נגישות
 • מלונות בארץ

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
שלח

נופש בישראל

חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשבוע הקרוב

נופש בישראל - מבצעים שאסור לפסס

 
ארץ ישראל היא אמנם קטנטונת ויש שיגדירו אותה אף כ "חצי סיכה על מפת העולם", אך על אף היותה קטנה ומצומצמת, כוללת ארץ ישראל נופים קסומים, אתרים מרתקים, אטרקציות מיוחדות ואפשרויות בילוי מיוחדות לנופש בישראל.
 
 
נופש בישראל הוא נופש מומלץ בו תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של אתרים, אטרקציות ומקומות בילוי מיוחדים, הן בחופשה משפחתית מרתקת בה תוכלו ליצור כמשפחה זיכרונות משותפים מחוויות עוצמתיות ומקומות מרתקים בהם תוכלו לבקר גם בעתיד הקרוב, והן בחופשה זוגית רומנטית בה תוכלו לבקר  באתרים מיוחדים וליהנות מסביבה מרהיבה אל מול הנופים הקסומים של ארצנו המבורכת.
הבחירה בנופש בישראל על פי יעדים נבחרים מאפשרת לכם הנאה מוחלטת מחופשה מושלמת ביעדים אטרקטיביים נבחרים. את החופשה הקרובה שלכם בארץ תוכלו להזמין בנוחות, בטיחות ומהירות דרך אתר ypaymore– אצלנו תוכלו להזמין את החופשה המותאמת לצורכיכם, במחירים הוגנים ומשתלמים ובאחריות למלונות מובילים ומרכזיים.
 
 

נופש בישראל בהתאם ליעדים נבחרים, דרך מעולה להזמנת חופשה מושלמת בארץ !

 
לא משנה באיזו עיר או אזור בחרתם לקיים את הנופש הקרוב שלכם בישראל, שהרי ההזמנה דרך אתר ypaymore, מאפשרת לכם את הבחירה הנכונה בנופש איכותי ובמחירים משתלמים במיוחד . אז בואו ליהנות משלל מלונות, הצעות ומבצעים שאסור לפספס בהזמנת נופש בישראל בהתאם ליעדים אהובים ומומלצים. אנו נתאי