וילות בטוסקנה עם חברת Ypaymore

וילות\חוות בטוסקנה

חבילות חדשות ל-2024 יעלו בקרוב

צור קשר
שלח

וילות בטוסקנה - החלום האיטלקי

חופשות הכוללות טיסה, לינה ורכב
כרמים,יין, גפנים, שקט. חוויה איטלקית מושלמת. בטוסקנה אפשר להקיץ מלילה חלומי אל תוך חלום בהקיץ. טירות קסומות מהמאה ה -12 לספירה, גפנים, ריח גבינה מותכת בפיצה, מטעים עבותים, עצי פרי. וילה בטוסקנה היא משאת נפשם של תיירים רבים הרוצים ליהנות ממנעמי החיים וממטעמיהם. הווילות הן מתחמי אירוח מופלאים, המתאימים לזוגות , למשפחות ולקבוצות של חברים טובים... טוסקנה היא לא רק פתחו של גן עדן אלא הכיכר הראשית בו: טובלת בנוף גפנים, משכרת כמו היין הטוב שנבצר מפרי ההילולים שלה, כפרית וציורית, טוסקנה מתאימה מאין כמוה לחופשה חווייתית. יש וילות בטוסקנה שעשויות להכיל 30 איש ואפילו יותר.
 
את רובן ניתן להזמין לכל הפחות לשבוע אבל אם תחפשו היטב, תוכלו למצוא וילות המוצעות גם לימים אחדים בלבד. אם אתם רוצים - אתם ודאי רוצים - להבטיח מקום בוילה בטוסקנה מבעוד מועד, תיטיבו לעשות אם תזמינו זמן מספיק לפני המועד המתוכנן לחופשה.
 
במידת האפשר, על מנת לאפשר לעצמכם להפיק ולמצות מהחופשה את המיטב - מומלץ לכם להזמין טיסה ורכב להשכרה מראש.

נופש כפרי באווירה פסטורלית - טוסקנה

מי מכם שמעדיפים נופש כפרי באווירה פסטורלית - טוסקנה היא לא רק הדוגמה למיקום מועדף לסוג כזה של נופש אלא המופת לו. הווילות בטוסקנה משמרות מסורת בנייה עתיקה הממזגת את התשתיות המתאימות להפיכתן לבתי נופש אולטימטיביים: גינות נוי מטופחות, בריכות שחייה, ריהוט עתיק, קלאסי, עם אביזרים וציוד מודרניים שמאפשרים חופשה מפנקת ומהנה.
 
בטוסקנה שמורים שרידי העבר של עריו וכפריו של החבל התרבותי העשיר באיטליה ומהעשירים בעולם. נופיו של החבל מרהיבים, העיירות והכפרים, היערות והכרמים, חגיגות בסגנון ימי הביניים, מרוצי סוסים, פסטיבלי מוזיקה בכלל וג'ז בפרט, אוכל מעולה ויין - כמים. בשל קרבתן של הווילות אל פירנצה, בירת חבל טוסקנה, תוכלו לעשות גיחות אליה בעזרת רכב שכור וליהנות מהאטרקציות המזומנות בה לתיירים.
 
חבוקה בין הרים (האפנינים בצפון מערב והאלפים בדרום) וגבעות מוצעת לשוהים בוילות בטוסקנה חוויה שאין מלים לתאר אותה לכן הפתרון הפשוט הוא לטוס אליה ולחוות אותה.