נגישות
 • מצא את הטיול המאורגן המתאים לך לדרום אמריקה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיולים ברגע האחרון לדרום אמריקה

מבצעים מיוחדים לטיולים מאורגנים לדרום אמריקה

טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
שלח

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיול מאורגן לדרום אמריקה - היבשת הצבעונית ביותר בעולם

טיול מאורגן לדרום אמריקה יכול להיערך במספר מדינות מרכזיות. חלק מהטיולים המאורגנים כוללים מסלולים מגוונים, לעומת טיולים בהם ההתמקדות היא במדינות הגדולות: ברזיל, ארגנטינה, קולומביה או בוליביה. היתרון של טיול מאורגן לדרום אמריקה הוא האופן בו ניתן לנצל בזכותו את כל האטרקציות של היבשת. ישראלים אשר מגיעים לדרום אמריקה לבדם לא תמיד יודעים מאיפה להתחיל, היכן לבלות ומה ההבדל בין האטרקציות. לעומת זאת, בזכות טיול מאורגן לדרום אמריקה ניתן להצטרף אל מדריכים מנוסים ולהספיק בתוך זמן קצר לקחת חלק בתרבות ותיקה וצבעונית.
 

למי מתאים טיול מאורגן לדרום אמריקה?

אל דרום אמריקה מגיעים תיירים מכל רחבי העולם ובגילאים שונים. אך בעוד לצעירים משוחררים אחרי צבא יש את הפריבילגיה להגיע אל דרום אמריקה לתקופות ארוכות של כמה חודשים, זוגות נשואים או משפחות לא יכולים להרשות זאת לעצמם. עבורם טיול מאורגן לדרום אמריקה הוא הדרך היחידה לבקר במדינות היבשת מבלי לפרוץ את מסגרת התקציב. מעבר לכך, טיול מאורגן לדרום אמריקה פותח גם בפני משפחות את האפשרות לחופשה בלתי נשכחת.
 

שיקולים בקביעת מחירי הטיולים המאורגנים לדרום אמריקה

המחירים של טיולים מאורגנים לדרום אמריקה נגזרים מתוך מספר גורמים מרכזיים. ראשית, יש משמעות לאורך הטיול ולתקופה. היות ובטיולים מאורגנים המחיר כולל את ההוצאות, תקופה ארוכה של טיול תעלה יותר מאשר טיול מאורגן למספר ימים בלבד. שנית, טיול מאורגן לברזיל בזמן הקרנבל בריו או טיולים מאורגנים לארגנטינה בתקופות המבוקשות יכולים לעלות יותר מאשר טיולים בתקופות אחרות. גם מסלול הטיול עצמו משפיע על המחיר. ישנם טיולים אשר מחירם כולל את כרטיסי הכניסה לאטרקציות, לעומת טיולים אחרים המציעים מסלולי נסיעה, בתי מלון ואירוח בלבד.
 

מחפשים חופשה יוצאת דופן? דרום אמריקה היא הפיתרון


הזמנת טיול מאורגן לדרום אמריקה מתגלה כפיתרון אידיאלי עבור מי שמחפש יעד לחופשה יוצאת דופן. אל הטיול המאורגן אפשר לצאת באופן מיידי וללא היערכות מיוחדת, בניגוד לטיולים רגילים המחייבים את למידת המסלול, היכרות עם האטרקציות המקומיות ועוד. בטיול מאורגן המדריך אחראי על בטיחות התיירים והוא גם הגורם אשר זמין לשאלות ובעיות. דרום אמריקה היא יבשת רחוקה והמנטאליות בה שונה לחלוטין מישראל. מצד שני, כבר לא צריך לחשוש לפני שנוסעים לדרום אמריקה: אפשר להזמין טיול מאורגן ולהגיע לחגיגה של נופים, טעמים וריחות.
 

שמים את הטיול בראש סדר העדיפויותטיול מאורגן לדרום אמריקה נמצא בראש סדר העדיפויות של משפחות ישראליות רבות. כל מה שצריך לעשות על מנת לצאת אל טיול מאורגן לדרום אמריקה הוא לברר לגבי מסלולי נסיעות, להשוות בין מחירים ולקבל המלצות. טיול מאורגן לדרום אמריקה מיועד לצעירים, לבני זוג ולפנסיונרים אשר מחפשים אחר הרפתקאות חדשות. בואו לטיול בדרום אמריקה ותחזרו שזופים ושמחים.