדאי לברר זאת באופן ספציפי בהתאם לסוג המסלול של חברת התעופה. נמל התעופה הבינלאומי אוטופני אליו מגיעים מישראל לאחר טיסה לרומניה מציע שירותי תיירות מגוונים, כגון השכרת רכב, עמדות מידע, בתי קפה, מסעדות ודיוטי פרי. ישראלים המגיעים לרומניה יכולים להחליף כסף בשדה, אך עדיף לעשות זאת מראש בבנקים או במוסדות דואר המציעים תעריפים נוחים יותר.
 

מתי כדאי להזמין טיסה לרומניה?

העונה הטובה ביותר להזמנת טיסה לרומניה מתחילה באפריל ומסתיימת בחודש ספטמבר. אלו הם למעשה חודשי הקיץ של רומניה, אך הם אינם לחים כמו בישראל אלא מציעים טמפרטורות סבירות, מזג אוויר לח ואווירה נעימה גם בלילה. לעומת זאת, בחודשי החורף רומניה הופכת ליעד קר ולכן לא כדאי להגיע עם ילדים קטנים. מצד שני, דווקא בחורף המחירים יורדים בצורה משמעותית וניתן ליהנות ממבצעים ייחודיים על לינה, ביקור וסיורים ברחבי המדינה.
 

אפשרויות הבילוי, ההתמצאות והתיירות במדינה

למרות שרוב תושבי רומניה אינם מדברים אנגלית, קל מאוד להתמצא במדינה ואף להגיע משדה התעופה בו נוחתות הטיסות הבינלאומיות אל מרכז העיר בוקרשט. שירות האוטובוסים זול במיוחד ופועל לכל אורך שעות היום, ישנם קווים שונים לא רק לבוקרשט אלא גם לאיזורים אחרים ברומניה ובתוך העיר ניתן להתנייד באמצעות רכבת חשמלית. גם המוניות הזולות בעיר מאפשרות לתיירים לגלות את כל האיזורים של בוקרשט ושל הערים הגדולות. אפשרות נוספת לטייל ברומניה ולהגיע אל איזורים מעט מרוחקים יותר תהיה לשכור רכב. בכפרים ובעיירות של רומניה חיים תושבים מסבירי פנים אשר ישמחו לארח את התיירים לארוחת בוקר או צהריים, להציע שתייה חמה או להציג את המנטאליות המקומית בצורה אמינה.

 

 
טיסות לרומניה - להנות מיעד אטרקטיבי
דורג על ידי רום קשת
5

 

בוקרשט - מזג אוויר

currentdayrain.png
שני °
Not Found