מידע על חופשה ביער השחור לכל המשפחה


היער השחור שבדרום גרמניה הוא למעשה יער מאד צבעוני ונחשב לאחד מאתרי הנופש המקסימים למשפחות באירופה. חופשה ביער השחור ניתן לעשות בכל עונות השנה למעט עונת החורף הקרה שבה שלג עוטף את היער, אלא אם אתם חובבי סקי המבקשים מקום יציאה לאתרי הסקי שבסביבה. חופשה ביער השחור היא חופשה מלאת פעילות ואטרקציות טבע מרהיבות: נהרות ומפלים, אגמים עמקים והרים נישאים ועשרות כפרים ועיירות ציוריות כמו באגדות. בנוסף ניתן למצוא כפרי נופש ביער השחור שמציעים לכל המשפחה חופשה שכוללת הכל, החל מביקתות יפיפיות, פעילות מגוונת לכל המשפחה, אוכל טעים ובסיס יציאה לטיולים בסביבה בזמן החופשי.
 

 אטרקציות ביער השחור

 
חופשה ביער השחור מזמנת אתכם לאחד מאתרי הנופש המשפחתיים המבוקשים באירופה. היער ממוקם בדרום גרמניה על גבול צרפת והוא כולל אטרקציות רבות ובינהן: בתי מרחצאות בסגנון של פעם, אתרי ספא מודרניים ומאובזרים, אתרי סקי (למגיעים בעונת החורף) מסעדות מקומיות נפלאות ובתי קפה של עיירות ציוריות והרבה פעילות טבע אקטיבית לכל המשפחה. בירת האזור היא העיר הציורית פרייבורג שבה מצוייה אוניברסיטה מאד מפורסמת בגרמניה, דבר ההופך את העיר למאד מבוקשת למגורים.

 

 כפרי נופש ביער השחור לכל המשפחה

  
היער השחור ממוקם בדרום גרמניה והוא משתרע על שטח של 170 ק"מ לכל אורכו ו60 ק"מ לרוחבו. כפרי נופש ביער השחור מציעים למשפחות דילים נהדרים בצימרים כפריים מקסימים, פעילות מגוונת לילדים ולהורים והרבה טבע מסביב. חופשה ביער השחור זה אומר כפרים מקסימים, שווקים צבעוניים, מרכזי קניות גדולים ומסעדות כפריות מעולות. חופשה ביער השחור עם כל המשפחה היא חוויה שאסור להפסיד אותה ואחרי שתנפשו שם פעם אחת ירצו הילדים לחזור למקום שוב ושוב.
העונות המומלצות לחופשה ביער השחור הן האביב, הקיף והסתיו. המטבע הנהוג באיזור הוא האירו ותמיד מומלץ להביא בגדים חמים שכן מזג האוויר יכול להיות גשום והפכפך לעיתים.

 
צור קשר
שלח