טיולים מאורגנים לארה"ב

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים מומלצים לארה"ב

נופש מאורגן באורלנדו
נופש מאורגן בניו יורק

נופש מאורגן בניו יורק

$3,950 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
חופשי ומאורגן: ניו יורק כולל הפלגה לקאריביים
בין התאריכים, 29/5/24 - 06/6/24 לינה בלבד
נופש מאורגן בלאס ווגאס
נופש מאורגן בלוס אנג'לס

נופש מאורגן בלוס אנג'לס

החל מ $3,950 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
F10 - המערב הפרוע
בין התאריכים, 21/6/24 - 29/6/24 לינה בלבד
נופש מאורגן במיאמי

נופש מאורגן במיאמי

$4,495 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
טיול משפחות לארה"ב חוף מזרחי וקנדה ניו יורק וושינגטון מפלי ניאגרה טורונטו אורלנדו ומיאמי ביץ' 11 ימים / 13 לילות
בין התאריכים, 14/7/24 - 25/7/24 ארוחת בוקר
נופש מאורגן בבוסטון

נופש מאורגן בבוסטון

החל מ $4,499 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
חוף המזרחי בוסטון
בין התאריכים, 04/8/24 - 13/8/24 ארוחת בוקר

טיולים מאורגנים לארצות הברית
מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

 

הסיבה העיקרית בגללה כדאי לצאת אל טיול מאורגן לארצות הברית היא גודל המדינה. ארצות הברית היא הבירה העסקית, הכלכלית, התרבותית והמסחרית של המערב. ארצות הברית היא אימפריה מודרנית אשר במובנים רבים משפיעה על כל חלק בחיים שלנו. מעבר לכך, ארצות הבירה היא מדינה מאוד מגוונת בה כמעט לכל עיר יש מאפיינים ייחודיים.

העובדה שתושבי ארצות הברית מדברים בשפה אותה רוב הישראלים מבינים אינה מבטלת את הייחודיות ואת הצורך בקיום טיול מאורגן. מהבחינה הזו, טיול מאורגן לארצות הברית הוא האפשרות המשתלמת והנכונה ביותר לערוך חופשה. למעשה, גם מי שכבר ביקר בעבר במדינה יודע כי אין תחליף לחופשה סביב טיול מאורגן לארצות הברית.

איפה תרצו לערוך את הטיול בארצות הברית?

טיול מאורגן לארצות הברית יכול להתנהל במספר מסלולים. ישנם טיולים של מספר ימים בלבד כולל טיסות לארצות הברית ובהם ההתמקדות היא בצד המזרחי, במרכז ארצות הברית או בצד המערבי. במזרח ארצות הברית נמצאת העיר ניו יורק אשר יכולה לבדה להוות יעד תיירותי מוצלח, מרכז ארצות הברית מזוהה עם לאס וגאס ומרכזי תיירות נוספים ובמערב ארצות הברית ניתן למצוא את לוס אנג'לס וערים נוספות במדינת קליפורניה.

ביקור מחוף לחוף - טיול מאורגן לארצות הברית

מסלול נוסף אותו אפשר לערוך במסגרת טיול מאורגן לארצות הברית כולל ביקור מחוף לחוף. בטיול כזה נדרשת תקופה של מספר שבועות לפחות, וזאת על מנת להספיק ולבלות בכל המקומות. טיולים מחוף לחוף יכולים להתחיל בניו יורק או בלוס אנג'לס ולהמשיך אל עבר הכיוון ההפוך של היבשת. היות ומדובר על מדינה ענקית מבחינת השטח שלה, טיול מאורגן לארצות הברית כולל בדרך כלל גם נסיעות ושירותי העברות.

טיול מאורגן לארצות הברית בוחרים עם מדריכים מקצועיים

במהלך טיול מאורגן לארצות הברית לא צריכים התיירים לדאוג לשום דבר. גם ישראלים שאינם דוברי אנגלית, צעירים בעלי תקציב מוגבל או מטיילים המעוניינים להתרכז באטרקציות יכולים למצוא את מבוקשם בטיול המאורגן. יש לזכור כי המדריכים של טיולים מאורגנים לארצות הברית עוברים הכשרה ספציפית וייעודית. הם מכירים היטב את הצרכים של המבקרים, משלבים אתרי תיירות וטבע עם אטרקציות, פארקים ומרכזי קניות והופכים את הטיול לחוויה בלתי נשכחת.

שיקול כלכלי נבון בטיול מאורגן

טיול מאורגן לארצות הברית מתגלה כשיקול כלכלי נבון. בעבר נהוג היה לחשוב כי טיול בארצות הברית חייב להיות יקר, אך בזכות טיול מאורגן ניתן להחליט מראש על התקציב ולא לחרוג ממנו. טיול מאורגן לארצות הברית כולל בתוכו את כל ההוצאות הנדרשות במהלך החופשה. אל מחיר הטיול יש להוסיף את הקניות ואת המותרות בלבד. בנוסף, ניתן להיערך לטיול מאורגן לארצות הברית זמן רב מראש ולהתחיל לחסוך על מנת לא לפספס אף אטרקציה. בררו לגבי טיולים מאורגנים לארצות הברית ואל תבקרו על ביקור באחד היעדים המפורסמים ביותר בעולם ואפילו בהיסטוריה.

צור קשר
שלח