נגישות

טיסות לורשה

טיסות ורשה

ורשה

09/10/20 - 12/10/20

טיסות - סדירות

 

$338
טיסה לורשה
טיסות ורשה

ורשה

07/10/20 - 12/10/20

טיסות - סדירות

 

$320
טיסות ורשה

ורשה

07/10/20 - 12/10/20

טיסות - סדירות

 

$320
מבצעים מיוחדים לורשה
שלח

טיסות לורשה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה לורשה

חוץ מהעובדה שוורשה היא בירת פולין יש לה עוד הרבה מה להציע. וורשה ממוקמת ממש על גדות נהר הוויסלה, לכן משכה אליה לכל אורך ההיסטוריה מבקרים מאירופה ומרחבי העולם. בשנת 0891 הכריז אונסק"ו על המרכז ההיסטורי של וורשה כאתר מורשת עולמית, מה שמעיד על המשמעות שיש לעיר כמו וורשה ולהשפעה העצומה שלה. הצמיחה של וורשה נשענת במידה רבה מאוד על התיירים. העובדה שהיא חופשיה לחלוטין משלטון זר והיא עוברת תהליכי מודרנה גורמים ליצירת מקומות עבודה, מקומות בילוי ואתרי אמנות מרשימים.

אקלים ומזג אוויר בורשה

למרות הקרבה של וורשה אל הנהר, האקלים בעיר הנו בעל מאפיינים יבשתיים. הקיץ של וורשה חם מאוד, אך החורף קפוא, יורדים הרבה גשמים וישנו גם לא מעט שלג. מזג האוויר בפולין נתון לשינויים רבים, אפילו בין יום ליום. אורח החיים בעיר אינו מותאם לטמפרטורות גבוהות, אך נרשמו גם מקרים של 01 מעלות בקיץ. יחד עם זאת, אין ספק כי ביקור בוורשה חייב להיות מתואם עם מזג האוויר. במידה ומעוניינים לנסוע לוורשה עם משפחה וילדים, כדאי לעשות זאת בחודשי הקיץ ולוותר על החורף. למרות שגם השלג של פולין הוא חוויה בפניה עצמה, ילדים עשויים לא ליהנות כאשר הטמפרטורות צונחות אל מתחת לאפס.

בירת תרבות

וורשה נחשבת בירת תרבות עבור חובבי תיאטרון, מוזיקה ומוזיאונים בכל רחבי העולם. רבים טוענים כי התרבות העשירה של וורשה הופכת אותה לאחד היעדים המוצלחים ביותר באירופה. כיום בוורשה ישנם מעל 01 תאטראות הפזורים ברחבי העיר. התיאטרון הלאומי והתיאטרון הגדול מציגים גם באנגלית, מה שיכול להתאים לתיירים המגיעים מישראל. צעירים בוורשה העוסקים בתחום האמנות מוסיפים נדבך של צבעוניוות, וכיום מארחת וורשה את הועידות הבינלאומיות בענייני תיאטרון.

טיסות לורשה ועונה מומלצת

ניתן להזמין טיסות לורשה ישירות מישראל דרך חברת אל על או לוט במחירים נמוכים להפליא. ישנן חברות נוספות המציעות טיסה מבן גוריון, אך הן מחייבות עצירה ביעד ביניים. זמן הטיסה הממוצע הוא שלוש וחצי שעות בלבד, כאשר העונה המומלצת היא בין החודשים אפריל עד ספטמבר. מי שמעדיף אקלים חמים יותר יכול להגיע בחודשים יוני עד אוגוסט, אשר נחשבים גם למבוקשים באזור.

מוזיקה ואירועים בוורשה

גם בתחום המוזיקה יש לוורשה הרבה מה להציע. האופרה הפולנית, חדר האופרה ובניין הפילהרמונית מבטיחים אירועים עוצרי נשימה על בסיס יומי. לצידם פועלים תאטראות רומיים ואולמי קונגרס, הממוקמים בתוך ארמון התרבות והמדע. כספים רבים מגיעים אל וורשה ממקורות חיצוניים, המעוניינים להגביר את התרבות המקומית. האירועים הבולטים המתקיימים בוורשה הם התחרות הבינלאומית לפסנתר על שם שופן, פסטיבל הג'אז ופסטיבל מוצארט. בחודשי הקיץ פותחת וורשה את שעריה לפסטיבלים ייחודיים נוספים, המשתלבים נהדר באווירה החמה של רחובות פולין הקלאסית.

ורשה - מזג אוויר

currentdaysun.png
רביעי ° 13 - ° 13
rainSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
  • 12-18
  • 13-15
  • 11-15