נגישות
 • מצא את הטיול המאורגן המתאים לך לארה"ב

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיולים מאורגנים ברגע האחרון לארה"ב

מבצעים מיוחדים לטיולים מאורגנים לארה"ב

מאורגם לניו יורק 7 לילות
שלח

טיולים מאורגנים לארצות הברית

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיול מאורגן לארצות הברית

הסיבה העיקרית בגללה כדאי לצאת אל טיול מאורגן לארצות הברית היא גודל המדינה. ארצות הברית היא הבירה העסקית, הכלכלית, התרבותית והמסחרית של המערב. ארצות הברית היא אימפריה מודרנית אשר במובנים רבים משפיעה על כל חלק בחיים שלנו. מעבר לכך, ארצות הבירה היא מדינה מאוד מגוונת בה כמעט לכל עיר יש מאפיינים ייחודיים. העובדה שתושבי ארצות הברית מדברים בשפה אותה רוב הישראלים מבינים אינה מבטלת את הייחודיות ואת הצורך בקיום טיול מאורגן. מהבחינה הזו, טיול מאורגן לארצות הברית הוא האפשרות המשתלמת והנכונה ביותר לערוך חופשה. למעשה, גם מי שכבר ביקר בעבר במדינה יודע כי אין תחליף לחופשה סביב טיול מאורגן לארצות הברית.

 

איפה תרצו לערוך את הטיול בארצות הברית?

טיול מאורגן לארצות הברית יכול להתנהל במספר מסלולים. ישנם טיולים של מספר ימים בלבד כולל טיסות לארצות הברית ובהם ההתמקדות היא בצד המזרחי, במרכז ארצות הברית או בצד המערבי. במזרח ארצות הברית נמצאת העיר ניו יורק אשר יכולה לבדה להוות יעד תיירותי מוצלח, מרכז ארצות הברית מזוהה עם לאס וגאס ומרכזי תיירות נוספים ובמערב ארצות הברית ניתן למצוא את לוס אנג'לס וערים נוספות במדינת קליפורניה.


ביקור מחוף לחוף - טיול מאורגן לארצות הברית

מסלול נוסף אותו אפשר לערוך במסגרת טיול מאורגן לארצות הברית כולל ביקור מחוף לחוף. בטיול כזה נדרשת תקופה של מספר שבועות לפחות, וזאת על מנת להספיק ולבלות בכל המקומות. טיולים מחוף לחוף יכולים להתחיל בניו יורק או בלוס אנג'לס ולהמשיך אל עבר הכיוון ההפוך של היבשת. היות ומדובר על מדינה ענקית מבחינת השטח שלה, טיול מאורגן לארצות הברית כולל בדרך כלל גם נסיעות ושירותי העברות.

 

 

טיול מאורגן לארצות הברית בוחרים עם מדריכים מקצועיים

במהלך טיול מאורגן לארצות הברית לא צריכים התיירים לדאוג לשום דבר. גם ישראלים שאינם דוברי אנגלית, צעירים בעלי תקציב מוגבל או מטיילים המעוניינים להתרכז באטרקציות יכולים למצוא את מבוקשם בטיול המאורגן. יש לזכור כי המדריכים של טיולים מאורגנים לארצות הברית עוברים הכשרה ספציפית וייעודית. הם מכירים היטב את הצרכים של המבקרים, משלבים אתרי תיירות וטבע עם אטרקציות, פארקים ומרכזי קניות והופכים את הטיול לחוויה בלתי נשכחת.


שיקול כלכלי נבון בטיול מאורגן

טיול מאורגן לארצות הברית מתגלה כשיקול כלכלי נבון. בעבר נהוג היה לחשוב כי טיול בארצות הברית חייב להיות יקר, אך בזכות טיול מאורגן ניתן להחליט מראש על התקציב ולא לחרוג ממנו. טיול מאורגן לארצות הברית כולל בתוכו את כל ההוצאות הנדרשות במהלך החופשה. אל מחיר הטיול יש להוסיף את הקניות ואת המותרות בלבד. בנוסף, ניתן להיערך אל טיול מאורגן לארצות הברית זמן רב מראש ולהתחיל לחסוך על מנת לא לפספס אף אטרקציה. בררו לגבי טיולים מאורגנים לארצות הברית ואל תבקרו על ביקור באחד היעדים המפורסמים ביותר בעולם ואפילו בהיסטוריה.
 

ניו יורק - מזג אוויר

currentdayrain.png
רביעי °
Not Found