נגישות
 • דילים לזנזיבר - מגוון דילים בלעדיים

 • מצא את החופשה המושלמת לזנזיבר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

הרגע האחרון לזנזיבר

חבילה לזנזיבר
SANSI KAE BEACH RESORT

05.07.22 - 12.07.22

7  לילות  הכל כלול כולל העברות

$1895
הזמן
חבילה לזנזיבר 4 לילות
FILAO BEACH BY SANSI

05.07.22 - 12.07.22

7  לילות  הכל כלול כולל העברות

$1845
הזמן
חבילה לזנזיבר 7 לילות
שלח

חופשה בזנזיבר

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

הגשימו את הפנטזיה וצאו אל חופשה בזנזיבר

חופשה בזנזיבר מצליחה להפגיש בין האקזוטיקה של אפריקה לבין חופי הים המרהיבים של טנזניה. למרות מרכזי התעשייה של זנזיבר מהם יוצאים תבלינים ייחודיים אל כל רחבי העולם, חופשה בזנזיבר היא הבסיס לתיירות המקומית. התרבות הנוכחית אליה נחשפים תיירים המגיעים אל חופשה בזנזיבר מושפעה מפרס, מדינות ערב, פורטוגל ותושבי יבשת דרום אפריקה. הטיולים בזנזיבר מתחילים לרוב בסיור תבלינים, ממנו ניתן להמשיך אל ביקור בעיר העתיקה וכניסה אל אתרי טבע מגוונים.

 

נחיתה בקניה והגעה לאיי זנזיבר

החופשה החלומית באיים מתחילה מהעיר ניירובי שבקניה, ממנה ניתן להגיע בקלות אל האיים של זנזיבר. תושבי זנזיבר מדברים בשפה סווהילית אך באיזורי התיירות אפשר לנהל שיחות שלמות באנגלית. הסיבה לכך היא האימפריה הבריטית אשר שלטה במקום, אך גם העובדה שמדי שנה מגיעים אל חופשה בזנזיבר מיליוני תייירים מכל רחבי העולם. באיי זנזיבר חיים 850,000 תושבים ו-150,000 מתוכם נמצאים בעיר זנזיבר עצמה.

 

 

אפשרויות בילוי בעת חופשה בזנזיבר

הסוד של חופשה בזנזיבר טמון בעובדה שבכל שעה אפשר למצוא מה לעשות. ניתן להגיע עם הילדים או בני הזוג ולהתמקד בהפלגות לאי הכלא, לנסוע לחוף המזרחי, לערוך סיורים בתוך העיר או להשכיר רכב ואופנוע ולטייל באופן עצמאי. תושבי זנזיבר ישמחו להציע את עצמם בתור מדריכים, אך האמת היא שקל מאוד להתמצא בערים משום שהן אינן גדולות במיוחד. כאשר שוקעת השמש פונים תושבי זנזיבר והתיירים המגיעים אל האיים אל חופי הים, בהם נפתחים דוכני מזון קטנים. בדוכנים אלו ניתן לטעום מאכלים מקומים כמו שיפודים, תמנונים, סרטנים, מאפים ועוד. זהו שוק מזון לילי וייחודי אשר מייצג במידה רבה את האופי של זנזיבר.

 

האמנות המקומית של זנזיבר

מלבד חובבי הטבע המגיעים אל חופשה בזנזיבר, גם מי שאוהב אמנות יכול למצוא השפעות מרתקות. בתוך רחובות העיר זנזיבר ישנם אמנים המציירים בסגנון מקומי הנקרא טינגה טינגה. הציורים צבעוניים במיוחד ומשלבים בין חיות הטבע לבין דמויות אדם. הציירים עובדים מול עיני הקונה אשר יכול לעקוב אחר התקדמות הציור. מבחינה אדריכלית, ידוע כי בזנזיבר מהווה הדלת סמל מעמדי. בגילופי הדלתות אפשר למצוא פסוקי קוראן, סמלים, דגים, פרחים ועוד.

 

 

צאו להרפתקאה חדשה

לסיכום, חופשה בזנזיבר צריכה לקרוץ לכל תייר אשר מעוניין להגשים את החלום ולהגיע אל איים מלאים בהפתעות. לכל אורך ההיסטוריה שימשה זנזיבר יעד אקזוטי וכיום ניתן לחשוף אותו במלואו. אפשר להגיע אל חופשה בזנזיבר כמעט בכל תקופה בשנה, אך כדאי להיערך מראש ולתכנן את הטיול על בסיס המלצות. מי שמגיע אל חופשה בזנזיבר דרך טנזניה או קניה צריך להצטייד באשרת כניסה, אותה ניתן להנפיק עם הכניסה למדינה. מעבר לכך, למרות המרחק של זנזיבר מישראל ישנה אפשרות לתכנן חופשה מלאה במחיר משתלם במיוחד.