נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת לסיישל

 • מצא את החופשה המושלמת לסיישל

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

רגע האחרון לסיישל

רגע אחרון לסיישל

מבצעים מיוחדים לסיישל

KEMPINSKI 
 


 

STORY HOTEL
(THE H RESORTלשעבר )


 

EDEN BLEU
 


 

CARANA BEACH
 


 
שלח
טיסות לסיישל, מתי כדאי ומהן האטרקציות המרכזיות
במרחק טיסה של כ-6 עד 8 שעות מישראל, שוכן גן עדן תיירותי למביני עניין וחובבי הטבע. איי סיישל, רצועת איים שמהווים אתר תיירותי אקסקלוסיבי ולא נדוש, במובן הכי חיובי של המילה. אמנם אין באיים הללו חיי לילה עשירים, אבל טבע ונוף ושלווה מדהימה יש ויש. אפשר למצוא דילים לסיישל, יש מדי פעם טיסות מוזלות יחסית, אבל לא זו הסיבה העיקרית להגיע לשם. התושבים הידידותיים, הטבע המיוחד, המטבח המעניין שנוטה לפיקנטי, כל אלה לא ישאירו אף אחד אדיש.

חופי גן עדן, במלוא מובן המילה
איי סיישל, השוכנים באוקיינוס ההודי, מצליחים להציג חזות מדהירה ושליווה באמת. למשל, יש שם לא מעט אטרקציות וספורט ימי, אבל מקפידים על כבוד לטבע ושימור. במקום אופנועי ים או סירות מרוץ, למשל, אפשר לשכור קייקים או להצטרף לשיט דיג, עם דייגים מקומיים. הממשלה המקומית החליטה לפתח מאוד את התיירות אבל לעשות זאת תוך שמירת הצביון המיוחד. פיתוח המלונות שעל החופים, למשל, נעשה תוך שימור העצים המקומיים. אפשר לראות כי מרבית החופים נראים ממש כפי שהטבע התכוון. קסומים, חול לבן ורך, בקיצור גן עדן.

מתי כדאי לטוס לסיישל
מדינת האיים של סיישל מסבירת פנים כמעט בכל עונה, בכל תאריך. כמדינה טרופית, יש תקופות שבהן הלחות די גבוה, אך בזכות האוקיינוס, היא כמעט מעולם לא מעיקה מדי. אפשר להגיע בכל זמן, ומזג האוויר יהיה נהדר. בין מאי עד ספטמבר מזג האוויר יותר חורפי, אך זה "חורף" טרופי. כלומר עדיין הטמפרטורות נעימות. בדרך כלל, אפשר לצאת לשחייה, לצלילה או שיט כל השנה שכן הים מאוד רגוע. ואם זה לא מספיק, חשוב להדגיש כי טמפרטורת המים נוחה מאוד ונעימה תמיד. השיקול היחיד לקביעת מועד הטיסה הוא הנוחות שלכם. בעונת החגים הישראלית, למשל, אפשר לנסוע וליהנות מכל העולמות. בעונת החגים הנוצריים, האיים יחסית עמוסים ולמי שזה מפריע לו, כדאי להימנע. עם זאת, יש הגבלות אל מספר הטיסות הנכנסות, דווקא כי למנוע עומס רב מדי של תיירות נכנסת. כך נשמר הצביון המיוחד של סיישל, מבלי להפוך להמוני.

מעט תושבים, הרבה הרבה אטרקציות מהטבע
איי סיישל מציעים חוויה תיירותית ייחודית, בנוף העולמי. הם לא ממוסחרים בצורה מנקרת עיניים והם פחות מתאימים לחובבי השופינג למיניהם. אין שם אין ספור שווקים וקניונים כמו בתאילנד ובנגקוק. יש יחסית מעט תושבים, אבל גם הרבה הרבה טבע. ארכיפלג האיים כולל מעל ל-100 איים שונים. רק חלקם הקטן מיושב. במידה רבה, גולת הכותרת הינה האטרקציות של הטבע.
בניגוד לאתרים אקזוטיים אחרים, חיי הבר בסיישל שלווים וידידותיים. בתוך המים, אפשר לשחות או לצלול או לשוט, מבלי שתראו לעולם צל צילו של כריש. דולפינים, לעומת זאת, יש והרבה. בשל בידודם של האיים, גם אין בהם אוכלוסיות של נחשים וגם לא חרקים מסוכנים. מה כן יש, הרבה מאוד ציפורים. בחלק מהאיים הם נמצאים במספרים גדולים ושירתם המדהימה מהווה קונצרט מושלם, לא רק לצפרים או לצלמי הטבע שמגיעים.
המקומיים שומרים מאוד על אוכלוסיית צבי הים המקומית ולתיירים זו חגיגה. אין כמעט מקומות אחרים שבהם אפשר לראות את הצבים הגדולים שוחים להם, חוצים את המים בחן ובשלווה. בכלל, האיים מהווים גן עדן לחופשות רומנטיות וגם לחופשות משפחתיות בסגנון אחר. זה לא המקום לחרוש פארק מים ולונה פארק ואטרקציות רעשניות. אך זה המקום הנכון לספורט ימי (לא מוטורי) צלילה, רביצה נינוחה או שיטוט בחופים הכי יפים ונוף של עצי דקל וקוקוס אגדיים. מרבית התושבים, אגב, נמצאים באי המרכזי, בבריה שקראת ויקטוריה או מאהה (שלעיתים נראית כמו עיירה חביבה ולא כמו העיר הגדולה במדינה). האטרקציה הכי גדולה היא כאמור, הטבע. ובפרט איי האלמוגים הנהדרים. צלילה במקום נחשבת לבילוי נפוץ במיוחד, שלא משאיר אף אחד אדיש.

מזמינים טיסות לסיישל? אלה עובדות חיוניות לתיירים
טיסה ישירה אורכת כ-6 שעות, אך גם טיסות קונקשן לסיישל אינן מתישות יתר על המידה. מזומן, אין כל בעיה לשלם באירו או בדולר, אך המטבע המקומי הינו הרופי. דוברי אנגלית מרגישים במקום כמו בבית, אך גם השפה הצרפתית מקובלת מאוד (בעבר האיים היו בשליטת צרפת ולאחר מכן, בריטניה). לקראת הטיול, כדי להכין בגדים נוחים וקרם הגנה. אמצעי תחבורה נפוץ ביותר הינו המעבורות, שמובילות את התיירים והמקומיים בנוחות, בין האיים או אל חופים שונים.

אתרי מורשת עולמיים באיי סיישל
על מנת לשמור על הטבע בסיישל, חוקקו חוקים נגד בניה לגובה וכן שמירה על החופים. וכאשר נותנים כל כך הרבה כבוד לטבע, אין פלא שבמקום אפשר לחוות כמה מפלאי העולם. למשל, אי האלמוגים Aldabraהינו אחד מהשניים הגדולים ביותר בעולם. במקום מתגוררים עשרות אלפי צבים ענקיים וכן מיני בעלי חיים נדירים. לתיירים מומלץ לבקר בשמורה ואלה דה מה. השמורה הטבעית ידועה בשל עצי הדקל המיוחדים שבה והמוני עצי הקוקוס. אתר חובה, לכל מבקר בסיישל.
____
שלח