טיולים מאורגנים למזרח הרחוק

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים מומלצים למזרח הרחוק

טיולים מאורגנים טוקיו

טוקיו

$6,195 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
טיול מאורגן ליפן בין הקימונו לחרב, פסח, חצי פנסיון 14 ימים/11 לילות
בין התאריכים, 24/4/24 - 07/5/24 חצי פנסיון
טיולים מאורגנים בנגקוק

בנגקוק

$2,950 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
תאילנד משפחות טיול מרתק , מיוחד במילניום פארק המים הגדול בפוקט , 13ימים/12 ליל
בין התאריכים, 24/4/24 - 06/5/24 חצי פנסיון
טיולים מאורגנים סייגון

סייגון

$3,199 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
וייטנאם קמבודיה
בין התאריכים, 28/5/24 - 10/6/24 חצי פנסיון
טיולים מאורגנים האנוי

האנוי

$3,199 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
וייטנאם קמבודיה
בין התאריכים, 28/5/24 - 10/6/24 חצי פנסיון
טיולים מאורגנים דלהי

דלהי

$1,595 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
הודו משולש הזהב - כולל רישיקש
בין התאריכים, 19/5/24 - 28/5/24 חצי פנסיון
אישור מיידי
טיולים מאורגנים גואה

גואה

$1,645 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
הודו - משולש הזהב
בין התאריכים, 17/10/24 - 24/10/24 חצי פנסיון
אישור מיידי

 

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשבוע הקרוב

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק - המדריך המלא

כל טיול למזרח ישאיר אתכם פעורי פה אל מול המנטאליות החדשה, התרבות הצבעונית ומגוון האטרקציות. אך יחד עם זאת, אין ספק כי הדרך הנכונה לגלות את האיזור הזה של העולם היא באמצעות טיול מאורגן. רק במהלך טיולים מאורגנים למזרח הרחוק ניתן להבטיח מענה על כל הצרכים. טיולים מאורגנים למזרח הרחוק מועברים על ידי מדריכים מקצועיים ובעלי ניסיון, אשר יאפשרו לכם לנצל היטב כל רגע בחופשה. מעבר לכך, ההיצע העצום של טיולים מאורגנים למזרח הרחוק מבטיח בחירה בין יעדים מגוונים.

 

הודו ונפאל כפי שמעולם לא הכרתם

המסלול המומלץ הראשון עבור טיולים מאורגנים למזרח הרחוק כולל ביקור בהודו ונפאל. במסלול זה המחיר של הטיול המאורגן כולל טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי התכנית, מיסי נמל והיטלי ביטחון, כניסות לאתרים, לינה בבתי מלון של ארבעה או חמישה כוכבים, ארוחות על בסיס חצי פנסיון, סיורים ובילויים, תחבורה צמודה, טיפים לכל נותני השירותים וכמובן מדריך בכיר. הטיול נערך במשך 20-21 יום במסלול ייחודי אשר חושף בפני התיירים את תת היבשת ההודית במלוא תפארתה. בנפאל נערכים ביקורים בקטמנדו, בדוליקל ובשמורת הפארק צ'טוואן, בעוד בהודו הטיול כולל את דלהי, ואראנאסי, פושקר, מומביי ועוד.

 

בין ויטנאם לבנגקוק

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק מציעים גם ביקור ייחודי בויטנאם, קמבודיה ובנגקוק. כל אחד מהיעדים הללו נחשב בפני עצמו לחוויה בלתי נשכחת, כאשר במהלך טיול מאורגן ניתן לשלב ביניהם בצורה מושלמת. טיול זה מתחיל בבנגקוק, ממשיך בהאנוי ובהאלונג ביי, הוא כולל שייט, עובר דרך סיאם ריפ בקמבודיה ומסתיים בשייט נוסף בטונלה סאפ. המחיר של הטיול כולל טיסות עם אל על במסלול ת"א-בנגקוק-ת"א וגם טיסות נוספות על פי הקבוע במסלול.

 

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק בדגש על יעדים ספציפיים

מי שמעדיף טיולים מאורגנים למזרח בדגש על יעד אחד בלבד יכול לבחור בין בנגקוק, קולומבו, הונג קונג, סרי לנקה, סיאול, טוקיו ויפן. הטיול המאורגן בכל אחד מהיעדים הללו כולל כניסה אל האתרים המרכזיים. היות ומדובר על מדינות מאוד מגוונות, אפשר לבחור לדוגמא בין טיול מאורגן ליפן כולל הירושימה, טיול פרימיום או טיול לממלכת האלים ביפן עם יום המועבר במקדשי ניקו.

 

תרבות המזרח הרחוק

לסיכום, טיולים מאורגנים למזרח הרחוק הם עדות נוספת להפתחות של תחום התיירות. כיום יכול כל ישראלי להזמין טיולים מאורגנים למזרח הרחוק ולצאת לחופשה במחיר משתלם. המרחק של המזרח מישראל אינו מונע את ההיצע של הטיולים המאורגנים. למעשה, טיולים מאורגנים למזרח הרחוק הם תופעה בינלאומית. תיירים מארצות הברית, מאירופה ואפילו מדרום אמריקה מזמינים טיולים מאורגנים על מנת לקחת חלק בתרבות של המזרח. אל תוותרו על ההזדמנות שיש לכם ובחופשה הבאה בררו לגבי טיול מאורגן ברמה הגבוהה ביותר.

 
צור קשר
שלח