נגישות

טיולים מאורגנים ברגע האחרון לברצלונה

טיול מאורגן לברצלונה
טיולים מאורגנים לברצלונה
6 לילות לברצלונה
6 לילות לברצלונה כולל ארוחת בוקר

מבצעים מיוחדים לטיולים מאורגנים לברצלונה

שלח
טיול מאורגן לברצלונה 6 לילות
טיול מאורגן לברצלונה 3 לילות
מאורגן לברצלונה 6 לילות

טיול מאורגן לברצלונה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיולים מאורגנים לברצלונה

טיולים מאורגנים ליעדים קרובים תופסים בשנים האחרונות תאוצה רבה. לפני שבוחנים את היתרונות שלהם, כדאי לזכור כי עד לפני מספר שנים היו מיועדים הטיולים המאורגנים לחופשות במזרח או בארצות הברית בלבד. ישראלים אשר היו מעוניינים לבלות טיול מאורגן באירופה לא קיבלו אפשרות לעשות זאת. אך בזכות הביקוש והפופולאריות של ערים מסוימות כגון ברצלונה, טיול מאורגן הפך להיות האופציה המועדפת לניצול יעיל של הזמן.

מה היתרונות של טיול מאורגן לברצלונה?

טיול מאורגן לברצלונה פתוח בפני תיירים בכל הגילאים. היתרון הראשון של טיול מאורגן לברצלונה הוא השילוב בין פעילויות ייחודיות לבין הדרכה וליווי ברמה גבוהה. בעוד בטיול רגיל יש צורך בהיערכות מראש, קריאת חומרים עיוניים ותכנון עצמאי של לוח הזמנים, טיול מאורגן לברצלונה מציע לנוסעים מנוחה מושלמת. מלבד הטיסות כוללים טיולים מאורגנים לברצלונה גם שירותי העברות, לינה בבתי מלון מפנקים ובחלק מהמקרים גם כרטיסי כניסה לאתרים.
 

טיול מאורגן לברצלונה לפי הצרכים שלכם

טיול מאורגן עונה על כל הצרכים של חופשה בברצלונה. ישנן משפחות אשר מגיעות אל העיר לצורך צפייה באירועים ספורטיביים, לעומת בני זוג המעוניינים דווקא באווירה רומנטית. הגדרה של הצרכים מראש יכולה לעזור בעת בחירת הטיול המאורגן, החברה והסינון בין ההצעות השונות. ברצלונה היא אחת הערים המפורסמות ביותר בעולם ולכן אין סיבה מדוע לא לנצל את האפשרות לטייל בה במסגרת מאורגנת ומסודרת.


תיירים מכל העולם ובמשך כל השנה

ישראלים רבים מופתעים לגלות במהלך חופשה בברצלונה המון תיירים ממדינות אחרות. האמת היא שברצלונה היא יעד תיירותי מבוקש, הרבה בזכות האווירה המיוחדת ומגוון האטרקציות. בשנת 1992 פרצה ברצלונה לתודעה העולמית בזכות האולימפיאדה שהתקיימה בעיר, אך גם נוכחותם של אמנים ומרכזי תרבות לא נפקדת מרשימת היתרונות שלה. הים הקרוב הופך את ברצלונה לעיר בעלת אקלים ים תיכוני מתון, טמפרטורות קלאסיות לחופשה. רוב הגשמים בברצלונה יורדים בחורף אך גם אז ניתן ליהנות מחופשה איכותית בעיר, מחירים נמוכים ומבצעי הנחות גדולים. הטמפרטורה הממוצעת בחודש אוגוסט עומדת על 24 מעלות, בעוד בינואר היא יורדת ל-8 מעלות בלבד. אלו הן לא טמפרטורות קיצוניות ולכן טיולים מאורגנים לברצלונה, חופשות פרטיות וביקורים רומנטיים נערכים בעיר במשך כל השנה, וטיסות לברצלונה יוצאות בכל עונות השנה.


נכנסים לקצב הספרדי

תכנון טיול מאורגן וחופשה בעיר ברצלונה הם הזדמנות נהדרת לברוח מהשגרה. במרחק של מספר שעות טיסה בלבד מחכה עיר מפתיעה, אשר מארחת מדי יום מאות אלפי תיירים, וניתן אף ליהנות מחופשה בברצלונה במחירים משתלמים כאשר לרשותכם מוצעות טיסות זולות לברצלונה או דילים מיוחדים לברצלונה. המנטאליות של תושבי ברצלונה והאופן בו המקומיים מקבלים את האורחים והתיירים יכולים לשמש מופת לערים אחרות בעולם. מבחינתם של ישראלים, הטיול המאורגן בברצלונה הוא יתרון משמעותי. כבר לא צריך לבזבז זמן וכסף על עמידה בתור או הזמנת בתי מלון במחירים מופקעים: פשוט מזמינים חבילת נופש מושלמת ונכנסים לקצב הספרדי. 

ברצלונה - מזג אוויר

currentdaysun.png
רביעי ° 14 - ° 15
rainSmall.png
sunSmall.png
rainSmall.png
  • 15-16
  • 15-16
  • 15-16